Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny jeśli chcecie zobaczyć produkty, o których mówiłam to wpiszcie perfecta mama albo Ziaja i tam w panelu są kosmetyki, które można pooglądać wraz z opisem. Prawie wszystkie od 4 miesiąca ciąży więc trzeba troszkę poczekać 😁
a na razie oliwka górą !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do tej wróżby to ja robiłam w pierwszej ciąży i pokazało mi córkę 🙂 No i mam Olę 🙂
Ale zamiast nitki u mnie używa się włosa kobiety, która jest w ciąży 😉

Jest jeszcze jedna wróżba, która ma na celu ukazanie płci dzieciątka 🙂
Dotyczy ona dłoni kobiety, która jest w ciąży...ale nie mogę Wam napisać o co w niej chodzi bo tą wróżbę można zrobić tylko raz 😜 tak z zaskoczenia bo później już każda wie o co chodzi i już nie jest to wiarygodne 😜
Ale u mnie też dziewczynkę wywróżyło i to zanim się o płci z usg dowiedziałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita napisał(a):
jak to było? jak obrączka się kreci w kółko to dziewczynka a do przodu i do tyłu chłopiec czy odwrotnie?


Dokładnie tak Rita 🙂
Jak kółko to dziewucha, a jak w linii prostej lub zatacza widoczny owal to chłopak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurcze tez tak myslałam ale teraz znalazłam na jednej stronie coś przeciwnego
" Żeby orzec płeć twojego płodu, też potrzebujesz obrączki (tym razem własnej, a nie mamy, czy starszej siostry - chyba że tylko takie masz do dyspozycji) i nitki. Jeśli obrączka zawieszona na nitce przed twoim brzuchem zacznie kręcić się w kółko, urodzisz chłopca. Natomiast jeśli zacznie wykonywać ruch wahadłowy - dziewczynkę. "
bez sensu i kto teraz ma racje? babcia czy internet;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest sobie taką wróżbę zrobić jeszcze przed usg zanim się z niego o płci maluszka dowiemy 😉
Ciekawa jestem, której się wróżba spełni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
Marzenko, zaciekawilas mnie z ta wrozba z reki, bo obraczki nie mam, moze najpierw powiedz nam co mamy zrobic z ta reka, a jak juz wszystkie to zrobimy to napisz nam rozwiazanie?


Hmm...no ok 😉
Uwaga dziewuszki 😉 Zróbcie to co napiszę pod spodem szybko i bez zastanowienia !!!!!!!!!!!!!








Pokażcie komuś swoje dłonie albo udawajcie, że ktoś przed Wami stoi 😉















Zapamiętajcie w jaki sposób to zrobiłyście 😉
I napiszcie na forum 😉
Jutro Wam napiszę o co chodzi żeby każda miała szansę to zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny jesli kreci sie owal to dziewczynka wahadlowo to chlopiec u nas w rodzinie tak sie robi zdejmujesz obraczke wieszasz na nitce okolo 25-30 cm pociera sie obraczke w dloni zwiesza sie do podlogi niedotykajac nic i nad lewa otwarta dlonia trzymasz obraczke na nitce i wtedy zaczyna sie ruszac , pozniej jesli ci pokaze czy to chlopiec czy dziewczynka odwieszasz znowu do podllogi niedotykajac jej i znowu trzymasz nad dlonia dlon pozostawiasz caly czas otwarta a pociera sie tylko za pierwszym razem jak zaczynasz wrozyc czasami obraczka moze stac przez chwilke a pozniej zacznie sie krecic mowia ze to dluzszy odstem miedzy dziecmi 🙂

powodzenia napiszcie co wam wyszlo 🙂 i zobaczymy czy sie sprawdzi facetom tez mozna wrozyc z ich obraczki najlepiej ( jaja sa jak facetowi wyjdzie inaczej ....:silly 🙂 mi i mojemu wychodzi tak samo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ps. dziewczyny nie myslecie ze was zdradzam jak wam powiem co robie, ale nie moge sie powstrzymac i wchodze tez na styczniowki! nie moge sie pohamowac - to takie fajne, jestem tam najstarsza ciazowo 🤪 🤪 🤪 ale w sercu pozostaje jednak Grudniowka, szczegolnie ze chcialabym urodzic w grudniu jeszcze!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
Ps. dziewczyny nie myslecie ze was zdradzam jak wam powiem co robie, ale nie moge sie powstrzymac i wchodze tez na styczniowki! nie moge sie pohamowac - to takie fajne, jestem tam najstarsza ciazowo 🤪 🤪 🤪 ale w sercu pozostaje jednak Grudniowka, szczegolnie ze chcialabym urodzic w grudniu jeszcze!! 🙂 🙂 🙂


Heheh, a ja Cię już widziałam na styczniówkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
chloe napisał(a):
Ps. dziewczyny nie myslecie ze was zdradzam jak wam powiem co robie, ale nie moge sie powstrzymac i wchodze tez na styczniowki! nie moge sie pohamowac - to takie fajne, jestem tam najstarsza ciazowo 🤪 🤪 🤪 ale w sercu pozostaje jednak Grudniowka, szczegolnie ze chcialabym urodzic w grudniu jeszcze!! 🙂 🙂 🙂


Heheh, a ja Cię już widziałam na styczniówkach 😜


to znaczy ze sama tam wchodzisz, mam Cie!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
Marzenakamil napisał(a):
chloe napisał(a):
Ps. dziewczyny nie myslecie ze was zdradzam jak wam powiem co robie, ale nie moge sie powstrzymac i wchodze tez na styczniowki! nie moge sie pohamowac - to takie fajne, jestem tam najstarsza ciazowo 🤪 🤪 🤪 ale w sercu pozostaje jednak Grudniowka, szczegolnie ze chcialabym urodzic w grudniu jeszcze!! 🙂 🙂 🙂


Heheh, a ja Cię już widziałam na styczniówkach 😜



to znaczy ze sama tam wchodzisz, mam Cie!! 😜

Bo ja kochana to już wszędzie chyba zaglądam 😜
Pełno mnie jest bo mi się w domu nudzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Mamusie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! 🙂
Probuje nadrobic zaleglosci z wczoraj i dzis 🙂 Czytam o wrożbach...robiłam ta z obrączki juz kiedys i wyszedł chłopak na którego czekamy 🙂) Ciekawa jestem wrozby Marzeny...czekam na rozwiązanie zagadki 🙂

Czyatałam tez o Waszych bolączkach z pryszczami...tez z tym walcze i mam dla Was patent...maseczke aspirynową...prosta i tania. Rozpulchniacie kilka tabletek aspiryny w wodzie tak zeby sie delikatnie rozpusciła mieszacie z odrobina natutalnego jogurtu (zeby sie nie obsypywala za bardzo) i trzymacie 20 minut na bużce. REWELACJA! Ale trzeba zastosowac kilka razy zeby ujrzec efekty. Polecam bo przerobilam juz wszystkie magiczne maseczki na pryszcze. Z tym ze podkreslam ze mam cere skłonna do przetłuszczania sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...