Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Aaa właśnie Coq ty znikaczko jedna oglądałaś "porodówkę" w wersji testowej hihih 😁


Piekna jakosc !!! 😆 -> podziw dla kamerzysty 😉


Taaa...dobrze, że w kawałkach kręcone było...bo mój "statyw" po 7 minutach drętwieć zaczynał 😜
A w szoku największym byłam jak mi pokazało, że przesył ostatniej części ma trwać 520 minut 😮
Wyobrażasz sobie moją minę 😮 No bezcenna to mało powiedziane 😲
No i faktycznie caaaaały dzień się wgrywał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Aaa właśnie Coq ty znikaczko jedna oglądałaś "porodówkę" w wersji testowej hihih 😁


Piekna jakosc !!! 😆 -> podziw dla kamerzysty 😉


Taaa...dobrze, że w kawałkach kręcone było...bo mój "statyw" po 7 minutach drętwieć zaczynał 😜
A w szoku największym byłam jak mi pokazało, że przesył ostatniej części ma trwać 520 minut 😮
Wyobrażasz sobie moją minę 😮 No bezcenna to mało powiedziane 😲
No i faktycznie caaaaały dzień się wgrywał 😮


Heh, no wlasnie, dlatego - nigdy wiecej!! 😜
Nie chce miec na sumieniu kontuzji statywu ani sprzetu komputerowego.
Ty serce zlote Ty 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
JA też mam laktator TT który poleciła novaM 😉 I mam jeszcze dwa talerze ciepłych rogalików, kolejna porcja się piecze 🙃


Heh TT rulezzzz 🤪
A z czym masz rogaliki heeee 😮????
Bo ja niby najedzona ale coś bym zarzuciła jeszcze na noc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh a ja sciagam kolezance bajke dla malego do szkoly bo na jutro mial przeczytac lekture a sierotka nie zdarzyla i musze warowac jeszcze godzine i pilnowac by to sie sciagnelo bo rano ma podejsc.... ;p a laptop lubi mi sie sam wygasic wiec musze go pilnowac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
A to Guga wywinela 😆 Niby na wizyte a tu prosze rozpakowywac sie chce ! 🙂
Mam ,nadzieje, ze radio nova.fm nada jutro dobre wiesci o pojawieniu sie malej Emmmy na swiecie!

Aga gratuluje udanej wizyty. Widac co wizyte to Maciek zmienia termin 😁

Dziewczyny widze, ze Wy wczesnie na te badania chodzicie. Takie przykazanie, ze wczesnie czy o co chodzi? Ja tam zawsze ide jak mi sie chce.


no Maciek rośnie, ale nie pcha się chyba jednak wcześniej bo zero oznak w szyjce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rogaliki z budyniem i z marmoladą do wyboru, zapraszam 🙂
aaagaaa krwawiące dziąsła to podobno norma w ciąży. Ja też tak mam ale mnie dentystka uprzedzała więc się nie przejmuję. Swoją drogą cały dzień się nie mogłam do niej dodzwonić a chciałam na wizytę się umówić w tym tyg zobaczyć co tam się w paszczy dzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
rogaliki z budyniem i z marmoladą do wyboru, zapraszam 🙂
aaagaaa krwawiące dziąsła to podobno norma w ciąży. Ja też tak mam ale mnie dentystka uprzedzała więc się nie przejmuję. Swoją drogą cały dzień się nie mogłam do niej dodzwonić a chciałam na wizytę się umówić w tym tyg zobaczyć co tam się w paszczy dzieje 😁


ja muszę się umówić do dentysty, bo wczoraj jak jadłam chleb z ziarnami to kawałeczek zęba mi się ułamało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my mamy dentystke prywatnie taka znajoma rpzyjaciolke rodziny... i sama sie o mnie upomniala ze na kontroli w kwietniu ma zapisane 4 zeby do robienia po zakonczeniu 1trymestru a mnie wcielo heheh i ze zaprasza po porodzie;p a ja tak ladnie odwlekalam wizyte;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to spieszcie się po te rogale bo mój M się dorwał 🤪
Ja idę spać, nastałam się w tej kuchni i brzuch mnie ciągnie. Miałam jeszcze się z Wami podzielić wiadomością że dziś popołudniu ni z tego ni z owego poleciałam puścić hafta do kibelka. Nie wiem co to było... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Dziewczyny to spieszcie się po te rogale bo mój M się dorwał 🤪
Ja idę spać, nastałam się w tej kuchni i brzuch mnie ciągnie. Miałam jeszcze się z Wami podzielić wiadomością że dziś popołudniu ni z tego ni z owego poleciałam puścić hafta do kibelka. Nie wiem co to było... 🤔

A co on myszy chce mieć w domu, że przed ciężarnymi wyjada 😉 ???

A co do haftu to który z opisów poniżej najbardziej pasuje ???

Rozróżnia się cztery podstawowe grupy haftu:

haft płaski - bezpośrednio na tkaninie. Rodzaje:
haft przed igłą - najstarszy i najprostszy, polegający na przeciąganiu nitki nad i pod równo odliczonymi nitkami tkaniny
haft za igłą (stebnówka, haft holbeinowski) - krótkie, proste ściegi, tworzące jednolitą linię po obu stronach tkaniny. Stosowany głównie w XV i XVI wieku w hafcie włoskim i hiszpańskim.
haft sznureczkowy - znany od starożytności, ściśle przylegające do siebie ukośne ściegi jednakowej długości przypominają układem skręt sznurka.
haft łańcuszkowy
haft supełkowy (węzełkowy, perełkowy) - znany od XIII wieku, popularny w XVIII-XIX wieku. Powstaje przez umocowanie do tła nitki kilkakrotnie owiniętej na igle, tworząc wypukły supełek.
haft koloński
haft rozłupany
haft satynowy
haft przekłuwany (atłasek)
haft krzyżykowy
haft wypukły (reliefowy)
haft kładziony
haft burgundzki
haft nakładany
Haft ażurowy
haft dziergany
haft richelieu
haft angielski (dziureczkowy)
haft atłasowy
mereżka

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahah i do jutra bedzie trzeba czekac na odpowiedz Wanilii à propos haftu 😁
Tez zjadlabym rogalika ale pewnie zgaga by sie skoczylo. 🥴
Dobranoc Wam mowie Brzuszki 😘 Nadrabiam mojego ukochanego bloga kulinarnego, potem ksiazka w ruch i moze uda sie zasnac o sensownej porze.
Do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wy juz spac idziecie...
Co do laktatora to ja kupilam sobie przy pierwszym synku, taki elektryczny, ale wtedy mieszkalam w Anglii i tam jest stosunkowo niedrogi, a tu to bym takiego nie kupila, bo ceny z kosmosu. Bardzop jestem z niego zadowolona, a tu to bym pewnie kupila taki jak piszecie ten z TT 🙂, chociaz sklanialabym sie ku elektrycznemu, bo jak czasmi trzeba odciagnac pokarm z dwoch piersi i to moze trwac nawet pol godziny to reka wysiada 😉
To tyle i ide sie myc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dziewczynki jutro się wszystko okaże będę rozmawiała z moją diabetolog i idę jeszcze na wizytę do bardzo dobrej ginekolog która ma do czynienia z naszym oddziałem i ona wie jak to wygląda cukrzyca w ciąży w samej końcówce ciąży jak zasugeruje również szpital to pójdę a jak powie że nie ma takiej potrzeby to nie idę!!!! dobrej nocki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Wiecie co dziewczynki jutro się wszystko okaże będę rozmawiała z moją diabetolog i idę jeszcze na wizytę do bardzo dobrej ginekolog która ma do czynienia z naszym oddziałem i ona wie jak to wygląda cukrzyca w ciąży w samej końcówce ciąży jak zasugeruje również szpital to pójdę a jak powie że nie ma takiej potrzeby to nie idę!!!! dobrej nocki papa


holi nikt cie nie zmusza 🙂 spokojnie.... lepiej juz nic nie napisze w tym temacie;p
nova spisz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...