Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gdzie u licha podziewa sie novaM od rana jej nie ma na gg tez dzwoniłam nie moge sie nawet połaczyc czy ktos cos wie dziewczyny przekazcie jej by sie odezwała na kom do mnie bo ide do malej i mnie tu nie bedzie a sie martwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się dzis wyspalam - 3,5h 😮 nie ma to jak pierwsza noc na wczasach 😉 A od rana pobranie krwi, KTG, kroplówka. CZyli jakoś zleciało do południa.
Widzę że forum grudniowek robi się wyjątkowe - czy my jako jedyne mamy tatusia? No witamy, facet tutaj naprawdę dużo się może nauczyć, m.in jak ugotować zupę kalafiorową, czy mleczna wydzielina z pochwy to norma, co jest najlepsze na zgagę i zatwardzenie (i na sraczkę haha) no i oczywiście co nas, ciążówki w facetach wkurza. Kopalnia wiedzy dla panów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe coquelicot no to mnie pobiłyscie a myslalam ze tylko ja tu tak dlugo leniwca w łóżku przycinam hehehe a jednak nie;p oj musze nad tym popracowac.. jutro nie uwstawie budziak to ciekawe do ktorej w wyrze bede;p najlepsze jest to ze cala noc nie spie bo laze... ale jak meza o 5;30 wywale z wyra i pojdzie do pracy to jak usne to spie jak zabita;D on sie nawet smieje ze moze mi malo miejsca na wyrku;p w koncu 180 dzielimy na 3 bo ja on i moj brzuch hehehe... a tak to tylko ja i kubus zostajemy wiec widac wygodnie;D ok czas sie ubrac i przykleic superklejem do fotela i pisac prace a taaaaaaak sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ale się dzis wyspalam - 3,5h 😮 nie ma to jak pierwsza noc na wczasach 😉


To niezle wy tam imprezujecie Wanilia 😁

A ja pocwiczylam relaksacje i chyba tylko dlatego nie usnelam, bo podlaoga za zimna 😁 Zjem cos i ide spac, moze uda sie teraz, skoro w nocy nie poszlo. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja juz po wizycie u poloznej. Wyniczki krwi i moczu mam super, no tylko z wymazu wyszedl ten nieszczesny paciorkowiec, ale gin. mowila, ze to normalna bakteria, z ktora zyje wiekszosc z nas, teraz nie jest szkodliwa i tylko podczas porodu dostane na to jakis antybiotyk, tak wiec sie nie martwie 🙂 A nastepna wizytka za 3 tygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dzień dobry 😉
Jezzzdem, wróciłam...i wiecie co...padam na te moje bolące cycki bo pomimo mojego wyuczonego zawodu związanego z administracją to błąkanie się po urzędach uważam za totalną pomyłkę 😠
Nasi "kompetentni" urzędnicy potrafią nie raz zaskoczyć swoją (nie)wiedzą co najbardziej mnie wqrwia 😠
No brak słów normalnie...ręce opadają... 🤢
Ale co by nie było chatę "oddać" trzeba więc z zaciśniętymi zębami dałam radę 🙂
...z pomocą wyposzczonego silnika, który ostatnio zbyt dużych obrotów nie osiąga z racji tego, że tu nie ma gdzie to wyżyłam się troszkę w drodze powrotnej do domku i mi lepiej 🤪
Zaraz ponadrabiam te chyba 10 stron od wczoraj bo nie mogę się skoncentrować i wszystkiego w jednym poście nadrobić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam, ja juz po wizycie u poloznej. Wyniczki krwi i moczu mam super, no tylko z wymazu wyszedl ten nieszczesny paciorkowiec, ale gin. mowila, ze to normalna bakteria, z ktora zyje wiekszosc z nas, teraz nie jest szkodliwa i tylko podczas porodu dostane na to jakis antybiotyk, tak wiec sie nie martwie 🙂 A nastepna wizytka za 3 tygodnie...


supeeer, że wyniki ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam, ja juz po wizycie u poloznej. Wyniczki krwi i moczu mam super, no tylko z wymazu wyszedl ten nieszczesny paciorkowiec, ale gin. mowila, ze to normalna bakteria, z ktora zyje wiekszosc z nas, teraz nie jest szkodliwa i tylko podczas porodu dostane na to jakis antybiotyk, tak wiec sie nie martwie 🙂 A nastepna wizytka za 3 tygodnie...

Uff to mogę puścić kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TatoMich napisał(a):
drogie Panie cóż za popłoch facet też człowiek a przyszedł sie tu poedukowac


Uuu, a skąd to podejrzenie, że facet popłoch u tylu kobiet sieje heee 😉 ???
A co do edukacji to chyba już na tą "brzuszkową" odrobinę za późno heh...jakieś 4 dni chyba 😉
Mimo wszystko pozdrawiam, a pogratuluję osobiście mam nadzieję, że już niedługo 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami no to chyba Cie pobilam, wlasnie zwloklam sie z wyra, hahah 🙂
Dzien dobry wszystkim! 🙂


Oooo jaaaa wiecie co...cholernie Wam zazdroszczę, że to Wasze pierwsze ciąże i nie macie jeszcze porannych obowiązków związanych ze starszymi dzieciaczkami 🙃
Mnie dzisiaj Olki budzik obudził...dzwonił i dzwonił, a ona NIC 😮
Po 3 minutach ja już miałam dosyć, a że w jednym pokoju ze mną teraz jest to rzuciłam w nią poduszką to zdziwiona taka otworzyła jedno oko i powiedziała: "no co mamoooooo....przecież słyszę, że dzwoni"...pomyślałam sobie, że on napier**la a nie dzwoni i drugą poduchą dostała...na to usłyszałam: "nie chce mi się do niego wstać, a te baterie i tak się w końcu kiedyś rozładują" .... normalnie zaniemówiłam 😮 😮 😮...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dorianna gratuluje 😆
Az z ciekawosci na wyniki mojego wymazu spojrzalam, co prawda on z konca maja, ale paciorkowca tam nie widze 🙂
Dobra zamykam oczy.
ciaoo

i tak bedziesz musiala je chyba jeszcze powtorzyc przed porodem...
ale oby nic nie bylo 🙂
dorianna - ja tez mialam to gowno w zeszlym roku i teraz w 17tc chyba, bralam na to dalacin miejscowo bo on mi wyszedl w wymazie z szyjki a to juz niebiezpieczne jest,
teraz chyba bedzie ten wymaz z przedsionka pochwy i z odbytu. (jak bylo teraz u ciebie?) pewnie siedzi tam to dziadostwo bo poprzednio leki mialam dopochwowo tylko. boje sie zeby dzidzius sie nie zarazil podcza sporodu bo to ma naprawde grozne konsekwencje... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...