Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam, dzisiaj slonce z rana, mam nadzieje ze juz bedzie ladnie i nie wroca deszcze.
ja dzisiaj wstalam o 6 jak zwykle bo maly sie tak budzi i maz do pracy idzie, nawet sie wysypiam i juz ostatnio nie latam w nocy siusiu 🙂
tez bym chciala juz poczuc ruchy, bo to tak przyjemnie jak od czasu do czasu dzidzia da ci znac ze wszystko oki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

nie zaglądałam wczoraj wieczorem i kilka stron czytania miałam 🙂

oj, ja też bym chciała poczuć ruchy maleństwa

Ula - jest jedna rzecz, którą w czasie ciąży może zrobić tylko tata, bo nam się niestety to nie uda. Już niedługo będzie słychać serduszko maleństwa jak się przyłoży ucho do brzuszka 🙂 i niestety ale żadna z nas tego nie będzie mogła zrobić. ta przyjemność zarezerwowana jest dla tatusiów 🙂 mój mąż mnie uświadomił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny :

z pamietnika Gugi :

17-05-2011 godz 21:34

Guga nie móc jeść truskawek.... 😲 Guga znowu obejmować kibel.......

Koniec wpisu

Dzisiaj juz lepiej... wziełam sie za siebie, kąpanko, golonko, make up... i dorastam powolutku do decyzji zrobienia fotki swojego brzuchola 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł dziewuszki 🤪
Właśnie wróciłam od lekarza ze świeżutką kartą ciąży 🙂
...i zwolnionkiem hihih 🤪
Mam też skierowanie na wyniki ale coś mało tego 🙂
W ogóle miałam dzisiaj poranek lekarski...od rana u dentysty...ostatni ząbek mam zrobiony juuuppppiiii 🤪 🤪 🤪
Dentystka powiedziała, że mam skontrolować dopiero ok 7 m-ca ciąży czy nic nie doszło do zrobienia 🙂
Ale się cieszę bo aż 7 szt. mi zrobiła w ciągu niecałych 2 miesięcy 🙂

Nockę miałam do dupy bo Olka spała ze mną...budziła się w nocy i pielgrzymki robiła raz do swojego łóżka a raz do mnie... 🥴
Ale poszła do szkoły dzisiaj więc mam nadzieję, że kolejnego telefonu z sekretariatu nie będzie 😉

Co do ruchów to chyba wszystkie by chciały to poczuć 🙂
Rzeczywiście wtedy jest się spokojniejszą jak maluch daje znać, że jest i świetnie się bawi obijając się o nasze wnętrzności hahaha 😜

@ Guga -> Maluj się maluj i brzuszek przypudruj do fotki 🙂

No właśnie a propos fotek...to dlaczego nie ma tam Waszych brzuszków heee 😮 ???

Aaaa zapomniałabym...pytałam mojej gin czy to normalne, że mnie tak już wywaliło???
Ona spojrzała na mnie i stwierdziła, że rzeczywiście już mam piłeczkę 🙂
Powiedziała, że czas najwyższy żeby było widać bo nie dość, że chudzielec ze mnie to jeszcze drugą ciążę szybciej widać 🙂 I zabroniła jakiegokolwiek ściskania podbrzusza spodniami...więc czas zakupić ciążówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, a mnie dzisiaj o 8 zbudzil mega kombajn koszacy trawe na naszym osiedlu!!! Serio - kombajn!!! Szok 🤪 no i musialam wstac....
Ale za to czuje sie dzisiaj wysmienicie, tzn mdlosci, sikanko i cycki jak zwykle, ale juz drugi dzien nie mam plamien!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie, a mnie dzisiaj o 8 zbudzil mega kombajn koszacy trawe na naszym osiedlu!!! Serio - kombajn!!! Szok 🤪 no i musialam wstac....
Ale za to czuje sie dzisiaj wysmienicie, tzn mdlosci, sikanko i cycki jak zwykle, ale juz drugi dzien nie mam plamien!! 🙂 🙂 🙂


Kamien z serca Chloe 🙂 Wyglada na to ze musisz troche ''zwolnic'' i bedzie dobrze 🙂 A jak rodzinka zareagowała na newsy ? 🙂

Marzenka.... Ja sie nie pokazuje 😞 mam duzo wiekszy bęben niz Ty...nie chce wyjsc na grubasa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga moze to ladnie nie zabrzmi, ale po prostu musze mniej cisnac dwojeczke:P
Aauwazylam ze wszystkie 3 epizody plamienia pojawialy sie bezposrednio po i nagle ustepowaly 🤪
Zgodnie z Twoja rada zakupilam sobie czopki glicerynowe, jem tez sliwki i pije owocowe soczki 🙂

PS Rodzinka bardzo dobrze, wspieraja mnie - a myslalam ze beda krzyczec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ! Wróciłam z pracy i piję herbatkę ciepłą, bo ciary mi po plecach gonią 😞 Może się uda przesunąć dziś tą wizytę. W przedszkolu panuje grypa jelitowa i chyba widzę objawy już u siebie 😠 Nic tylko zaszyć się w domu a nie biegać do chorych dzieci. Wczoraj miałam kluski w gardle i pewnie dzisiaj bedzie to samo, nie mogłam zasnąć do 1 w nocy i już mi się chciało beczeć.
Dobre nowiny są takie, że odebrałam dzisiaj resztę badań i jestem już spokojna, bo przynajmniej są w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie chole ze lepiej sie czujesz kurcze ja teraz niewiem kiedy mam wizyte w piatek mam bete znowu chcialabym zeby jak zadzwonie do niego powiedziec o wynikach zeby mi usg zrobil w sumie juz mialam 3 ale chcialabym znowu zobaczyc, ja to jestem swirka ostatnio patrzylam ile kosztuje wypozyczenie usg :wooho 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia20101 napisał(a):
pammat napisał(a):
Ja tam nie daję zdjęcia mojego brzucha chyba bo mój jest większy 😮

To może się razem odważymy wkleić zdjęcie, bo ja tez mam większy i nie wiem czy to oponka z jedzenia czy widać już brzuszek 😮


Hahaha dziewczyny trochę odwagi i dawać brzuchy mi tutaj 🤪
A może to nie oponka tylko brzuszek większy jest naprawdę 😉

No nie zostawiajcie mnie tak samej tam w zdjęciach nooo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
pammat napisał(a):
Ja tam nie daję zdjęcia mojego brzucha chyba bo mój jest większy 😮

To może się razem odważymy wkleić zdjęcie, bo ja tez mam większy i nie wiem czy to oponka z jedzenia czy widać już brzuszek 😮


Na takie ''raz dwa trzy'' to moze tez dam sie namowic bo Marzenka to chudzinka hihihihihihi
Ja dzisiaj tez odebrałam wyniki WR - Kilły - i prawie zawalu nie dostałam 🙂 Przyjaciołka pojechala po wynik i cos nie dawala znaku wiec zadzwonilam i sie pytam a ona : no wiesz...wynik jest w zaklejonej kopercie wiec nie chcialam otwierac!!!!
No to sobie mysle KONIEC!!!
Kazałam jej otworzyc a tu ''-'' 🙂 Nie wiem dlaczego koperta była zaklejona, nie wiem gdzie bym mogla tez cos takiego zlapac ale rozneglupie rzeczy po glowie chodza... 🤢

U nas z kolei panuje Rumien Zkaźny wiec trzymam sie z dala od przedszkolakow i szkolniakow.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guga -> Dobry pomysł na "raz, dwa, trzy" 😆
Jestem zaaaa 🙂
Może ja jestem chudzinka ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że malutka jestem...zaledwie 160cm 😜 a ważę 52kg...więc jestem przeciętna 😜

Dawajcie swoje piłeczki plizzzz 🙃

A co do wyników badań to robię jutro więc zobaczymy co w trawie piszczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia20101 napisał(a):
zdjęcie wkleję koło 18 nastej bo ktoś musi mi go zrobić 😉
Hihi ja wczoraj telefonem "z ręki" robiłam...jak nastolatka się poczułam hahahah, że sobie "słit focie" w łazience robię buhahah 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
@Guga -> Dobry pomysł na "raz, dwa, trzy" 😆
Jestem zaaaa 🙂
Może ja jestem chudzinka ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że malutka jestem...zaledwie 160cm 😜 a ważę 52kg...więc jestem przeciętna 😜

Dawajcie swoje piłeczki plizzzz 🙃

A co do wyników badań to robię jutro więc zobaczymy co w trawie piszczy 😉


No to rzeczywiscie 🙂
Ja mam 180cm i waze 72 kg 🙂 i to po przytyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guga napisał(a):
Marzenakamil napisał(a):
@Guga -> Dobry pomysł na "raz, dwa, trzy" 😆
Jestem zaaaa 🙂
Może ja jestem chudzinka ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że malutka jestem...zaledwie 160cm 😜 a ważę 52kg...więc jestem przeciętna 😜

Dawajcie swoje piłeczki plizzzz 🙃

A co do wyników badań to robię jutro więc zobaczymy co w trawie piszczy 😉


No to rzeczywiscie 🙂
Ja mam 180cm i waze 72 kg 🙂 i to po przytyciu 🙂



Hehe Guga to bmi mamy podobne więc na fotki czekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 172 cm i 59kg w zeszłym tyg co oznacza że cały kg więcej w brzuszku już. Dzisiaj jak weszłam do pracy w nowych spodniach na gumie to koleżanka zdziwiona : ooo, widać brzuszek już! więc chyba widać - przynajmniej jak ktoś wie jak wyglądałam miesiąc temu 🤔
A jutro mam cały dzień szkolenie i jeszcze muszę na nie dojechać 200km więc zejdzie przynajmniej 12h na całą akcję. Z domu ruszam o 5.30 🤢. Trochę się boję jak zniosę cały dzień na siedząco. Dobrze że zbliża się weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja odpuszczam sobie pracę 🤔 stwierdziłam, że nie można mieć wszystkiego na raz. Sytuacja się w pracy pokomplikowała i dało mi to do myślenia. Głowiłam się jak ją ciąże pogodzić z pracą, a jednak wszystko się samo rozwiązało i to wcześniej niż się spodziewałam. Będę zadowolona jak dostane L4, przynajmniej wtedy po nadrabiam domowe zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...