Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEŃ DOBEREK!!!
NIE WIEDZIAŁAM ŻE BLIŹNIAKIJUŻ SĄ NA ŚWIECIE 🙂 NIEDOCZYTAŁAM NA FORUM....I JAK TAM U NICH WIE KTOŚ COŚ?KIEDY SIE URODZIŁY???
ANIA BĘDE 3 MAĆ KCIUKI ZA CIEBIE ....NAPEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I JUZ NIEDŁUGO UTULISZ SWOJE KOCHANE MALEŃSTWO -ŚLICZNE I ZDROWE 🙂
AGAMII ZDRÓWECZKA ŻYCZĘ -KURUJ SIĘ TAM.
A JA TO DZIŚ NIE MOGĘ SIE RUSZYĆ.TAK BARDZO BOLI MNIE "PIPKOWA KOŚĆ" TAK JAK BYM SPADŁA NA RAMĘ ROWEROWĄ!!!! CZYŻBY TO KOŚCI SIĘ JUŻ ROZSZERZAŁY???MÓWIE WAM TRAGEDIA.NA DODATEK BEZ ZMIAN ODNOŚNIE WYMIOTÓW WIECZORNYCH I MULENIA I CIĄGŁEGO UCZUCIA PEŁNOŚCI W ŻOŁĄDKU....MALUTKI SZALEJE OD RANA I" GRZEBIE MI " ŁAPCIAMI ALBO NOGAMI PO BEBECHACH .CORAZ WOLNIEJ CHODZĘ-I SAMA SIEBIE NIE POZNAJE-GDZIE MOJA NIEPOSKROMIONA ENERGIA SIE PODZIAŁA?!!!???? CO DO ROZSTĘPÓW TO NA BRZUSZKU JAK NARAZIE NIC ALE POD CYCORKAMI ZAUWAŻYŁAM TROCHĘ SZRAMEK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
A kto pojdzie za mnie do szkoly rodzenia dzis?! Jak mi sie nie chce!!! 🤔

🙂 JA BYM POSZŁA Z MIŁĄ CHĘCIĄ 🙂 HIHIH MY JUZ 3 TYG TEMU SKOŃCZYLIŚMY SZKOŁĘ RODZENIA ,I OSTATNIA LEKCJA BYŁA NAJLEPSZA 🙂 JAK CAŁA NASZA GRUPA WESZŁA NA ODDZIAŁ PORODOWY,I NA SALE NA KTÓREJ BĘDZIEMY SIE MĘCZYĆ..... MÓWIE WAM WIDOK TWARZY WYSTRASZONYCH TATUSIÓW.... 🙂 ZBLEDLI CHYBA WSZYSCY SAMCY !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a co tu dzis tak pusto? Nie chcę nic mówić ale dziewczyny z pewnego miesiąca produkują strony na całego. Ojjj będziemy się czerwienić jak się zaczniemy rozpakowywać przy 3000 😁
Ja się przyznaję przycięłam komara ale teraz to już idę do tego miasta...Mój zadzwonił że będzie dziś późno więc nie robię obiadu - ja odgrzeję sobie resztę z wczoraj a jemu zostanie fasolka po bretońsku ze słoika 😜 No ale on ją uwielbia więc krzywdy nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
wyczytałam z kalendarza ciazy z internetu - poprostu zajebiście Nie martw się, jeśli miewasz czasem kłopoty z koncentracją i z zapamiętywaniem nowych informacji. Pogorszenie pamięci pod koniec ciąży jest spowodowane przejściowym kurczeniem się komórek mózgowych kobiety, mija jednak w kilkanaście tygodni po porodzie.

to juz chyba mamy odpowiedz na nurtujace nas pytanie co tu tak pusto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq nie przejmuj się 🙂 my ostatnio byliśmy w biedronce na zakupach i cały stos na taśmie a Adama oświeciło ze przecież przed chwilą przegrał zakład z moją siostrą o 100zł i połowa zakupów została a obsługiwała nas koleżanka z mojej poprzedniej pracy-dziewczyna z którą się bardzo nie lubie hehehe pewnie dupe mam obmalowaną na całe miasto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam że zostało mi nie wiele dni żeby się obżerać 😞 jeść słodkości i inne rarytasy 😞 później odchudzanie mnie czeka szczególnie że najprawdopodobniej w przyszłym roku biorę ślub i właśnie zastanawiamy się nad terminem dokładnym a w tym tygodniu jedziemy zamówić sale .. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam że zostało mi nie wiele dni żeby się obżerać 😞 jeść słodkości i inne rarytasy 😞 później odchudzanie mnie czeka szczególnie że najprawdopodobniej w przyszłym roku biorę ślub i właśnie zastanawiamy się nad terminem dokładnym a w tym tygodniu jedziemy zamówić sale .. ☺️

Nie mysl o tym tak 🙂 Jedz co lubisz i w jakich ilosciach chcesz. Na odchudzanie sie bedziesz miala jeszcze czas. Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czuja i malenstwo 🙂
Gratulacje z okazji slubu 🙂 Sukienke da sie dopasowac do kazdej figury, a wiekszosc tego co mamy teraz i tak zrzucimy podczas karmienia. Glowa do gory 😁 Bedziesz na pewno pieknie wygladac 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat ta maść to 2-3 zł 🙂) a ulge moim zdaniem daje jak sie nos tak wytrze juz od chusteczek;p jest jeszcze jedna taka z mentolem ale jej w ciazy nie mozna,,,
co do ani- to sama wam opowie jak bedzie po.... malutka musi byc operowana... i stad cesarka...ale co i jak to tez mi nie napisala bo nie chciala nas martwic przed porodem....
i dziekuje za wszystkie pozdrowienia i zyczenia powrotu do zdrowia.. staram sie jak najszybciej pozegnac z pania grypa.....
coq co do karty... to mi tez sie zdarza:P
jesli chodzi o smarowanie sutkow to nie wiedzialam ze przed porodem trzeba;/ sierota jestem chyba co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam że zostało mi nie wiele dni żeby się obżerać 😞 jeść słodkości i inne rarytasy 😞 później odchudzanie mnie czeka szczególnie że najprawdopodobniej w przyszłym roku biorę ślub i właśnie zastanawiamy się nad terminem dokładnym a w tym tygodniu jedziemy zamówić sale .. ☺️

Nie mysl o tym tak 🙂 Jedz co lubisz i w jakich ilosciach chcesz. Na odchudzanie sie bedziesz miala jeszcze czas. Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czuja i malenstwo 🙂
Gratulacje z okazji slubu 🙂 Sukienke da sie dopasowac do kazdej figury, a wiekszosc tego co mamy teraz i tak zrzucimy podczas karmienia. Glowa do gory 😁 Bedziesz na pewno pieknie wygladac 😆

dziękuję Basienka84 ale wiesz jak się karmi cyckiem nie można jeść wszystkiego.. a w tak ważnym dla mnie dniu też chcę łandnie wyglądać więc będę musiała troszkę zacząć inaczej zacząć jeść niż do tej pory no trudno teraz do grudnia sobie jeszcze dogodzę 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat a ja myślałam że Ty już mężatka 😜
Ulka kilkanaście tygodni to nie brzmi dobrze. a że koncentracja spadła doświadczam non stop i faktycznie ciągle o czymś zapominam..Co do wytrzymania do 40 tyg - może nie będziesz musiała, za chwilę Cię przecież zwolni lekarz z leżenia i kto wie... 😉Swoją drogą teraz jakoś masz wizytę?
coq jest takie powiedzenie: kto nie ma w głowie ten ma w nogach haha. A tak serio to każdemu się zdarza- ja kiedyś zatankowałam do pełna służbowe auto i zapomniałam pinu do karty flota ☺️
słoneczko ja jak byłam w szpitalu to miałam codziennie doplera albo KTG rano i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...