Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CANDYNS dziekuje za dobre slowa!!!
Tez na to obstawiam ze to sprzet szpitalny maly sie rusza i to naj naj!!!
A tak to to zjadlam kolacje poogladalam telewizje i ide spac z moim kochanym mezem mysle ze niebawem bede juz rodzic i bedzie ok dobrej nocki kochane moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera forum mi się zawiesza i nie widzę, czy nowe posty są 😠
Aż tu se na odświeżanie wzięłam i proszę, proszę 3 strony naskrobane 🤪 🤪 🤪

Brzuchatki śpijcie dobrze i bez ekscesów mi tam porodowych 😉
Ja jeszcze tv okupuję bo przecież to pora Kajetana na najlepszą zabawę jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Dzień dobry 🙂 my dzisiaj pierwsze ale nie do końca wyspane w nocy bolał mnie brzuch na okres teraz też mnie boli 🤨 oby przeszło bo umawiałam się z nią na 4 grudnia a nie na dzisiaj 😜

Wydaje mi sie ze nie masz czym sie martwic 🙂 4 Grudnia to bardzo dobra data 😉 i mala jej dotrzyma 🙂 Kolezanke moja, ktora urodzila w sierpniu, krzyze i podbrzusze zaczelo bolec 2 tygodnie przed porodem. Jeszcze jest czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS
JA dziś noc ok nie myślałam za dużo o tym ktg bo sfiksowała bym!!!!
JA bym chciała urodzić 28 listopad albo 1 grudzień bo w listopadzie mam urodzinki a 1 grudnia to mój mąż ma imieninki!!! Tak to wszystko ok!!! Wstałam o 7 bo miał mi przyjść AVON a tu nic gościa nie ma!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem kochana dorianko ze dziecko samo wie!!!! Tylko tak piszemy!!!!
Wiesz ja i tak jak nie urodze do 6 grudnia to ide do szpitala i tam beda mnie obserwowac !!!! Stres tam wystapi i w ogole masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Wiem wiem kochana dorianko ze dziecko samo wie!!!! Tylko tak piszemy!!!!
Wiesz ja i tak jak nie urodze do 6 grudnia to ide do szpitala i tam beda mnie obserwowac !!!! Stres tam wystapi i w ogole masakra!!!

To oby ci sie udalo szybciej 🙂
Duzo seksu i masuj sobie brodawki to przyspiesza porod, no i malo lezenia, niech dziala grawitacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Wiem wiem kochana dorianko ze dziecko samo wie!!!! Tylko tak piszemy!!!!
Wiesz ja i tak jak nie urodze do 6 grudnia to ide do szpitala i tam beda mnie obserwowac !!!! Stres tam wystapi i w ogole masakra!!!

Ja jak nie urodze do 8 Grudnia beda mi wywolywac porod, bo jak mi powiedzial lekarz w tej chwili nie podtrzymuje sie ciazy powyzej 14 dni od daty porodu. Wiem plan jest taki ze najpozniej 8 mam sie zglosic do szpitala beda dawac mi zastrzyki przez 3 dni zeby macica sie przygotowala do porodu, jak to nie pomoze to okytocyna, a jak oksytocyna tez nic nie da to bedzie cesarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BASIENKA no to u mnie to samo!!! Chodzić Dorianna heheh mnie tak wali w krocze mały że hej ale nie za dużo też chodze, bo spina mi się brzuch chyba trzeba to olać!!! hehehe Narazie wszystko zamknięte
Seks zaczniemy od 30 listopada czy już można bo ja myśle!!!! krocze maskować właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Tak BASIENKA no to u mnie to samo!!! Chodzić Dorianna heheh mnie tak wali w krocze mały że hej ale nie za dużo też chodze, bo spina mi się brzuch chyba trzeba to olać!!! hehehe Narazie wszystko zamknięte
Seks zaczniemy od 30 listopada czy już można bo ja myśle!!!! krocze maskować właśnie

Czemu dopiero od 30-go? Jak najszybciej 😜 Krocze to juz mozna masowac od 3 trymestru...
A jak ci sie brzuch spina to dobrze, bo juz teraz to moze i macica przygotowuje sie do porodu.
Ja tam nie zwracam uwgia na te spinanie brzucha i bole, bo tak ma byc 😉 Moz dlatego, ze to moja druga ciaza i troche inaczej do niej podchodze niz do pierwszej...
A ty holi juz drugie sniadanko... Ja dopiero ide sobie robic pierwsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Tak BASIENKA no to u mnie to samo!!! Chodzić Dorianna heheh mnie tak wali w krocze mały że hej ale nie za dużo też chodze, bo spina mi się brzuch chyba trzeba to olać!!! hehehe Narazie wszystko zamknięte
Seks zaczniemy od 30 listopada czy już można bo ja myśle!!!! krocze maskować właśnie

Duzo chodzic po schodach, myc podlogi na kolanach, duzo seksu.
Mozesz zawsze jest sprobowac cos z tej stronki:
http://umamy.homestead.com/porod.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszyska 🙂
a my niewyspane-4h tylko dzisiaj spałam buuu
widze ze zguby dwie się znalazły-super
co do daty porodu to jak by mozna było sobie wybrac to ja bym chciała 4go na moje imieninki albo 6 na mikołajki-mam nadz ze dzidzia nie zrobi prezentu na urodziny ani mnie ani adamowi bo to dopiero 20 i 24 grudnia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...