Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

dostrzegam bardzo duży minus tego, że mam męża obok siebie, a mianowicie muszę dzielić się z nim komputerem i wczoraj wieczorem laptopa okupywał on

świetnie Cię rozumiem... hahaha... mój na szczęście jeszcze śpi po nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Łaahahahaha Meliska to żeś dowaliła 😁 😁 😁
Wjechałaś mi na ambicję buldożerem w kilku słowach 😎 😎 😎
Rozjaśniacz już czuję jak mi mózg wypala 😜
Więc odrestaurowanie rozpoczęte 🤪

tylko ruchy, ruchy... cobyś zdążyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny porodu nie da się przeoczyć eheh !!!! Takie pobolewania w podbrzuszu to dobre sygnały agggaaa i może się co zaczyna a rozwinąć się może wieczorkiem bo to tak się lubi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byli u mnie rodzice, ale pojechali juz do domku. Mlody dalej siedzi i sie chce wykluc. Zostalam dzis juz sama wiec jeszcze gorzej bo nawet nie ma do kogo geby otworzyc 😞 moj M przyjedzie popoludniu, wiec mlody moze sie jakos ruszy.... Oby bo nie chce mi sie jus tu siedziec. W sumie jedyny pozytyw tego pobytu w szpitalu to to ze co 3 godziny sprawdzaja puls dziecka 🙂 KTG nawet fajna sprawa lezysz sobie przez 40 podlaczona i sluchasz serca. Na mnie to dziala zwykle usypiajaco, ale jak usypiam wtedy mlody zaczyna kopac.... Chodzilam dzis juz po schodach 50 minut a potem goracy prysznic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia kurde dali by ci oksytocynę!!! A nie jakieś zastrzyki kurde ładują w ciebie!!! łożyskiem cię tu straszą że stare a nadal cię trzymają!!! Będzie dobrze wiesz że wyjdziesz ze szpitala z małym na rękach także nastawienie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja byłam na targowisku i w sklepach z teściową po zakupy teraz usiadłam na dupsku ..
Holi32 tak jak mówisz dzisiaj popołudniu jak mój M odpocznie po pracy robimy maraton 😜 oby coś się ruszyło bo ona ma czas do jutra 😁 i koniec 😎
ja mam dzisiaj pomidorówkę i robię ciasto z krówką bo później to już takich rarytasów nie pojem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pammat ja już dziś maraton miałam mycie podłóg sprzątanie i z mężem baraszki potem do teściów jedziemy i też czekam!!! Lecz mały kurde mocno się trzyma środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamm no mój ma też bardzo nisko główkę jutro idę na ktg ale wolałabym dziś już tam trafić z bólami!!! heheh ja nie wiem może już rozwarcie mam chciała bym ale nie wiadomo oby tobie się udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
pammat napisał(a):
dorianna no bo mam urodziny 🤪

i chcesz sobie sama zrobic prezent 🙂 no to zycze ci tego 😘

no wiesz chciałabym dostać urodzinowego buziaka od niej i razem z nią świętować ten dzień 🙂
Nie dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dziś jakiś dół 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Łzy lecą mi jak grochy... nie wiem co się dzieje ☺️
Chciałam z małżonem do kina jechać i ku... miejsc nie ma 😠 😠 😠
To on mnie pociesza, że jutro...jutro to już może być po ptokach 😠 😠 😠
Pammat dawaj to ciacho krówkę... ale tak z pół blachy... potrzebuję jakiegoś pocieszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...