Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
otworzyłam, więc spójrzcie co można nerwowo zdziałać...kwestia domu wygląda tak,że mój wcale nie jest tu zarejestrowany.z tym że nikt go nie wyrzuci bo teściowa oddała jego pokój drugiemu synowi i mój nie ma gdzie wrócić.ja próbowałam go wyrzucić ale on się po prostu nie daje!policje mam wezwać??chyba sama bym tego nie przeżyła...urodziła bym prędzej...w końcu jeszcze mnie nie bije... ja pierdziele co za pomysł....chciałam zrobić z nim porządek zanim w ciążę zaszłam ale to nie takie proste...a z ojcem rozmawiałam i z matką też i z teściową która najbardziej popiera walkę z alkoholem.ale co z tego??jak widać ojciec nie zdaje sobie sprawy z tego co się dzieje.matka zresztą też nie-to co ja mam się kryć z alkoholem w swoim własnym domu??- a czy to byłoby takie złe zachowanie??pomóc córce w ciężkich chwilach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia przeczytaj co napisałaś.."w końcu jeszcze mnie nie bije". A za pół roku będzie że "w końcu tylko mi czasem przyłoży (ale lekko..) a dzieci nie rusza?". Asiu opamiętaj się i jeśli on nie chce słyszeć o poradni to wybierz się tam sama i porozmawiaj z kimś kto będzie w stanie Ci podpowiedzieć co masz robić. Proszę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapach i ciasto rozsyłam wirtualnie,niestety 🙂 ciasto z 9 jajek ze wsi więc żółciutkie a zapach jaki!! przeważnie jest jeszcze lukier z cukru pudru i cytryny ale cytryny zapomniałam kupić... idę na spacer oczy przewietrzyć i mózg dotlenić bo się ukisiłam dzisiaj nieziemsko.babci ciasta kawałek zaniosę... M. nie długo zjedzie...nie mam zamiaru się odzywać...póki co.tylko spokój może nas uratować jak mawiał mój śp.Dziadek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Asia przeczytaj co napisałaś.."w końcu jeszcze mnie nie bije". A za pół roku będzie że "w końcu tylko mi czasem przyłoży (ale lekko..) a dzieci nie rusza?". Asiu opamiętaj się i jeśli on nie chce słyszeć o poradni to wybierz się tam sama i porozmawiaj z kimś kto będzie w stanie Ci podpowiedzieć co masz robić. Proszę..


Poczekajmy na ''bije ale tak ze śladów nie zostawia''.....

Asia., to ze braciszek mieszka u tesciowej to nie znaczy ze Ty i dzieci macie życ w patologii....
Masz gdzie mieszkać, masz rodziców, siadaj i z nimi rozmawiaj a jak beda chcieli ziecia tak bardzo zatrzymac ( w co przy normalnych ludziiach watpliwe) to niech sobie na niego patrzą...
Asia.... chcesz zeby sie jakaś tragedia stała?
Nie boisz sie o dzieci? One sie nie obronią ...Ty sama nie umiesz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spałam a tu tyle napisałyście że szok !
novaM ładne masz nowe foto 🙂
asiadudzika ja nie wiem co ci mam powiedzieć .. wiem jak się czujesz i wiem w jakiej jesteś sytuacji współczuję ci bardzo.. ale i tak zrobisz jak zechcesz chociaż każdy ci pisze co i jak to i tak wiem że i ty go nie wywalisz i sama się nie wyprowadzisz... i będziesz chciała rozwiązać to po swojemu..
P.S. CIASTO WYGLĄDA PYSZNIE ale duże 🤪
guga a propo będziesz w poznaniu jeszcze w końcu? 🙂
rubi daj foto pokaż nowy fryz nam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zupełnie nie wiem gdzie wcisnęłam przyprawy 😲 Wydaje mi się że sprawdziłam wszystkie możliwe kąty i kartony, hmmm - przecież sobie nie wyszły 🤔 Dodam że mieszkanie małe i możliwości są ograniczone..
Przygotowuję kuchnię do rozładunku i przy okazji robię listę zakupów 🙂 A Pan z gazowni miał przynieść podbitą gwarancję kuchenki i chyba sobie zapomniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera, a ja miałam akcję z Bondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wygrzebała sobie (nie wiem skąd) stłuczony słoik i zaczęła go wylizywać 😮
Długo się nie pokazywała i zaczęłam jej szukać...za późno ją znalazłam bo cały ryj ma zmasakrowany, krew jej leciała razem ze śliną a jak jej zajrzałam do gęby to jej język wygląda jak morda Frediego Krugera 😮 😮 😮
Qrwa jak nie ja to ona coś odwali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj była u mnie znajoma która też miała e-coli.proszki i po bólu.do tego żurawinę pić 🙂 zwietrzyłam się i mi lepiej a babcia w locie ciasto jadła 🤪 weszłam a ona mówi; tyle czasu myslałam o drożdżowym,a jakie żółte!jakie urośnięte!-no mówię Wam-mina bezcenna 😁 radość aż w żołądku 🙂 od razu mi lepiej 🙂 jutro idę na usg więc się okaże jaka duża ta moja Milenka 🙂 Wanilia Ty jutro w kwiatkach a ja sobie zrobię szaleństwo na ciuchach 🙂 M. ani słowa.produkuje się przy szafkach kuchennych rodziców więc nie wykluczone że już go dzisiaj nie zobaczę.usłyszę tylko jak do łóżka się wbija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Cholera, a ja miałam akcję z Bondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wygrzebała sobie (nie wiem skąd) stłuczony słoik i zaczęła go wylizywać 😮
Długo się nie pokazywała i zaczęłam jej szukać...za późno ją znalazłam bo cały ryj ma zmasakrowany, krew jej leciała razem ze śliną a jak jej zajrzałam do gęby to jej język wygląda jak morda Frediego Krugera 😮 😮 😮
Qrwa jak nie ja to ona coś odwali 😠


uuuu, to musi nieciekawie wyglądać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Cholera, a ja miałam akcję z Bondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wygrzebała sobie (nie wiem skąd) stłuczony słoik i zaczęła go wylizywać 😮
Długo się nie pokazywała i zaczęłam jej szukać...za późno ją znalazłam bo cały ryj ma zmasakrowany, krew jej leciała razem ze śliną a jak jej zajrzałam do gęby to jej język wygląda jak morda Frediego Krugera 😮 😮 😮
Qrwa jak nie ja to ona coś odwali 😠


uuuu, to musi nieciekawie wyglądać 😮


Nooo teraz na "obserwacji" ją mam koło siebie bo nie wiem czy kawałków szkła nie pochłonęła 😠
No głupia suka nooo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Cholera, a ja miałam akcję z Bondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wygrzebała sobie (nie wiem skąd) stłuczony słoik i zaczęła go wylizywać 😮
Długo się nie pokazywała i zaczęłam jej szukać...za późno ją znalazłam bo cały ryj ma zmasakrowany, krew jej leciała razem ze śliną a jak jej zajrzałam do gęby to jej język wygląda jak morda Frediego Krugera 😮 😮 😮
Qrwa jak nie ja to ona coś odwali 😠


uuuu, to musi nieciekawie wyglądać 😮


Nooo teraz na "obserwacji" ją mam koło siebie bo nie wiem czy kawałków szkła nie pochłonęła 😠
No głupia suka nooo 😠


jak to się mówi: "jak nie urok, to sraczka" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...