Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
jej wiecie nie wiem co jest grane ale od kilku dni probuje naliczyc te 10 ruchow Kuby i ja nie moge;/ on sie tak malo rusza... nawet po czekoladzie albo coli...i rano i wieczorem... i nie ejstem w stanie do 10 dojsc;/a wczoraj jak go pozaczepialam to mi w nagrode brzuszek stwardniał;/ i tyle bylo mojego zaczepiania... wasze dzieci tez takie ciche jak myszy pod miotła?

Moja może jak mysz ale nie w wersji pod miotłą tylko "kota nie ma myszy grasują" 🙂 Nawet nie liczę ruchów bo nie ma wątpliwości że byłoby duuużo więcej niż 10. A Twój synuś od początku spokojny więc się nie masz czym martwić, grunt że daje znaki że wszystko z nim w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Brzuszki! 😘

No Agami przede mna wlasnie wyladowalao sniadanie 😁. Wstalam jakas godzine temu, ale najpierw snidanie mezowi, prysznic, lozko... Od jakiegos czasu jadam owsianke, a wczoraj przeczyalam wychwalajacy produkty z owsa artykul i utwierdzilam sie w przekonaniu, ze to najlepsze snidanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Od jakiegos czasu jadam owsianke, a wczoraj przeczyalam wychwalajacy produkty z owsa artykul i utwierdzilam sie w przekonaniu, ze to najlepsze snidanie 😜


No to zazdroszczę i podziwiam, ja na śniadanie zjadłam pączka 🤪 Ale razem z pączkiem kupiłam zdrowy wieloziarnisty chlebek - przynajmniej tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Od jakiegos czasu jadam owsianke, a wczoraj przeczyalam wychwalajacy produkty z owsa artykul i utwierdzilam sie w przekonaniu, ze to najlepsze snidanie 😜


No to zazdroszczę i podziwiam, ja na śniadanie zjadłam pączka 🤪 Ale razem z pączkiem kupiłam zdrowy wieloziarnisty chlebek - przynajmniej tyle


Nie pogardzilabym twoim paczkiem Wanilia 😁
Wczoraj milam piekna noc, a dzis powrot do rzeczywistosci. Kiedy wiekszosc z Was juz pewnie chrapala, ja czytalam ksiazke, plozylam sie przed pierwszza. potem wrocil maz od kumpla z urodzin i na gadanie mu sie zebralo 😮 W koncu usnal... a ja lezalam.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze ze mam wode niegazowana biore sie za picie 🙂 i uciekam do kuchni jakis obiadek skombinowac dla mezusia i taty(mieszkam z rodzicami na wsi w domku jednorodzinnym) najchetniej bym polezala w lozku. Mezus by zrozumial jakby obiadu nie bylo ale tato juz raczej nie....najgorsze jest to ze nie wiem co mam zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Od jakiegos czasu jadam owsianke, a wczoraj przeczyalam wychwalajacy produkty z owsa artykul i utwierdzilam sie w przekonaniu, ze to najlepsze snidanie 😜


No to zazdroszczę i podziwiam, ja na śniadanie zjadłam pączka 🤪 Ale razem z pączkiem kupiłam zdrowy wieloziarnisty chlebek - przynajmniej tyle


Nie pogardzilabym twoim paczkiem Wanilia 😁
Wczoraj milam piekna noc, a dzis powrot do rzeczywistosci. Kiedy wiekszosc z Was juz pewnie chrapala, ja czytalam ksiazke, plozylam sie przed pierwszza. potem wrocil maz od kumpla z urodzin i na gadanie mu sie zebralo 😮 W koncu usnal... a ja lezalam.... 🤢


ja ostatnio codziennie kładę się ok 1, a usypami między 2 a 3 w nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna89tina napisał(a):
Dobrze ze mam wode niegazowana biore sie za picie 🙂 i uciekam do kuchni jakis obiadek skombinowac dla mezusia i taty(mieszkam z rodzicami na wsi w domku jednorodzinnym) najchetniej bym polezala w lozku. Mezus by zrozumial jakby obiadu nie bylo ale tato juz raczej nie....najgorsze jest to ze nie wiem co mam zrobic 😞


u mnie na szczęście zupa jest z wczoraj - krupniczek 🙂 a na drugie danie, to rodzice z bratem będą jedli jakiś gulasz z żołądków, bleeeee ja nie lubię takich rzeczy, więc ja do ziemniaczków jajko sadzone sobie sprawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Agami tylko ty masz spokojną kruszynkę swoją ale tak jak piszą dziewczyny najważniejsze że Kubuś się odzywa i daję znać o sobie bo moja księżniczka też cały czas w transie jest więc nie wiem kiedy to moje dziecko śpi 😮
a ja na śniadanie drożdżówkę z jabłkiem obróciłam dzisiaj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem tylko wszystkie wasze dzieci tak ladnie kopia a moj misio tak mnie stresuje... wczoraj wieczorem to juz myslalam ze na pogotowie pojade... bo on w ciagu dnia 2 razy kopnal i cisza.. i do 23 nawet czekolada jedzenie i nic..... kompletnie nic... nawet sie nie poruszyl nie mowiac o kopaniu... dzis rano 2 przekrecenia sie i znowu siedzi cicho a ja od zmyslow odchodze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie licze ruchów bo jest ich wręcz za dużo i po ok pół godz juz mam brzuch obolały od kopniaków 🙂
u nas dla adama ryba bo w czwartki prawie nic nie moze jeść-dieta,
a ja sobie zrobie ziemniaczki,zapiekany ser i jakiegos cycka usmaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
no Agami tylko ty masz spokojną kruszynkę swoją ale tak jak piszą dziewczyny najważniejsze że Kubuś się odzywa i daję znać o sobie bo moja księżniczka też cały czas w transie jest więc nie wiem kiedy to moje dziecko śpi 😮
a ja na śniadanie drożdżówkę z jabłkiem obróciłam dzisiaj 🙃


to moje śniadanie to była: mała miseczka popcornu, rogalik z czekoladą i tu na swoją obronę batonik pełnoziarnisty kawowy bez czekolady 😉

drugie śniadanie, które zjadłam chwilę temu to arbuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja szukam właśnie na allegro jakiegos kompletu mebli do sypialni bo mojemu adamowi jednak sie odwidziało i stwierdził ze jak 1 grudnia pojedziemy juz do PL to weźmie sie ostro do roboty i zrobi jednak ta sypialnie do narodzin Majki, no to bedzie wesoło-dodam że prócz wymienionych okien nasza sypialnia jest jeszcze strychem;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a ja szukam właśnie na allegro jakiegos kompletu mebli do sypialni bo mojemu adamowi jednak sie odwidziało i stwierdził ze jak 1 grudnia pojedziemy juz do PL to weźmie sie ostro do roboty i zrobi jednak ta sypialnie do narodzin Majki, no to bedzie wesoło-dodam że prócz wymienionych okien nasza sypialnia jest jeszcze strychem;/


jak powiedział, że weźmie się do roboty, to znaczy, że mu się chce 🙂 a to już w przypadku facetów połowa sukcesu 🙂

Więc oglądaj meble, bo będziesz miała piękną i nową sypialnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja cały czas układam w szafkach jakieś pierdoły i już mam tego dość. a to na razie tylko sypialnia. jeszcze został mi salonik, a tam mam dużoooooo książek do poukładania i w ogóle. no nic, dzisiaj chcę wykończyć sypialnię, bo wczoraj kupiłam sobie w Biedronce dywanik Shaggy taki mały 67 na 140cm, w kolorze pomarańczowo - beżowym 🙂 i już chcę go w sypialni położyć, ale to musi już być wysprzątane na błysk. myślę, że jeszcze 2 godziny i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ja wiem tylko wszystkie wasze dzieci tak ladnie kopia a moj misio tak mnie stresuje... wczoraj wieczorem to juz myslalam ze na pogotowie pojade... bo on w ciagu dnia 2 razy kopnal i cisza.. i do 23 nawet czekolada jedzenie i nic..... kompletnie nic... nawet sie nie poruszyl nie mowiac o kopaniu... dzis rano 2 przekrecenia sie i znowu siedzi cicho a ja od zmyslow odchodze;/


u mnie tez dzisiaj cisza w eterze.....i nocka spokojna...hmmmm nie lubie jak jej nie czuje,,,, 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaagaaa no patrz dzisiaj mamy krupnik ale placki ziemniaczane to ja mam jutro 🙃
a ten dywanik chyba wiem jaki w biedrze za 40 zł ??


no za 40zł 🙂 a podobał Ci się chociaż?

u mnie w Biedronce były tylko 2 wzory do wyboru, obydwa pomarańczowo jakieś. jeden mi się bardziej podobał więc ten kupiłam. w sypialni mam żółte ściany, pomarańczowo-żółte zasłonki, brązowe łóżko, więc dywanik pasuje 🙂 szkoda, że nie było innych kolorów, bo do góry do pokoju bym miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U mnie wszystko dobrze. Poniedzilek i wtorek mialam szkolenie w Krakowie wiec wyjezdzalam rano wracalam na wieczor i bylam bardzo padnieta. Sroda kolejne szkolenie tym razem w Katowicach, ale po szkoleniu wizyta u lekarza 🙂
Malenstwo rosnie 1600-1700 ma 🙂 ulozyl sie juz tak jak ma byc ulozone (glowka do dolu) 🙂 ma jeszcze troche miejsca ale lekarz powiedzial mi ze nie powinien sie juz odwrocic. Chyba jednak mlodemy Hiszpania pomogla 😉
Pracowac dalej moge wiec nie ma problemu 🙂 nastepna wizyta za 3 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...