Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meliska ja się biorę już od dawna ,tylko ze to nie takie proste...za każdym razem obiecuje sobie,że tym razem nie odpuszczę a tu masz.obietnice bez pokrycia...
Rubi zastrzeliłaś mnie tym pytaniem 😮 nie mam zielonego pojęcia.wpisz w googlach zasiłek macierzyński na bezrobociu.coś wyskoczy na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj zrobiłam ostatnie wyprawkowe zakupy.Brakuje mi tylko pomadka do ust (słyszlam ze warto miec, bo na porodówce strasznie suche powietrze jest), wiec od jutra moge pakować torbe do szpitala 🙂
Jacieeeee, z jednej strony sie ciesze, ze juz coraz blizej rozwiazania, a z drugiej jestem zkichana ze strachu... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, my dopiero sie doczolgalismy ze szkoly rodzenia. ale sie nadzialo. Nova M pisz o co chodzi. Guga tez!!!
Agami- szpitale na poloznictwie sa spoko, beda ci osluchiwac serduzko dzisiusia co pare godzin, i pewnie zrobia dodatkowe usg to sobie poogladasz maluszka. Ale papier, kubek i sztucce i grzalke to wez ze soba! 🙂

asiadudzika - to ja przytylam 12kg 😮 ale ja wrecz przeciwnie w ogole nie puchne, nie wiem gdzie mi to idzie, w brzuch i w tylek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja byłam popołudniu na forum i napisałyście dużo!!!
Asia trzymaj się będzie dobrze trzymamy kciuki wiem że łatwo się mówi!!!
Meliska jak tam twoje cukry??? dajesz radę lepsze są???
Ja dziś byłam z koleżanką na spacerku potem u babci po mamę i w domku jestem już za niedługo do mycia i do spania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a ja dzisiaj zrobiłam ostatnie wyprawkowe zakupy.Brakuje mi tylko pomadka do ust (słyszlam ze warto miec, bo na porodówce strasznie suche powietrze jest), wiec od jutra moge pakować torbe do szpitala 🙂
Jacieeeee, z jednej strony sie ciesze, ze juz coraz blizej rozwiazania, a z drugiej jestem zkichana ze strachu... 🤢 🤢


a ja jeszcze nie mam nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
holi32 napisał(a):
moj maz narazie sie kapie ja siedze jeszcze na necie!!! ogladamy wlasnie film ciacho na polsacie masakra zakrecony i glupi ten film hm

moj sie dorwal do xboxa znowu...


mimo, że siedzi na xboxie to masz go w zasięgu wzroku, możesz go przytulić... a mój 1500km dalej 😞 masakra. czasami (czyt. często, bardzo często) to łapie mnie z tego powodu taki dół, że masakra. ale chcemy mieć ten dom i dlatego to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
katja26 gratuluję również udanej wizyty 🙂
ja też nie mam do szpitala dla siebie raczej nic oprócz piżamy kupię wszystko w listopadzie na wypłatę bo teraz za dużo wydatków mamy w tym miesiącu .. 🙂
idę spać dziewczyny Dobranoc 🙂


śpij dobrze Pammat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze, ile naskrobalyscie przez te pare godzinek... 😉 Nie za duzo sie u was dzieje, az trudno spamietac 😉

Ja bylam dzisiaj na pierwszym spotkaniu szkoly rodzenia, no i jest calkiem sympatycznie biorac pod uwage ludzi, a tak wogole to za duzo nie mielismy, bo takie tam sprawy organizacyjne, co bedzie itp, ogladalismy film o porodach i cwiczylismy oddech. Pewnie na nastepnych zajeciach bedzie wiecej 🙂

Ide juz spac, bo jakas taka zmeczona jestem... Trzymajcie sie dzielnie dziewczynki i nie myslcie za duzo o problemach, bo dzidzia to czuje... To do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6 godzin temu novaM pisała dobranoc a ja już wam pisze dzień dobry.... spac nie moge... rece mniej bola ale to chyba ze stresu albo urojenia ze lekarz powiedzial ze jak nie beda bolec to nie musze przychodzic.... ale ide bo w nocy bolaly wiec ide nie chce miec Kubusia na sumieniu pozniej .... zycze wam dziewczyny miłego dnia.....i w razie bym do 12 nic nie napisala na forum znaczy ze mnie zostawili.... trzymajcie sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki :*

Wstałam, nasikałam...jem sniadanie... potem jak latawiec dłłłłuuuuga list spraw w tym Dentysta Sadysta 😮

CHLOE

Przy badaniu ogolnym moczu bez zmian..tzn super.. dostałam posiew - ktory zrobiłam ot tak dla jaj i wyszła
E Coli 10^4.... 🤢 😮
Wiem o bakteriomoczu bezobjawowym ALE kurde dlaczego w badaniu ogólnym nie ma bakterii???
Dla mnie jedno drugiemu zaprzecza...
Wiec postanowiłam - nim połknę koljny antybiotyk powtórzyć badanie no bo w końcu 10^4 to nie jest wysokie miano ....no do leczenia w ciązy ale dla mnie to troche szemrane...
Jak myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...