Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
A co bez poduszki do szpitala cie nie przyjma hehe, czy karmic piersia ci nie pozwola...Jakis wymysl 😆

To co myslisz, ze udawac glupia? 🤔 I bez poduszki sie wybrac ? Moze bym nie marudzila, ale one sa tu strasznie drogie. A ja musze jeszcze szafe kupic i pieluchy eko - czyli dwie ostatnie rzeczy ale dosc kosztowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fuck 😠
Dzisiaj mój net żyje swoim życiem 😠
Albo po prostu daje mi znać, że zaraz na tv trzeba się przerzucić bo "mój Jerzy" zaraz będzie 🤪 🤪 🤪
Bułeczki z żółtym serkiem i kakao przygotowane więc mogę zasiąść do filmu hehe 🙃

W razie czego to żegnam się z Wami kochane życząc Wam przespanych i spokojnych nocek 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wieczorkiem byłam na szkole rodzenia widziałam się z Gosią potem uciekła i teraz już wiem dlaczego bo do lekarza poszła na wizytę!!! Tyle dobrze GOSIA że u Ciebie i dzidzi wszystko w porządku!!! waga odpowiednia ekstra!!!
WERONIKA ekstra że z małą Anią wszystko oki i że już oddycha!!! Ja sobie siedzę idę się zaraz myć!!! pozdrawiam i raczej jeszcze będę zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
A co bez poduszki do szpitala cie nie przyjma hehe, czy karmic piersia ci nie pozwola...Jakis wymysl 😆

To co myslisz, ze udawac glupia? 🤔 I bez poduszki sie wybrac ? Moze bym nie marudzila, ale one sa tu strasznie drogie. A ja musze jeszcze szafe kupic i pieluchy eko - czyli dwie ostatnie rzeczy ale dosc kosztowne.
\
Dokladnie, jakby cos to powiesz, ze nie wiedzialas i ze nie potrzebujesz, bo sobie poradzisz bez poduszki, jak wszystkie 🙂 Ewentualnie wez jakas mala podusie (jaska), bo najwyzej sie tobie przyda pod glowe 😉
Sadze, ze bardziej przydatna bylaby poduszka pod tylek, bo tam bedzie bolalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka to dobre wiesci powizytowe. I nas troche uspoilas troche z tymi skurczami, ktore z reszta atakowaly mnie minionej nocy. Wiec wszystkie lezymy a krotkoszyjkowce tymbardziej 🙂

Wiecie co mnie dzis zaatakowalo jak weszlam do sklepu gdzie kupilam ta swoja wyprawke szpitalna? Dekoracje swiateczne!!!!! 🤢 🤢 🤢 masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Życzę dziewczyny dobrej nocki 🙂 idę się myc i do wyrka, bo znowu czuję że słabnę, a jutro mam odwiedziny u dzieciaków w przedszkolu 🙂
Poza tym uspakajam Was, ze mój bobas może być większy, bo moja gin mówiła, że orientacyjnie 1700,a waga może się wahać nawet do 200 gram w górę. Czuję, że jest większy. Jutro wkleję fotkę, bo mam jego buzie z otwartymi oczkami czad mówię Wam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kobietko jak ja bym zjadła pączka to bym miała cukier ze 170 ale bym była bardzo szczęśliwa oj oj oj!!! rana się już doczekać nie mogę bo piję ok 10,30 kawę z mlekiem i do tego jem normalnie kawalątek serniczka i jak się wtedy cieszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
oj kobietko jak ja bym zjadła pączka to bym miała cukier ze 170 ale bym była bardzo szczęśliwa oj oj oj!!! rana się już doczekać nie mogę bo piję ok 10,30 kawę z mlekiem i do tego jem normalnie kawalątek serniczka i jak się wtedy cieszę


Widzisz Holi w takich sytuacjach doceniamy rzeczy bardzo proste 🙂 Oby do 10.30 wiec 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...