Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hajka Meliska 🙂

Wiecie co...dzisiaj postanowiłam spisywać godziny w których Kajetan jest aktywny... i wychodzi na to że świruje pawiana dokładnie co godzinę po pół godziny lub co najmniej 20 min 🤪
...może to dlatego, że cały czas leżę i mu się nudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
novaM napisał(a):
Hehheh Holi no pewnie, że się cieszy jak tyle słodkiego naraz w końcu dostał 🤪

Doriana rzeczywiście mieszane uczucia można mieć 😮
Niby chcę ale jeszcze nie chcę 😁

Dokladnie, chce a moze nie 🙂

Jakie te baby są goooopie hahahahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój M robił badania moczu i ma jeszcze gorsze niż miał ma białkomocz bożee co za kibel .. 😞
w krwi wszystko dobrze a mocz po prostu mega tragedia 🤨 595,0 😮 ja pierdziele
skierowanie do szpitala na nefrologie dopiero wolny termin po świętach potrzebne mi to koło dupy że tak powiem mówiłam gnojowi od wakacji prosiłam żeby zrobił badania kuźwa teraz się obudził i wszystko się wali 🤔
w p*zdu idę do sklepu...... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja swojego M wygonilam w koncu do lekarza... i ma miec mini zabieg na oku... w dniu kiedy ide do szpitala ale przesunelismy na tydzien pozniej.....poza tym w sobote ma obowiazkowy wypad do laboratorium.... wypisalam na kartce co ma zrobic i bez dyskusji... a pozniej do pulmunologa bo kszal dobry rok... i nie wiadomo od czego....teraz siedzimy w domu on bedzie mial taciezynskie i opieke na mnie wiec bierzemy sie za niego i przeglad kompletny robimy...
co do chcialabym a boje sie to u mnie zostalo kilka dni... z jednej strony mam juz tak serdecznie dosc ze moglabym tu i teraz a z drugiej tak sie boje i porodu i jak ja sobie poradze ze moglabym poczekac... ehhhh... wlasnie zrozumiec kobiete w dodatku w ciazy... oto wyzwanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a mój M robił badania moczu i ma jeszcze gorsze niż miał ma białkomocz bożee co za kibel .. 😞
w krwi wszystko dobrze a mocz po prostu mega tragedia 🤨 595,0 😮 ja pierdziele
skierowanie do szpitala na nefrologie dopiero wolny termin po świętach potrzebne mi to koło dupy że tak powiem mówiłam gnojowi od wakacji prosiłam żeby zrobił badania kuźwa teraz się obudził i wszystko się wali 🤔
w p*zdu idę do sklepu...... 😠

Pammat nie smutaj... będzie dobrze... musi 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam byłam mu kupić herbatę żurawinową niech mu te nery przeczyszcza ..
macie rację gorzej niż z dzieckiem 😮 😮 😮 najgorsze jest to że nie wiadomo co mu dolega bo krew wszystko dobrze usg nerek też wszystko dobrze a mocz jest mega źle ..
jutro następne badania ma porobić dobrze że są bezpłatne bo chyba bym zbankrutowała 😮 ostatnio miał ich 10 teraz zapisała na następne 5 🤔 i lekarz chorób wenerycznych nie wie co mu dolega i dlatego do szpitala dostał skierowanie.. no mówię wam szkoda słów..
Agami a mój idzie od stycznie na tacierzyńskie bo jest wtedy 2 tygodnie a teraz sobie pójdzie na urlop i na opiekę tylko ona musi poczekać do grudnia bo jakby poszedł w listopadzie na l4 nie dostałby premii gwiazdkowej 😮 i takie to są złodzieje,bandyci pederaści i penerstwo które się szerzy..... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ja po wizycie i ktg. Wiec tak:Mala rosnie bardzo szybko i wazy juz 2780g.Lekarka mowi ,ze szybko smignela,ale to przez cukry i to ze ciaza jest "starsza" niz wskszywalo pierwsze usg.We wtorek o 9 rano mam probe obracania dziecka,bo mam slaba krzepliwosc krwi i cc jest bardziej ryzykowne. Lekarka mowi,ze mozna zabieg przerwac albo moge sie rozmyslic. W kazdym razie mam o czym myslec do wtorku i mam wziac spakowana torbe bo ryzyko jest takie,ze moga wywolac skurcze zwlaszcza ze dzis dochodzily do 40%. Sama nie wiem czy to dobry wybor,ale skoro tutaj to rutynowy zabieg to chyba nie dadza zrobic krzywdy dzievku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata fajnie ze mala tak ladnie rosnie..... ehh a ja mam cc i nawet nie robili mi badania na krzepliwosc krwi.... teraz to juz chyba za pozno bym sobie sama je zrobila bo 6 dni mam do cesarki...
pammat moj bierze na mnie opieke teraz.... a jak sie opieka skonczy to zwykly wypoczynkowy i tacierzynski tak samo jak twoj po nowym roku 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka a jaednak bedziesz poddawana temu obrotowi maalenstwa. Ja tu przesylalam link z portalu mamazone.pl o ulozeniu dziecka i tam tez pani doktor mowila o tym zabiego, takze i chyba w Polsce jest stosowany. Badz dobrej mysli.
A swoja droga to faktycznie, chyba dobrze miec badania na krzepliwosc krwi przy cc. Ja musialam je zrobic obowiazkowo, pewnie wyniki juz w skrzynce na listy czekaja - ale kluczyk wyszedl.

Co tam dzis jecie na obiad?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):

A swoja droga to faktycznie, chyba dobrze miec badania na krzepliwosc krwi przy cc. Ja musialam je zrobic obowiazkowo, pewnie wyniki juz w skrzynce na listy czekaja - ale kluczyk wyszedl.

Co tam dzis jecie na obiad?


Heh Coq może kluczyk po pocztę Ci poszedł 😜
A na obiad dzisiaj ... krupniczek ... ale z zupką czekam na Olę jeszcze z godzinę,a tymczasem czekolada in progressss 🤪 Luuuuubię toooooo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
Agami opiekę na ciebie? hmm..
coq ja dzisiaj mam burami ziemniaki i mortadele 🙂


Burami - zabrzmialo z indyjska 😉 A to nasze buraczki chodzi? -> kocham buraki
Tu sprzedaja obrane i zafoliowane - masakra, no przynajmniej w Carrefourze.

skapnełam się że źle napisałam miało być buraki i poprawiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Agami no to fajnie 🤪 też będę wymagać opieki 😁
novaM no ja też się obżeram w tej chwili mam banana,serduszko do picia czekoladowe, jogurt malinowy i twixa 🙃 uczta 😎


A jakże to jest czas dla naszych podniebień przed porodem 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak bardzo sie wzbranialam przed tym zabiegiem,ale podobno jest mniej niz 1% jakis powiklan. Jak bedzie bardzo bolalo to karze im przerwac i wtedy bedzie lekarka myslala co dalej zeby bylo dobrze. W razie czego najwyzej we wtorek urodze bo i taka jest opcja ze zabieg skurcze wywola. Kurde zawsze cos no i to,ze Sarah tak urosla ze jest na czerwonej linii siatki z normami. Jesli okaze sie ze to faktycznie cukier (mierze tylko w piatki) to dostane insuline.zaA jak nie cdukier to znaczy ze poprostu wielkosc ma w genach. Przeciez rodza sie duze dzieci no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewno pammat trzeba korzystac... nam na szkole rodzenia powiedzieli.. zapytalam swojego gina powiedzial ze jak najbardziej mozna jak jest potrzeba... wiec tylko dobrze nagadac ogolnemu meza by wystawil ale z tym chyba problemu nie bedzie... i tyle... 2 tygodnie na zone ma... mimo ze 80% platne to i tak wole go w domu ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...