Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie wiem ja tez mialam badania krwi i musi byc wszystko w porzadku!!!! 🙂 teraz sie martwie ta tarczyca ale jestem pod dobra opieka endokrynolog wiec musi byc oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak masz dobra endokrynolog to nie ma sie czym martwic... ja przeszlam utajone zapalenie tarczycy rok temu ale TSH jest w normmie tyle ze przeciwciala przeciwjadrowe sa podwyzszone ale nie biore lekow... tylko sprawdzam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki zastanawiam się nad wizyta u fryzjera bo strasznie się zapuściłam przez te 3 m-ce.ale coś mi się obiło o uszy ze w ciąży lepiej nie obcinać włosów.zastanawiam sie czy to kolejny z jakis dziwnych zabobonów czy rzeczywiście coś w tym jest i waham się już 2 tydzień a nie mogę ostatnio na siebie patrzeć muszę coś ze sobą zrobić bo oszaleję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powróciłam po zakupach. Zadowolona z ładna bluzka i mnóstwem krzaczków do ogrodu 🙂 Dzisiaj wieczorem znowu z mężem będziemy sadzić i sadzić ... przynajmniej się trochę zrelaksuje.
Kupiłam tez ładne warzywka i za chwilkę pójdę coś upichcić chociaż mi się maksymalnie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby można ale bardzo łagodnymi środkami bez amoniaku ale z tego co słyszałam to lepiej sie z tym wstrzymać w pierwszym trymestrze ale pojęcia nie mam niby są teraz łagodne środki- ja sama tez farbowałam jakies 2 tyg. temu ale babka w sklepie doradziła mi narazie bardzo łagodny szampon koloryzujący-ale niestety jakoś w ogóle nie zadziałał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka krejzolki 😉
I znowu jak przekupki nadają wszystkie hihih 😜
Ciekawe co to by było jakbyśmy się na żywo spotkały hihih 🙂

Ja byłam dzisiaj u położnej sprawdzić wyniki i zrobić u mojej gin cytologię..z wynikami wszystko ok ale już mnie zżera ciekawość co z cytologią...jak ostatnio w ciąży byłam co miałam puste jajo płodowe to się przy okazji jeszcze okazało, że mam komórki rakowe 🤢 Oby ta ciąża ich na nowo nie uaktywniła 🥴...

Jejj już czerwiec mamy 🙂
Coraz bliżej mi do ślubu i przeprowadzki...moja gin mi dzisiaj powiedział, że jak się tylko dowie (a ma od kogo 😜 ) , że się stresuję za bardzo ślubem albo że chcę zbyt aktywnie w przeprowadzce uczestniczyć to mnie znajdzie i mi nakopie do dupy hehe 😜
Więc mam na wszystko wyje***ne 😜

Aaa i ja też wszystkim fasolkom wzrostu, masy i zdrowia życzę 😘

Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do farbowania włosów, robienia paznokci i innych takich to ja chodzę tak jak chodziłam...czyli do fryzjera co 1,5 m-ca i na paznokcie co 1 m-c...a jeszcze za jakieś dwa tyg. funduję sobie opalanie natryskowe bo jakoś w tej jasnej kiecce wyglądać na swoim ślubie muszę hihih 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety dziewczyny ale mam lenia;/
nie śpie już od 8 a jeszcze nie wstałam z wyra-mam stos naczyń od wczoraj do pomycia, góre prania do złożenia nie mówiąc juz o ogólnym bałaganie w chałupie, do tego musze się wyrobić do 16 bo do pracy śmigam a ja rozwalona na wyrze jak bym na wakacjach była buuuuu przydał by się jakis kopniak na zachęte hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie w pracy jestem do 16 no i tez tak leniwie!!!! Ale ok potem idziemy z mama na lody na dzien dziecka a moj maz pojechal w delegacje wiec mam luzik ale troche tesknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
no wlasnie ja jestem dopiero poczatek 4 miesiaca tak jak ty aga ale ja sie juz dzis zapisalam powiedzieli mi ze maja lagodne farby ja ide coz


Inne ciężarne, pija, pala i Bog jeden wie co jeszcze robia a my analizujemy czy mozna pofarbowac grzywke czy nie hihihihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki
Ja juz po wizycie. Wszytsko jest w porządku. Dzidzia zdrowa wad genetycznych nie widać. Ma 6,51cm długości. I Mój lekarz mówi ze jak nic to jest 13 tydzień ciąży i widzi zakończenie do 10 grudnia. Więc musiałam mieć bardzo szybko owulację lub bardzo późno a okres który miałam nie był okresem 😁. No ale najwazniejsze ze po krwiaku nie ma śladu. Mam wsyztskie leki odstawić i koniec leżenia je je jeee 😁 Także moje suwaczki coś nie teges pokazują hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...