Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
meliska to nie pasujesz do naszej bandy 😁 🙃
i skąd to gówno żeś przytośtała co? i co teraz z tym masz robić ?

Ku... nie wiem... ☺️
Hascovir mam łykać i smarować pudrodermem

Jak to choć trochę pomoże to ja swojego M poznałam u siebie na chacie... wtedy moja kumpela, a dziś ba... nawet szwagierka przyprowadziła swoich kumpli i tak to się zaczęło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ale nie chciałam takiej fryzury.. ale to juz przelknełam wtedy w sobote, prosilam pania tylko nie na bok, ale ze po znajomosci ta fryzura i ze w prezencie slubnym ze mam nie placic itd to tak wyszło ze głupio mi bylo krzyczec prosze mi to natychmiast poprawic! bo to taka oklepana fryzura..ale to nic było minelo!

Ulcia nie jęcz 😜 powtórzę się... wyglądasz zjawiskowo... i rzęsy też śliczne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska polpasca dostalas na bank w prezencie od kogos kto ma lub bedzie mial ospe bo mu sie rozwija... przypominasz sobie kogos kto sie kolo ciebie krecil z ospa? 😜 uwazaj na iebie teraz.... staraj sie nie przeziebic...zeby ci goraczka nie dołączyła....a co powiedziala dermatolog? nie kazala do gina sie zglosic??? ze masz?? i co on na to???bo kumpela to miala wlasnie w ciazy to do gina ja cofneli ;p
ulka no no no jaka ty laska jestes.... wow... w ciazy tak ladnie wygladalas sliczniutko...
basienka hehehe no faktycznie maz z innego regalu ....hihi ale piszes ze byly szef wiec luzik ;p
pammat lachonie gdzie leziesz????;p
ja zaraz bede miala niespodziewany nalot gosci... wlasnie sie zapowiedzieli...... no nic ide ogarnac w domu..... bo takie niespodzianki to zazwyczaj na syf w domu trafiaja.... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami ja to chyba musiałam ze szpitala przytachać... bo na początku takie mini krostki pod biustem miałam i myślałam, że to potówka, bo tam w szpitalu w staniku leżałam i przy tych kroplówkach to drgawki i straszne poty miałam 😮 a dziś to już zaczęło nieciekawie wyglądać 🤢
A tak to nic nie mówiła, żeby z ginekologiem się kontaktować. Pytałam tylko czy te leki mogę brać i czy to dla nas niebezpieczne... myślę, że jak bym teraz urodziła to pewnie by mnie do izolatki zamknęli i jak to wirus to pewnie by mi dzidzi od razu nie dali... więc Jula siedzimy w brzuszku jak najdłużej, żeby mamusi to gówno zniknęło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no z rzesami tez miałam przejscia , kiedys pisałam ze musialam je nozyczkami obcinac bo mi zrobila taką samą długosc na całym oku co wyglądało mega nienaturalnie! żaba to mało powiedziane,
teraz wygladam trochu gorzej o jakies 9 kg ale musze sie jakos dowartosciowac bo dostane depresji przedporodowej, normalnie czuje sie jakbym byla w 1 trymestrze i mi ramiona spuchły chyba bo mnie koszulki gniotą tzn rekawy wtf

ide do biedry 🙃

no pamiętam te rzęsy... dlatego pozwoliłam sobie napomknąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
coq ja tez mam meza z chata:P tylko my sie znamy 7 lat :P heheh a po slubie rok;p
sloneczko wczasowiczko nasza moze wracaj do domku co? 🙂))idziesz jutro na szkole rodzenia???
a co do tego becikowego to podbno jiuz teraz trzeba pokazac karte ciazy chociaz ze sie przed 10 tyg bylo pod opieka lekarza wiec mysle ze to tylko kwestia tego ze wprowadza zaswiadczenie ale udowadniac trzeba bylo...


no chcialabym juz do domku!!!! ale jak mus to mus,jesli trzeba bedzie zostac ... nie wiem czy pojde zalezy od mojego samopoczucia, odnosnie becikowego to tak jak piszesz ze 10tc ale to chyba obowiazuje od nowego roku nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka pięknie wyglądałaś 🙂 i w ogóle lasencja z Ciebie, że hoho 😘

coq każdemu się może zdarzyć pomylić 🙂

Meliska mój mąż miał półpaścca w kwietniu, ja już wtedy w ciąży byłam a nie wiedziałam 🙂 i spałam z nim i w ogóle, na szczęście się nie zaraziłam. a on też nie wiadomo skąd przywlókł to dziadostwo... a te panie pod gabinetem to bym wystrzelała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
pammat napisał(a):
sloneczko123 ale chyba nie jest źle na tych wczasach tam co? 🙂


hehe mogliby lepiej karmic 🙂 i nie robic pobodki 5:30/6 rano :P . Dobrze, ze mama z mezem przynosza mi jedzonko 🙂


to trzymaj się tam kochana 🙂 ale dobrze, że masz z nami kontakt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...