Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was no ja też budzę się tak jak bliźniaki co dwie godziny co jedną i cały czas na sikanie!!! Ze spaniem może i nie mam problemu ale jak się budzę na siaknie to zcierpnięta noga ręka bolące biodro i mam już przy sobie aż 4 poduszki że mąż się ze mnie śmieje!!! Tak już będzie do końca ciąży a wręcz gorzej hehe!!! Tak poza tym te dziewczyny w pracy mam beznadziejne robić im się nie chce i tyle a jak się robić nie chce to na bezrobocie i zobaczą wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry Brzuszki 😘

Widze, ze mamy sporo niewyspanych Brzuszkow 🤢 Ja kocham spac i na szczescienawet na siusiu sie nie budze 🙃 Dziecko podobno w nocy dalej szaleje, maz je przylapal na figlach kiedy ja juz spalam. A wczoraj wlasnie powiedzialam mezowi,ze musimy korzystac z osatnich trzech miesiecy i spac 😁 bo potem nie bedzie!
Dziewczyny zycze Wam udanych wizyt dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂
no moje spanie się poprawiło i to na 6tkę-wstaje1 czasem 2 razy na siusiu a potem śpie jak pijany zając w kapuście 🙂
powodzenia dziewuszki na badaniach-sporo dobrych wieści dziś będzie jupiii
a co do ciebie Holi to wydaje mi się że one po prostu ci zazdroszczą i tyle-ja tam bym zanosiła te zwolnienie z dumną mina i podniesionym nosem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam prośbę -jak by któraś widziała gdzieś wózek możliwie jak najmniejszy po złożeniu to poproszę o linka 🙂 mój Adam od miesiąca szuka auta bo chciał wymienić,dziwiło mnie to bo uwielbia swoje cabrio i to bardzo dobre autko a wczoraj wieczorem dowiedziałam sie o co mu chodzi z kupnem nowego: była u nas w odwiedzinach moja koleżanka z dzidziusiem i nigdzie nie moglismy dalej z nią pojechać bo sie wózek nie mieścił do bagaznika i ten muj czubek ubzdurał sobie że musimy mieć większe auto hahaha wytłumaczyłam mu że wózki nie są jednej wielkości i że przecież mozemy kupic mniejszy i problem z głowy-cieszył sie jak dziecko hehehe, echhh jacy faceci sa czasem głupkowaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot nasz szpital to ma ;D niezły ubaw musi byc;pchociaz pewno tylko na poczatku...
co do nie spania w nocy... to pamietacie jak pisalam... hmm a moze nie pamietacioe.. ale ja nie spie juz od 3 miesiąca... budze sie po ok 10 razy w nocy.. bynajmniej tyle naliczył moj maż i zwie mnie lunatykującym inkubatorem 😜 wiec jak juz od 4 miesiecy nie spalam normalnie w nocy... moze z 2 razy jak bylam tak moooocno padnieta to wtedy obudzilam sie 2-3 razy a tak to w okolicachj 10 razy czyli średnio co godzinke...
Dzis byłam na wizycie... na 9 miałam wiec szybko... i w zakładzie pracy.. pokazac sie i dac l4;p ale sie smiali ze mnie ze w koncu ciaze widac.,... wracajac do wizyty... to z malym wszystko ok... wazy juz 973 gramy wiec juz duuuzy... dzis zaczynamy 27 tydzien wiec witaj 7 miesiącu ;D oczywiscie poszlam z szeregiem pytan... bo mialam takie ciagniecia w kroczu ze myslalam ze mi dziecko sie gdzies zaklinowalo... no i jeszcze strasznie puchna mi nogi, do tego zoltawe uplawy... no ale przeglad na fotelu i wszystko jest ok 🙂)) mam spac z nogami wyzej... zaczelam sie smiac bo jak powiedzialam ze spie na boku z kocem miedzy nogami i glowa wysoko bo duszno to sie lekarz smial ze teraz to juz jak akrobata bo poduszke mam dawac pod nogi... co do moich dusznosci to juz mamy winowajce;D Kubus usiadl sobie pionowo... siedzi tyleczkiem do wyjscia, glowa pod żebrami nozki ma podkulone i kopie po pecherzu.. stad te moje maratony do laziuenki... myslalam ze pecherz przeziebilam bo ide do lazienki i nic.. a to sie okazuje ze moj akrobata sbie trampoline z pecherza zrobil.. i siedzi nozkami w dol pupa w dol i sobie kpie mame nisko dlatego teraz zaczelam bardziej czuc... bo mu lozysko juz tak nie przeszkadza z przodu heheh
no i wczoraj przezylismy pierwsza czkawke bo zapytalam lekarza co to bylo a on ze chyba czkawka... przez 7 minut co 2 sekundy bylo cos jak by niby kopniak od srodka... a to moje dziecie sie podobno opiło i sobie słodko czkało ;p
trzymam kciuki za reszte dziewuszek ktore maja dzis wizyte ;D niestety dzis nie dostalam fotki wiec nie mam co zamiescic... aler kolejna wyznaczyl mi juz za 3 tygodnie wiec moze cos bedzie ;D bo 22 mam kolejna ;D i juz sie doczekac nie moge ;p miłego dnia.... ja sie zawijam dalej do prania i rosolek na oibiadek gotowac bo ochota mnie na rosolek naszła ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
dziewczyny mam prośbę -jak by któraś widziała gdzieś wózek możliwie jak najmniejszy po złożeniu to poproszę o linka 🙂 mój Adam od miesiąca szuka auta bo chciał wymienić,dziwiło mnie to bo uwielbia swoje cabrio i to bardzo dobre autko a wczoraj wieczorem dowiedziałam sie o co mu chodzi z kupnem nowego: była u nas w odwiedzinach moja koleżanka z dzidziusiem i nigdzie nie moglismy dalej z nią pojechać bo sie wózek nie mieścił do bagaznika i ten muj czubek ubzdurał sobie że musimy mieć większe auto hahaha wytłumaczyłam mu że wózki nie są jednej wielkości i że przecież mozemy kupic mniejszy i problem z głowy-cieszył sie jak dziecko hehehe, echhh jacy faceci sa czasem głupkowaci


rita ja odkupuje od kolezanki wozek chicco enjoy fun 3 w 1... i on sie składa w taka parasolke.... ze ona go w yarisie przewozi za siedzeniem z tylu... bo nie składa sie własnie w dol na kwadrat tylko mozna w taka naprawde fajna parasoleczke zwinac go... spacerowka tez sie tak sklada... ma mozliwosc wpiecia fotelika wiec na zakupy super sprawa bo tylko stelaz i fotelik bierze... a gondola ma mozliwosc mocowania w aucie wiec tez spoko... zobacz sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje udanej wizyty Agami....ja mam juz 8 go wrzesnia... watpie ze dzidzie zobacze, bo moj doktor do zwolennikow USG nie nalezy...a serducha sama siobie słucham... 😁
Jak twoje dziecie ma prawie 1kg to moje pewnie i tez... 😜
7 miesiąc dla Nas 🙂 to już brzmi baaardzo poważnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Gratulacje udanej wizyty Agami....ja mam juz 8 go wrzesnia... watpie ze dzidzie zobacze, bo moj doktor do zwolennikow USG nie nalezy...a serducha sama siobie słucham... 😁
Jak twoje dziecie ma prawie 1kg to moje pewnie i tez... 😜
7 miesiąc dla Nas 🙂 to już brzmi baaardzo poważnie 🙃


dokładnie;D chociaz po wielkosci mojego brzuszka nikt nie wierzy ze ja juz 5 mam za soba a co dopiero ze wchodze w 7 ;D no co do wagi to widze ze idziemy łep w łep z tygodniami wiec zblizona pewno.. dzis z usg termin wyszedł na 04.12 hehehe mały pędzi ku listopadowi.. zaczynał od 12.06 ostatecznie wpisaliw kart5e ciazy 06 a on dzisiaj sie przeturlał na 04 😜
zauwazyłas ze na naszym paseczku pisze ze trzeba zaczac liczyc ruchy??? ja ich tak nie czuje wyraznie by je policzyc ;/ a tym bardziej nie w okresie godziny... chyba ze wieczorem przed snem sluchajac na stetoskopie bo tak to moj maly wariatuncio malo kopie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ja nic nie licze bo jeszcze wpadne w paranoje \'\'nasłuchową\'\'... 😜
Zobacz moj brzuszek...wlasnie wstawiłam fote...masz mniejszy...? raczej niemozliwe... 🥴

maszeruj na fotki 😉)) i porownaj ;D mniejszy moze nie ejst ale porownywalny:P i nie chce mi sie wierzyc ze ja mam 98 w brzuszku w najszerszym miejscu i 5+kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga Agami gratuluje szczesliwego wejscia w 7 miesiac 😆 Ja w niedziele dolacze. No i ciesz sie, ze pierwsza wizyta udana 😘
Spojrzalam tak dzis na te wszystkie moje wizyty i stwierdzilam, ze od wrzesnia sie nabiegam, wizyty u ginekolog, kursy porodowe w kazdy poniedzialek od 19.09, wizyta z ginekologiem w szpitalu, gdzie bede rodzic w listopadzie i jeszcze do anastezjologa musze sie zapisac. No i ta kolposkopia za trzy tygodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
guga napisał(a):
Ja nic nie licze bo jeszcze wpadne w paranoje \'\'nasłuchową\'\'... 😜
Zobacz moj brzuszek...wlasnie wstawiłam fote...masz mniejszy...? raczej niemozliwe... 🥴

maszeruj na fotki 😉)) i porownaj ;D mniejszy moze nie ejst ale porownywalny:P i nie chce mi sie wierzyc ze ja mam 98 w brzuszku w najszerszym miejscu i 5+kg


Ja mam 100 cm w pasie... i +9 kg ale ciąże zaczynałam z niedozywnieniem , stad az tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Guga Agami gratuluje szczesliwego wejscia w 7 miesiac 😆 Ja w niedziele dolacze. No i ciesz sie, ze pierwsza wizyta udana 😘
Spojrzalam tak dzis na te wszystkie moje wizyty i stwierdzilam, ze od wrzesnia sie nabiegam, wizyty u ginekolog, kursy porodowe w kazdy poniedzialek od 19.09, wizyta z ginekologiem w szpitalu, gdzie bede rodzic w listopadzie i jeszcze do anastezjologa musze sie zapisac. No i ta kolposkopia za trzy tygodnie 😞


Kolposkopia jest nawet smieszna 🙂
Nic nie boli i fotki na pamiatke dostajesz...
Wazne zeby sprawdzac co tam w srodku siedzi... im wczesniej tym lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Guga Agami gratuluje szczesliwego wejscia w 7 miesiac 😆 Ja w niedziele dolacze. No i ciesz sie, ze pierwsza wizyta udana 😘
Spojrzalam tak dzis na te wszystkie moje wizyty i stwierdzilam, ze od wrzesnia sie nabiegam, wizyty u ginekolog, kursy porodowe w kazdy poniedzialek od 19.09, wizyta z ginekologiem w szpitalu, gdzie bede rodzic w listopadzie i jeszcze do anastezjologa musze sie zapisac. No i ta kolposkopia za trzy tygodnie 😞


Kolposkopia jest nawet smieszna 🙂
Nic nie boli i fotki na pamiatke dostajesz...
Wazne zeby sprawdzac co tam w srodku siedzi... im wczesniej tym lepiej...


Smieszna, mowisz? To troche otuchy mi dodalas Guga 🙂 Wczoraj czytalam sobie na czym to polega. No i cale sek w tym, zeby nie siedzialo tam nic zlego i co mozna wyrzucic, zeby nie bylo brzydactwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znalazłam w końcu łózeczko dla naszej księżniczki-turystyczne bo w naszej sytuacji to najlepsze rozwiazanie, jestem w szoku jakie to tanie 🙂 wybraliśmy to fioletowe -juz sie w nim zakochałam 🙂
http://allegro.pl/lozeczko-kojec-kolyska-pelne-wyposazenie-krakow-i1785490057.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a ja znalazłam w końcu łózeczko dla naszej księżniczki-turystyczne bo w naszej sytuacji to najlepsze rozwiazanie, jestem w szoku jakie to tanie 🙂 wybraliśmy to fioletowe -juz sie w nim zakochałam 🙂
http://allegro.pl/lozeczko-kojec-kolyska-pelne-wyposazenie-krakow-i1785490057.html


O Rita masz turystyczne. Myslisz, ze bedzie ok? Bo ja sie wscieklam troche jak mi maz napisal, ze turystyczne chce kupic, zobaczyl takie u siostry i szwagierki... I mimo tego ze mu napisalam,ze nie chce takiego, ze jakos nie ufam, ze takie lozeczko moze byc dobre - kupil! 😠 Powiedzialam ok, ale jak cos nie bedzie mi pasowalo to zaraz kupujemy tradycyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a ja znalazłam w końcu łózeczko dla naszej księżniczki-turystyczne bo w naszej sytuacji to najlepsze rozwiazanie, jestem w szoku jakie to tanie 🙂 wybraliśmy to fioletowe -juz sie w nim zakochałam 🙂
http://allegro.pl/lozeczko-kojec-kolyska-pelne-wyposazenie-krakow-i1785490057.html


O Rita masz turystyczne. Myslisz, ze bedzie ok? Bo ja sie wscieklam troche jak mi maz napisal, ze turystyczne chce kupic, zobaczyl takie u siostry i szwagierki... I mimo tego ze mu napisalam,ze nie chce takiego, ze jakos nie ufam, ze takie lozeczko moze byc dobre - kupil! 😠 Powiedzialam ok, ale jak cos nie bedzie mi pasowalo to zaraz kupujemy tradycyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
guga napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Guga Agami gratuluje szczesliwego wejscia w 7 miesiac 😆 Ja w niedziele dolacze. No i ciesz sie, ze pierwsza wizyta udana 😘
Spojrzalam tak dzis na te wszystkie moje wizyty i stwierdzilam, ze od wrzesnia sie nabiegam, wizyty u ginekolog, kursy porodowe w kazdy poniedzialek od 19.09, wizyta z ginekologiem w szpitalu, gdzie bede rodzic w listopadzie i jeszcze do anastezjologa musze sie zapisac. No i ta kolposkopia za trzy tygodnie 😞


Kolposkopia jest nawet smieszna 🙂
Nic nie boli i fotki na pamiatke dostajesz...
Wazne zeby sprawdzac co tam w srodku siedzi... im wczesniej tym lepiej...


Smieszna, mowisz? To troche otuchy mi dodalas Guga 🙂 Wczoraj czytalam sobie na czym to polega. No i cale sek w tym, zeby nie siedzialo tam nic zlego i co mozna wyrzucic, zeby nie bylo
brzydactwa!


Siedzisz na fotelu lotniczym... wprawdzie z wziernikiem w srodku...ale jest ok...
Lekarz najpierw robi fotke z ''natury''...potem masz próby - bo zabarwia szyjke chlorkiem sodu i kwasem octowym zeby zobaczyc zmiany np wirusa HPV czy tez nadzerke jak sie zachowuje..i za kazda proba robi foty przez taki smieszny mikroskop 🙂
Pamietaj zeby na 3 dni przed badaniem nie kochac sie...ani nie irygować pochwy bo to zmieni caly obraz badania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...