Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

coquelicot kopiliśmy jakiś duperel do tego prysznica bo nie działa tzn przecieka i do spłuczki ja kupiłam bury na jesień i do tego masę spożywczych rzeczy ponieważ najbliższy sklep 5 km

łazimy po sklepie a tu nagle cześć Michał (jego kolega po fachu ) i łyp na mnie i zaskoczony pyta "stary czemu się nie pochwaliłeś ze Ojcem będziesz szkoda Ci tego koniaka postawić czy ci "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wanilia o ile się nie mylę miałaś dać sobie spokój i jechać wieczorem z mężem autem po farbę a ty twardo widzę 😜 co ci mam powiedzieć ktoś musi robić żeby inni mogli spać 😁 🙂

no miałam ale stwierdziłam że sprawdzę czy jest a jak nie to bedzie musiał mąż we Wrocławiu kupić. I okazało się że faktycznie metropolię trzeba przeszukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze że przeczytałam co tam od rana naskrobałyście. byl temat, że lepiej nie rodzic w 8 m-cu. dzisiaj wlasnie bylam u mojego endokrynologa i on do mnie mówi, że teraz najgorszy miesiac dla mnie, że nie mam sie ważyc urodzic w 8 m-cu 😮 😮 zglupialam w tym momencie i pytam dlaczego. Odpowiedz: W tym miesiacu dziecku przystosowuje sie do oddychania powietrzem i bardzo źle, jesli ten proces zostanie przerwany...
kto by pomyslal, nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo, tak na poczatek:
http://allegro.pl/oilatum-soft-emulsja-2x500-ml-apteka-radix-i1822569017.html

to jest tak emulsja, która mam kupic? dla Dziecka od pierwszych dni życia?


tak 😉


no to kupiłam 🙂 mam nadzieje ze jest warte swojej ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
A oto moja dzisiejsza zachcianka 😉
->
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc00173ea.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1743/dsc00173ea.jpg[/IMG][/URL]


o kurde...mmmm, wyglada jak ze sklepu 🙂 pychota. Wysyłka: na północ Polski prosze:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
A oto moja dzisiejsza zachcianka 😉
->
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc00173ea.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1743/dsc00173ea.jpg[/IMG][/URL]


wow mam nadzieje ze moj kawalek poczta juz idzie do mnie a najlepiej kurier 😉) a tak serio podaj przepis jak robisz to cudo ;D tylko takie jak dla faceta... czyli dokladnie krok po kroku jak upolowac muche heeheh :P i jkak to sie zawija:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Witajcie brzuszki!
Ja dzisiaj senna, nie mogę coś dospać.. Pogoda piękna, słoneczko i ciepełko...
Jak myślicie, czy jeżeli mam się oszczędzać, mogę Nordic Walking uprawiać?
Buziaki. Miłego dnia. Gratki dla 8 miesięczników 🙂


ZWARIOWAŁAŚ? czy zartujesz? 😉
w nordic walkingu pracuja praiwe wszystkie mieśnie!!! ZAPOMNIJ !!!!


Guga miałam nadzieję, że to jedyny sport, który możemy uprawiać, a wygląda na to, że tym sportem jest "kanapowanie" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj kochane moje grudnióweczki muszę następnym razem zrobić więcej dla Was 😉
Przepraszam, że takiej ochoty Wam narobiłam ale nie mogłam się powstrzymać od zamieszczenia fotki moich "wypocin" 😉

Agami specjalnie dla Ciebie skróconą wersję, taką dla faceta nawet co wodę w czajniku potrafi przypalić, znajdziesz w proszku w LIDLU 🙂
Ja od niej zaczynałam 🙂
A jak nie masz Lidla pod ręką to w wersji sproszkowanej mogę Ci wysłać paczuszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ojj kochane moje grudnióweczki muszę następnym razem zrobić więcej dla Was 😉
Przepraszam, że takiej ochoty Wam narobiłam ale nie mogłam się powstrzymać od zamieszczenia fotki moich "wypocin" 😉

Agami specjalnie dla Ciebie skróconą wersję, taką dla faceta nawet co wodę w czajniku potrafi przypalić, znajdziesz w proszku w LIDLU 🙂
Ja od niej zaczynałam 🙂
A jak nie masz Lidla pod ręką to w wersji sproszkowanej mogę Ci wysłać paczuszkę 😉

jest lidl u nas ale obok mnie nie ma... a moglabys mi wyslac przepis na priv albo tutaj napisc dziewczyny tez pewno sie uciesza;D a ja juz dzis wzielabym sie za robote;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuszki. Marzenka,to zaszalałaś z tym ciastem...ja na makowiec się jeszcze nie szarpnęłam ale skoro mówisz że w lidlu jest sproszkowana wersja to chyba spróbuję 🙂 jak wreszcie upiekę drożdżowe to zamieszczę również 🙂 na porodówkę dojechałam ale okazało się że wszystkie sale są zajęte(!!).kobitka kazała później spróbowac albo w weekend wtedy jest mniej ludzi.więc moze w sob się wybiorę znowu.przy okazji wyjazdu z domu (Julkę zostawiłam u mojej babci) pojechałam na małe zakupy i zgadnijcie co kupiłam....pampersy-paczka, chusteczki nawilżone-paczek 2,krem na wiatr i mróz-jeden.tak zaczynam się kompletować,bo jak Wy już macie tyle rzeczy...płyn do kąpania też mam ale Johnsona,nie oilatum.zobaczę jak się będzie sprawował.przypomniało mi się ile kosztuje 'mieć dziecko'... a i imię jednak troszkę przekręciliśmy bo Marlena 'twarda' taka więc będzie Milenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga sie szlajała i niedawno wróciła... 😜
Posrało Was żeby tak dużo napisac... 😉 ?

Witam Nową grunióweczke..

NovaM... Kołobrzeg 78-100...ul..... - to zebyś wiedziała gdzie wysłać makowca 🤪
a jak nie wyślesz to zrobie sobie kruche ze śliwka 😁

Ale miałam dzień....iście przesrany 😜

Stolarz ma 6 miesieczne opoznienie...wiec polek nie zrobi...
Krawcowa \\\'uciekla z kochankiem\\\' - mąż powiedział ze jej szuka .. 😮
Pielęgniarka nie dała mi jednej recepty \\\'bo Pani doktor musi podpisac sie krzyzykiem sama\\\'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...