Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a wiecie ze Ania Mucha tez juz urodzila!!!!córke. A termin miala chyba pod koniec grudnia...ehh, a my sie kulamy i kulamy...

Na koniec listopada mial termin, kiedys czytalam


koniec listopada? ja kilka razy czytalam ze pod koniec grudnia...wiec nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam takie troche dziwne pytanie o urlop okolicznosciowy.
W przypadku urodzenia sie dziecka przysluguja 2 dni urlopu okolicznosciowego. Natomiast w dniu porodu matka dziecka rozpoczyna urlop macierzynski. Co sie dzieje w zwiazku z tym z tymi dnia okolicznosciowego? Przepadaja? Kobieta moze je wykorzystac po macierzynskim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ HEJ.
WITAM BRZUCHATKI.POSTANAWIAM DOŁĄCZYĆ DO KLUBUSTAWIAJĄCYCH BRZUSZKÓW"[/b MOJA DZISIEJSZA NOC TO CHYBA JAK NARAZIE NAJGORSZA BYŁA ZE WSZYSTKICH!!!!NIE DOŚĆ ZE SIEDZIAŁAM DO 2 W NOCY Z TAKIMI DUSZNOSCIAMI ZA ANI SPAC ANI TAK ANI NA BOKI ANI NA SIEDZĄCO......JAK W KOŃCU PO GODZINIE USPOKOIŁAM SIE TROCHE I PADŁAM ,TO NIE CZEKAJĄC DŁUGO DOSTAŁAM TAKICH SKURCZY....BRZUCH JAK KAMIEŃ,BOLAŁ JAK DIABLI A JA MYSLAŁAM ŻE TO JUŻ TRZEBA ZBIERAĆ "DUPSKO I SZPITAL" DO TEGO MÓJ SYNECZEK TAK GONIŁ PO BRZUCHU -JAKIEGOŚ ADHD DOSTAŁ I WALIŁ ŁAPKAMI,NÓŻKAMI GDZIE POPADNIE.....BYŁAM BLISKA PŁACZU,ZAŁAMANIA I INNYCH.TAK ZE SPAŁAM CHWILKE POTEM RANO WIZYTA W SZPITALU,BADANIA OK,BRZUCH NADAL WYSOKO A P.DOKTOR STWIERDZIŁA ZE JAK ŹLE SIE POCZUJE CZY DUSZNOŚCI CZY CO KOLWIEK TO MAM PRZYBYWAC DO NICH.....JAAAAASNE CZYLI MAM ROZŁOŻYĆ NAMIOCIK KOŁO SZPITALA BO CODZIENNIE COS NIE TAK ZE MNĄ?!?? WKURZYŁAM SIE TROCHĘ ALE CO ZROBIĆ.NOVAMMARTWIA MNIE TE TWOJE OBRZĘKI MAM NADZ.ZE BADANIA MASZ W NORMIE I TO NIE ŻADNE CHOLERSTWO????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika gratuluję udanego usg 🙂
novaM co do miętki to też mam taką w listkach od teścia z ogródka nawet jak mi nic nie jest lubię sobie taką prawdziwą miętową herbatkę wypić bo jest pyszna 😜
ten pies leżący jest tak gruby że wygląda jak foka 😁
CANDYNS Tobie współczuje od samego początku masz masakre..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a wiecie ze Ania Mucha tez juz urodzila!!!!córke. A termin miala chyba pod koniec grudnia...ehh, a my sie kulamy i kulamy...

Na koniec listopada mial termin, kiedys czytalam


koniec listopada? ja kilka razy czytalam ze pod koniec grudnia...wiec nie wiem...

widac wszedzie inaczej mowia, ale to nie wazne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia super, że jesteś zadowolona po wizycie 🙂

Beata chyba wiedzą co będą robić. może uda im się odwrócić maleństwo i wszystko będzie ok 😘

coq to ten Twój mąż to bardzo zapracowany jest 😜

novaM a jak tam bóle, minęły?

Agami to by Kubuś strzelił Ci mega niespodziankę jakby się przekręcił 😁

Aniqa 40 tydzień to brzmi dumnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja mam teraz w planach odpoczynek, bo dzisiaj cały dzień zalatany 😉 więc kładę się zaraz i leżę 😁 a jutro mam myśl wybrać się do fryzjera, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉 ale tylko na skrócenie

Ja dzis w planach mialam fryzjera. No i poszlam tam gdzie zawsze i mi powiedzieli ze musze poczekac 20 minut... wiec wrocilam do domku 🙂 chyba poprosze mame zeby mi wlosy skrocila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja mam teraz w planach odpoczynek, bo dzisiaj cały dzień zalatany 😉 więc kładę się zaraz i leżę 😁 a jutro mam myśl wybrać się do fryzjera, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉 ale tylko na skrócenie

Ja dzis w planach mialam fryzjera. No i poszlam tam gdzie zawsze i mi powiedzieli ze musze poczekac 20 minut... wiec wrocilam do domku 🙂 chyba poprosze mame zeby mi wlosy skrocila 😉


ja mam nadzieję, że jutro uda mi się załatwić, bo nie jestem umówiona. ale pójdę rano, wtedy mniej ludzi, bo wszyscy w pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a tak odbiegając trochę od tematu, to ja już czuję zbliżające się święta 😁 😁 😁 a ja święta uwielbiam, wręcz kocham 😁 😁 😁 i już non stop słucham świątecznych piosenek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja slucham non stop kolysanek zeby maly sie wczul 🙂 🙂
ale swieta tez uwielbiam, mam nadzieje ze w tym roku spedzimy je juz z Julkiem na zewnatrz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a tak odbiegając trochę od tematu, to ja już czuję zbliżające się święta 😁 😁 😁 a ja święta uwielbiam, wręcz kocham 😁 😁 😁 i już non stop słucham świątecznych piosenek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

w radiu slyszalas juz Last Christmas? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a tak odbiegając trochę od tematu, to ja już czuję zbliżające się święta 😁 😁 😁 a ja święta uwielbiam, wręcz kocham 😁 😁 😁 i już non stop słucham świątecznych piosenek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

w radiu slyszalas juz Last Christmas? 🤪


nie słyszałam. a leciało już? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Switeczne tematy?
Tez lubie swieta, ale to juz nie to co kiedys, juz nie ma takiej radochy z ciasta czy z jakiegos batonika... no moze jest ale trawa krotko. Wiecie ile kiedys w rodzinie potrafilismy zjesc w swieta? Mega duzo! Teraz wszystko jest na codzien. A media dodatkowo strasznie je komercjalizuja. Mnie szczerze mowiac wkurzaja w listopadzie reklamy swiateczne i inne takie.

A fryzjer, no wlasnie. Ja sobie na urodziny fryzjera zazyczylam, ale teraz tak mysle, jak ja sie tam wybiore, jak juz Malutka bedzie. Ile w ogole placicie za wasze cuda na glowach? Bo ja to zawsze grosze wydawalam, a tu widze ceny masakryczne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Dzwonilam do lekarza po wyniki z wymazu...
E.Coli +++
Enterococcu fecalis +++

Jutro do szpitala na dozylne leczenie...."bo to nie ma zartow" 😞


no to musisz wyleczyć, nie ma wyjścia, dasz radę kochana 😘 😘 😘

ja mam zamiar odebrać wyniki z laboratorium w środę przed wizytą, co bym się nie denerwowała w razie czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Mam takie troche dziwne pytanie o urlop okolicznosciowy.
W przypadku urodzenia sie dziecka przysluguja 2 dni urlopu okolicznosciowego. Natomiast w dniu porodu matka dziecka rozpoczyna urlop macierzynski. Co sie dzieje w zwiazku z tym z tymi dnia okolicznosciowego? Przepadaja? Kobieta moze je wykorzystac po macierzynskim?

mialam ten sam problem co ty i niestety powiedziala kadrowa ze to przepada....;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...