Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuuu, widze ze wszyscy juz w lóżkach...
a ja mam jakis dół emocjonalny od dwóch dni,jakos nic mi sie nie chce, tylko sobie porykuje własciwie bez przyczyny. moj poszedl przed chwila na piwo i tak mnie tym zdenerwowal, ze sie poryczalam. normalnie tak nie reaguje, jak chce isc to wychodzi i mi to nie przeszkadza, ale dzisiaj, to myslalm ze go rozszarpie...a najbardziej wkurza mnie to, jak mówi: to też idź do swoich koleżanek" - jakby mi sie jeszce z wielkim brzuchem i bolacymi plecami chcialo gdzies lazic...kurde, jakis skopany czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buhahaha i tak jak podejrzewałam 😉
Jak na mieszkankę wsi przystało teraz mam słomę na głowie 🤪 🤪 🤪
Ale włosy nie wypadły ani się guma nie zrobiła więc jest gites 🤪 🤪 🤪
Coraz bliżej blondu...to się liczy 😉
Jutro jeszcze przy dziennym świetle na siebie spojrzę i zadecyduje czy kolejna farba na gwałt jest potrzebna 😉

Aniqa - nie smutaj lalka 🤔
Jak tak sobie będzie pozwalał to ty wyjdź bez uprzedzenia jak mała będzie już w domu ... ciekawe jak zareaguje 😉

Pammat - jak już będzie narożnik to foto please 😉

Guga - zamienię naleśnika na ten chlebek 😉
A jeszcze jak mi napiszesz, że ze słonecznikiem jest to jutro u Ciebie jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobru brzuszki u pogoda masakrycznie beznadziejna
mężuś jeszcze chrapie z młodszym synkiem ja jakoś nie mogę już spać zresztą później do teściowej na obiadek jedziemy
co do fryzury mój mąż stwierdził "TAKICH RZECZY SIĘ PRZED PORODEM NIE ROBI" śmiał się i stwiedził pancura 😁 siostra się śmieje że lenka z taką samą fryzurą się urodzi aha i jak mnie zobaczył to stwierdził że się wystraszył i sobie porozmawia Z moją fryzjerką normalnie jaja ma pomysły ten mój mężuś ale ogólnie jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuchole...
Musze przyznać ze nawet sie wyspałam 🙂
Chyba wieczorne wkur... mi pomogło...
Szwageirka (ta co pisze regularnie co 6 miesiecy) napisała:

Jak sie masz siostra (k...jaka ja dla niej siostra), kiedy wraca mąż... ja jestem z mama i tata i corkami na rodzinnym weekendzie w Hiszpanii i jest wspaniale...30 stopni, slonko ect...
Wiec ja siedzialam w tym czasie sama jak pizda... z kolejnym antybiotykiem, padał deszcz, zimno jak cholera...
pomyślcie jak sie Guga poczuła 😞
Ech... odp ogródkami i na złość nie podalam detali powrotu meża.... i już 😠

Dzisiaj, golenie, mycie, manicure, pedicure, GŁOSOWANIE, szybkie zakupy i ... odpoczynek


ŻÓŁTA M: pokazuj włosy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny my też już wstałyśmy 🙂
guga szwagierka (siostra) ładnie cie dobiła .. bez komentarza 🤨
novaM pokazuj włoski jak wyszły 😆 oczywiście jak będzie narożnik dodam foto jak się prezentuje nasze nowe sanktuarium! 😎
Miłej niedzieli dziewczyny wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga ja jak przeczytałam tego smsa to się porządnie wkurzyłam, a mnie to nie dotyczy. to jak myślę co Ty musiałaś poczuć to masakra. jakaś zołza ta Twoja szwagierka. ale nie przejmiuj się głupią babą.

Pammat to ja się nie mogę doczekać zdjęcia Waszego gniazdka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Guga ja jak przeczytałam tego smsa to się porządnie wkurzyłam, a mnie to nie dotyczy. to jak myślę co Ty musiałaś poczuć to masakra. jakaś zołza ta Twoja szwagierka. ale nie przejmiuj się głupią babą.

Pammat to ja się nie mogę doczekać zdjęcia Waszego gniazdka 🙂



Aguś.... moja \'\'rodzina\'\' sama słodycz.... 😠

Kurde Pammat podoba mi sie mieszanka Waszych kolorów ...czekam z niecierpliwoscia na efekt koncowy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dzień dobry laseczki 🙂))) mi sie dzis w nocy urodzila kuzynka;D przez cesarke bo duza a mama mala:P ihhi jak ten czas szybko leci... miedzy mna a moja ciotka bylo 8 tyg roznicy.....i ona juz rozpakowana..... 🙂))milego dnia wam zycze 🙂


ale fajna data urodzenia : 09-10-11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane moje!!!! Ja wczoraj oglądałam mam talent a potem poszliśmy do znajomych zza ściany i tam siedzieliśmy do 1 w nocy ja już byłam bardzo zmęczona masakra!!!! to za długo jak dla mnie my normalnie chodzimy spać max przed 23!!!! He he!!!! Wyspałam się i dziś niedziela szaro buro ponuro na polku ale cóż zrobić!!!! wybieramy się oczywiście do mojej mamusi na obiadek mniam gołąbki dziś i zupka ogórkowa mega wypas!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
a nas dzisiaj czeka gościnny dzień-najpierw my bedziemy mieli gości a potem idziemy do znajomych wiec wpadłam tylko na chwile się przywitac

wczoraj pojechalismy na zakupy bo adam tablet chciał sobie w realu kupić a ja trafiłam na promocje bodziaków-w walizeczce 6 pięknych sztuk za 7 euro 😁 😁 😁 nie wiem czy w PL realu tez są ale polecam -gatunkowo dobre no i jaka cena 😁
udanej niedzieli brzuchole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana 🙂

U mnie nocka a'la GUAGA 😉
Ale przez moją Bondi bo krowa co chwilę mi na łóżko się ładowała jak nigdy i łeb musiała koło mojej głowy trzymać 😉
Co do włosów to szczerze mówiąc spojrzałam z rana w lustro ... wyszorowałam zęby, ubrałam się i wyrwałam do sklepu 😜 😜 😜
Siedzę właśnie z kawką i nałożoną farbą 😉

Obym nie musiała po zmyciu jechać do sklepu po raz kolejny hihihh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w to popoludnie 😁

Chyba jestem ostatnia, ktora zamyka nasze forum. Owszem poszlam spac wczoraj o 2. 30 🙃 ale nie oznacza to, ze spalam 🤢 Moze okolo 5 rano usnelam 🤪 Rewelacja!!!
W dodatku kiedy probowalam usnac, wrocil maz. Jadl, pil - a wszystko bylo dokladnie slychac 😮 a w dodatku nieustannie cos bazgral olowkiem. Tego sie po nim nie spodziewalam... To ze ja pisze pamietnik ciazowy dla siebie i corki to rozumiem, ale ze jemu sie zebralo na przelewanie uczuc na papier 🤪 😁 Kiedys podalam mu moj zeszyt, to naslimaczkowal kilka slow do corki, a teraz tak sam z siebie 😆 Dal mi do poczytania... i uroslam we wlasnych oczach... 🙂 A jak sie cieszyl na mysl, co on jeszcze bedzie pisal, ze nasza historie milosci, nasze spotkanie.... 😁 No zastanawialam sie czy to aby moj maz 😮 😁

U mnie pogoda koszmarna, nawet chyba teraz pada 😞
Nova jestem ciekawa koloru 🙂
Guga widzisz jaka szwagierka kochana, no nie zapomina podzielic sie swoim szczesciem z najblizszymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w to pochmurne popoludnie 🙂
Wreszcie mam czas cos do Was naskrobac. Od rana praca wrze choc dzis Niedziela 🙂 Wstalam kolo 9:20 i zrobilam jajecznice na boczku i cebuli.... i od tej pory w kuchni. Na obiadek mielone, mam nadzieje ze dobre mi wyszly 🙂 Moj maz dzis sprzata domek, juz kurze poscierane i odkurzone. Wczoraj nie bylo na to czasu 😞 (bylismy pol dnia na zakupach a drugie pol to zbieranie orzechow i grabienie lisci) Dzis jeszcze do posprzatania zostala lazienka 🙂
Agami gratulacje kuzynki 🙂
Guga az zaczynam sie cieszyc ze moj maz nie ma rodzenstwa... Jak to mowia rodziny sie nie wybiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
ŻÓŁTO MI 🤪 🤪 🤪
Hehehe centralnie mówię Wam...jak się na siebie patrzę to przychodzą mi na myśl wielkanocne kuraki 😁 😁 😁
Zastanowię się czy mam za co Was ukarać moim zdjęciem w kolorze moczu buhahahahaha z domieszką POMARAŃCZY 😜


Dawaj !!!!

Mnie nic już nie zaskoczy 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
novaM napisał(a):
ŻÓŁTO MI 🤪 🤪 🤪
Hehehe centralnie mówię Wam...jak się na siebie patrzę to przychodzą mi na myśl wielkanocne kuraki 😁 😁 😁
Zastanowię się czy mam za co Was ukarać moim zdjęciem w kolorze moczu buhahahahaha z domieszką POMARAŃCZY 😜


Dawaj !!!!

Mnie nic już nie zaskoczy 😁 😁 😁 😁 😁


ja też chcę zobaczyć!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...