Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot widze że się udzielasz na majówkach 2012 właśnie widziałam jedna dziewczyna napisala ze jest w ciązy a dopiero w marcu urodzila 😜ale jazda fajnie 🤪 chociaż ja bym tak szybko nie wiem czy chciała ale co Bozia dała trzeba brać nawet jakbym miała nie wiadomo ile tych dzieci mieć w przyszłości !!
gdzie wy się podziewacie lachony !!??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem 😁

a przed chwilą sprzatałam, wrócił mój brat o 21 i zagoniłam go do sprzatania, a ja razem z nim. i mamy dół sprzątnięty tzn dół rodziców czyli salon, wc, hall, korytarz. została mi kuchnia jutro i u góry korytarz i łazienka. a Rafał ma jeszcze swój pokój. ja chwilowo okupuję pokój siostry bo jej nie ma 😉 a wielkie sprzątanie u góry czeka mnie w przyszłym tygodniu, bo jeszcze w poniedziałek przychodzi pan robotnik, żeby założyć listwy, coś tam jeszcze kawałek odmalować, poucinać drzwi od dołu, pozakładać je etc. ale powiem Wam dziewczyny, że nasza góra nabrała całkiem innego wyrazu 🙂 nie mogę się doczekać aż tam wrócę mieszkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot widze że się udzielasz na majówkach 2012 właśnie widziałam jedna dziewczyna napisala ze jest w ciązy a dopiero w marcu urodzila 😜ale jazda fajnie 🤪 chociaż ja bym tak szybko nie wiem czy chciała ale co Bozia dała trzeba brać nawet jakbym miała nie wiadomo ile tych dzieci mieć w przyszłości !!
gdzie wy się podziewacie lachony !!??!!


Hahahha no Pammat ty w to Bozi nie mieszaj! 😜 Tez to przed momentem przczytalam - jak dla mnie ostro 😁 Znam chlopakow dwoch, zawsze myslalam, ze sa bliznietami, a tu jeden ze stycznia drugi z grudnia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa super że jesteś szczęśliwa już nie długo będziesz miała koniec jeszcze tylko czekać na swój wymarzony dom teraz ale wszystko ze spokojem w swoim czasie!!
:


oj, żebyś kochana wiedziała, że jestem szczęśliwa 🙂 i jak patrzę przez okno na te fundamenty, które obok stoją (bo budujemy dom na działce obok działki rodziców moich) to sama do siebie się śmieję 😁 i wszystko spokojnie, pewnie ze 3 lata budowa potrwa, ale jak to się mówi, jak się nie zacznie to się nie skończy 😉 a my już zaczęliśmy i powoli będziemy dochodzić do celu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka LASIE 😉

Weronika dostałaś poranny prezent na urodziny od pana tatusia 😉 ???
Wszystkiego naj oczywiście 😘

Coquelicot ja miałam to co Ty dwa lata temu ale w gorszym wydaniu bo przy okazji kolposkopii zrobili mi usg i w 11 tc stwierdzili puste jajo płodowe 😞
A po łyżeczkowaniu ani śladu wirusa nie było 😮
...A Ty masz przecież zdrową niunię w brzuszku i jak urodzisz to pewnie o wirusie śladu nie będzie 😉

Pammat lachony pewnie z małżonami już łóżka oblegają hihih 😉

Bliźniaki ja oczywiście też głosowałam a jakże 🤪

Do wszystkich chorusków -> kierunek apteka albo szamanka Guga i grzać tyłki pod kołdrami żeby nasze forum uzdrowić 🤪

Ula...echhh...witam w klubie 😉
Chyba nam już brzuszki w utrzymaniu równowagi przeszkadzają 😉
Powinnyśmy chyba w takich kombinezonach chodzić jak Pi i Sigma hahahaha 🤪

Aga a co do moich poparzeń to już tak nie boli ale nie mam czucia w dwóch opuszkach palców 😞
Byłam u lekarza dzisiaj i powiedziała, że może mi tak zostać 😞

Ważyłam się dzisiaj...mam 6kg do przodu 😉
I mam wrażenie jakby miał mi zaraz brzuch eksplodować...wszyscy mi mówią, że sporo urósł i ja to niestety czuję ... 😮
Chodzę już jak pokraka hehe 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga faktycznie spelnia Ci sie wielkie marzenie i dobrze, ze tak szybko, z ejestescie mlodzii macie juz szanse miec wlasny dom.
A co do odstepow wiekowych, moja siostra urodzila synka kiedy coreczka miala 2 lata i fakt jest z niej zazdrosnica. Ja natomist mam dwie sieosty i rodzilysmy sie co 4 lata, i kazda w zime - coz za regularnosc i konsekwencja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny, a odbiegając trochę od tematu, macie już wystający pępek??? bo ja nie mam, cały czas mam taką dziurkę jaką miałam 🙂


Oj moj pepus juz byl podejrzliwy miesiac temu, a teraz siedzi dumnie na wierzchu! 😁 Jak sie klade to mam szanse zobaczyc dolek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najlepsze jest u mnie moja starsza siostra 6 LISTOPAD JA 4 GRUDZIEŃ a druga siostra 2 STYCZEŃ 😁 no ale odstępy są starsza o 7 lat druga jest młodsza o 3 lata ode mnie a może moja córka zrobi mamusi niespodziankę i urodzi się tak jak ja w barbórkę 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny, a odbiegając trochę od tematu, macie już wystający pępek??? bo ja nie mam, cały czas mam taką dziurkę jaką miałam 🙂

No moj pepus nie odstaje, ale to nie zawsze musi odstawac, bo w pierwszej ciazy mi nie odstawal, tylko sie troche wyprasowal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
W kwesti pecha - i słowa te kieruje do novejM- mnie też cos ostatnio prześladuje...Ale ja uszkodziłam nie siebie a samochód, przez roztargnienie i głupotę. Nie zaciągnęłam do końca ręcznego na parkingu przed marketem (budowlanym oczywiście) i zostawiłam samochód na luzie ☺️ Nie wiem jak to możliwe na płaskim parkingu ale gnój się stoczył i zatrzymał w następnym rzędzie na zderzaku innego auta 🥴 Całe szczęście z tamtym wszystko ok ale my mamy zderzak do wymiany. Właściciel drugiego samochodu był bardzo miły i cały czas powtarzał że nic się nie stało i mam się nie pzejmować, nawet mi ręce uściskał żebym się nie martwiiła i nie stresowała. Ale jak już odjeżdżałam to i tak się poryczałam, ale ze mnie dupa 😠


Wanilia, ja w grudniu skręcałam w lewo i jak się okazało wymusiłam pierwszeństwo facetowi, który mnie wyprzedzał (nie widziałam go, facet b. szybko jechał, podał śnieg, warunki fatalne) byłam pewna, że to nie moja wina, że jego, albo przynajmniej współwina, a tu policja mi mandat 500 zł dowaliła... to dopiero masakra..
a miesiąc temu cofałam i nie widziałam metalowej barierki i drzwiami bocznymi w nią wjechałam...
więc nie ma czym się przejmować. zdarza się i tyle. po tej grudniowej akcji, to gdy te drzwi wgniecione zobaczyłam i barierkę, to się po prostu zaczęłam śmiać. Samochód, tylko rzecz, a szkoda nerwów i dzidziusia... główka do góry.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...