Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
meliska napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
narazie fajnie mi idzie wydawanie jego kasy haha wczoraj 100 dzis juz 30 haha

Weroniko przywołuję Cie do porządku... pamiętaj, że tatuś Cie podczytuje 😜
I gratulacje dla taty 🙂


Hahaha dobrze, ze moj polskiego nie czai 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
no co do porodu w wodzie nie kazdy niestety moze tak rodzic... trzeba miec wymaz zrobiony w kierunku paciorkowca i musi byc on ujemny... robi sie go po 32 tygodniu.... jak wyjedzie dodatni a nie tyle duzo co sporo osob ma dodatni to nici z rodzenia w wodzie....porod w wodzie u nas jest pol na pol.... pol godziny w wodzie pol na lozku i tak na zmiane ;p no ale mowie wynik musi byc ujemny....

no co ty gadasz, no to ja juz sie nie mam co zastanawiac nad porodem w wodzie bo ja mam to dziadostwo.... podobno 1/4 populacji je ma... ale czemu to jest przeciwwskazanie?!

nam na szkole rodzenia mowili ze to jest pprzeciwskazanie i zanim u nas wezmiesz ta sale musisz przedstawic wynik badania.... zapytaj w swoim szpitalu ale ja juz w 3 u nas uslyszalam ze wlasnie tak jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

dzis w firmie open days 🙂
Przyjdzie 14 osob i bedziemy opowiadac jaki to nasz projekt jest super 🙂uazach a drugi wyglada jak
Na sam widok osob prezetujacych powinni sie przestraszyc 😉 Ja z duzym brzuchem, i dwoch kolegow z czego jeden caly w tatuazach a drugi wyglada jakby chcial wszystkich zamordowac 😉 Bedzie zabawnie 😉

Odezwe sie jak skonczy sie to 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...