Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beata26 nie przejmuj się proszę pójdziesz jutro na spokojnie zobaczysz że będzie wszystko dobrze a jak płaczesz to jeszcze pogarszasz sytuacje bo dzidzia to wszystko czuje!!
aaagaaa gratuluję udanej wizyty moja kochana 😘
coquelicot ja mam teraz 18 października wizytę i później jeszcze około 2lub3 na oko bo co 3 tygodnie..
Byłam z moim po farby on już maluje sufit kupiliśmy kolor zielony( świeże awokado) fiolet (pole lawendy) widziałam w meblowym piękny narożnik a nasz tapczan taki gierek mój ma go już ponad 10lat powiedział że kupimy nowy i ten jeśli mi się podoba boże jaki on jest piękny jak będę miała cały pokój zrobiony to wam wtedy zdjęcie zrobię i pokaże 🤪 ale jestem szczęśliwa że już to wszystko ruszyło i będzie tak ślicznie 🙂
o 20 idę po pizze dzisiaj wyżerka na kolacje 😆 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Dzieki dziewczyny za wsparcie. 🙂 😘
jutro kolejne ktg i mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
ja mam wizyty + ktg co tydzien do 22 grudnia,ale dzis sie dodatkowo dowiedzialam, ze ze wzgledu na cholestaze beda mi wywolywac porod miedzy 37 a 38 tygodniem.

No to jeszcze przed swietami bedziesz miala swoja dzidzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
beata26 napisał(a):
Dzieki dziewczyny za wsparcie. 🙂 😘
jutro kolejne ktg i mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
ja mam wizyty + ktg co tydzien do 22 grudnia,ale dzis sie dodatkowo dowiedzialam, ze ze wzgledu na cholestaze beda mi wywolywac porod miedzy 37 a 38 tygodniem.

No to jeszcze przed swietami bedziesz miala swoja dzidzie 😆


to może nawet badziesz mogla date wybrać 🙂 a serduszkiem sie nie martw ...sa tak rozne fazy dla dzidzi wiec skoki normalka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra wyzerka Pammat 🙂 Ja wlasnie paczke chipsow opanowalam ☺️ ale, ale one chyba mi pomogly 🤪 tak jakbym sie rozbudzila 😁 😁
Po przeprowadzce to ja chcialabym lozko prawdziwe kupic!!! Nie ma to jak wyspac sie na lozku. Kidys trafilam na strone polskiego producenta lozek, piekne drewno, dosc w minimalistycznym stylu, a cena wrecz wspaniala - nawet nie wiedzialm, ze tak tanio mozna kupic lozko 😮 no ale to bez materaca. No i nie pamietam co to za strona 😠

A moj maz dzis biegajac po miecie w poszukiwaniu moich witamin , trafil na jakies soldy i byly tam ciuszki dzieciece. Juz chcial cos kupowac, ale stwierdzil, ze lepiej zebym ja wybrala. Czy on nie widzial tego zasobu ciuszkow, ktory mamy?! 🤔 Ja to ole na duperele nie wydawac, a np. chuste do noszenia kupic - a taka z 50 euro musze miec ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot Ten narożnik 1500 zł kosztuje z 4 poduszkami dużymi łóżka nie możemy niestety mieć bo będziemy w 3 w jednym pokoju razem z łóżeczkiem ale tak czy tak będzie pięknie ☺️
chipsy też mam w barku bekonowe jak dam rade dzisiaj to je opracuję a jak nie zostawię na inną okazję 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja jakbym mogła wybrać datę porodu to chciałabym żeby urodziła się moja córka 4 grudnia TAK JAK JA 😆


Hahaaha wspolne swietowanie? 🙂 Data mojej Malej 13.12. 2011 - fajna, bo latwa do zapamietania, ale ja cos czuje, ze ona zazyczy sobie na wczesniejsze wyjscie 😎
A te chipsy to na potem, dzis pizza przeciez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot Ten narożnik 1500 zł kosztuje z 4 poduszkami dużymi łóżka nie możemy niestety mieć bo będziemy w 3 w jednym pokoju razem z łóżeczkiem ale tak czy tak będzie pięknie ☺️
chipsy też mam w barku bekonowe jak dam rade dzisiaj to je opracuję a jak nie zostawię na inną okazję 🙃 😆


Kiedys sobie i lozko kupicie 🙂 A teraz meble robia ladne i wygodne - jest w czym wybierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Tak a propos to chcialam Wam powiedziec,ze super ze jestescie. slowa otuchy i mozliwosc wygadan 😘ia sie komus kto potrafi zrozumiec na prawde wiele znacza. jeszcze raz Wielkie Dzieki 😘


🙂 A ja sie nawet nie spodziewalam,ze takie forum w ogole mnie wciagnie i tyle da pozytywow. Fajnie jest sie dzielic swoimi radosciami i problemiskami. A dla mnie to wyjatkowo wazne, bo z komunikuje sie z ciezarnymi POLSKIMI 😆
Beata super, ze te slowa moga Ci pomoc choc troche 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat to jaka mialas? 🙂
http://www.kwejk.pl/obrazek/538351/pizza.html

Ladne te mebelki Pammat.
Ja to mam taki odchyl w glowie, ze chcialabym sama odrestaurowywac sobie jakies stare przypadkowe meble. Chodzi o fakt robienia tego samodzielnie i tak jak chce i niepowtarzalnie 🙂 A przykladem jest dla mnie ta kobieta, ktora sama urzadza swoj dom i odrod - i ten styl nawet mi sie podoba. http://mygreencanoe.blogspot.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam taką szafkę tylko że białą na wysoki połysk http://www.mebleznetu.pl/Komoda_KOM6S_7_12_KOM6S_7_12_Black_Red_White_%28BRW%29__kup_on_line.php?cPath=95&products_id=1870
dwie takie i na środku taka tylko że biała na wys.poł http://www.mebleznetu.pl/Szafka_SFK1D_5_8_SFK1D_5_8_Black_Red_White_%28BRW%29__kup_on_line.php?cPath=95&products_id=1888 na tym stoi telewizor i konsola
http://www.mebleznetu.pl/Szafa_SZF3D_15_21_SZF3D_15_21_Black_Red_White_%28BRW%29__kup_on_line.php?cPath=95&products_id=1887 i taką dużą mam w niej ubrania itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...produkcja stron dzisiaj nieziemska 🙂

Raczej dzisiaj nie nadrobię bo padam na cyce...
Prasowanie dzisiaj zaliczyłam i sprzątanie również...no i wizytę...
Ale szału nie było dzisiaj 😞
Nie mam foty z usg bo mały za głowicą dupą jeździ a buzię miał wtuloną w łożysko...
Więc tylko go zmierzył ale tak na szybkiego i nawet nie wiem jakie wymiary ma młody 🤨 Wiem tylko tyle, że wszystko odpowiada tygodniom mojej ciąży...chociaż tyle 🤢
Przez ostatni miesiąc przybrałam 1 kg, a ogółem mam 6,7kg na + 😮
Lekarz trochę się zmartwił moją wagą i zaczął ze mną gadać tak na luźne tematy...po chwili uśmiech mu z twarzy zniknął i zapytał czy kiedykolwiek miałam do czynienia z depresją 🤨
Odpowiedziałam, że tak no i pociągnął temat...podejrzewa ją u mnie...znowu 🤢
Tyle, że teraz dupowato z pomocą dla mnie bo nic brać nie można w ciąży 🤢
Cholera jasna...ja wiem, że ze mną ostatnio coraz gorzej ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to już widzą inni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Pammat to czekam 🙂
Nova pociesze Cie, z eu mnie prawie kazda taka wizyta - wychodze ze swiadomoscia, ze wszystko jest dobrze...ale chyba to najwazniejsze. Ja z reszta mam tylko 3 przepisowe USG.
Kochana to, ze lekarz cos zauwazyl, to chyba dobrze, przynajmniej bedzie mozna sie Toba zaopiekowac po ciazy. A jesli teraz nie faramakologicznie, to moze bliskosc rodziny, wspolnie, jakos tworczo spedzony czas bedzie Ci w stanie choc odrobine pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq - no właśnie stąd to moje zawzięcie na te meble bo sama czuję, że muszę sobie zajęcie znaleźć...
A co do pocieszenia przez bliskich to szczerze mogę to podsumować tak : faceta mi brak !!!!!!!!!!!!!! żeby wtulać się wieczorem i budzić koło niego rano 🤨

Asiu a z jedzeniem to różnie u mnie...niby mam ochotę ale nawet jak mega głodna jestem to czasami najnormalniej nie chce mi się tego jedzenia zrobić...szwędam się po tym domu jak cień...robię tylko to co naprawdę muszę...
Najgorsze jest to, że depresję leczyłam ostatnio dwa lata temu...ale teraz z tymi wszystkimi myślami o samotnym macierzyństwie + brak leków ... boję się... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...