Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki ja dziś byłam na ktg w szpitalu!!!! No i leżę sobie tak z pół godziny wszystko super mały aktywny serduszko bije i super!!! po czym pod koniec zapisu już alarm zaczął wyć tętno zaczęło spadać i powyło troszkę lekarka moja przyleciała i co tu zrobić mówi kurde dziewczyny chciała mnie zostawić w szpitalu ale tętno potem jeszcze 10 min zapisu normalnie znowu wszystko te pielęgniarki mówią że głowica się zsunęła a chciały mnie wcześniej odłączyć i co i by nic nie wskazało no i doktor mówi że w niedzielę mam znowu przyjść obserwować dzidziusia zapisywać ruchy i mówi że mam spać spokojnie bo nic się nie dzieje
MIAŁYSCIE tak kiedyś na ktg bo ja już mam serdecznie wszystkiego dość przybieram sobie do głowy niepotrzebnie masakra kobitki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej dziewczynki ja dziś byłam na ktg w szpitalu!!!! No i leżę sobie tak z pół godziny wszystko super mały aktywny serduszko bije i super!!! po czym pod koniec zapisu już alarm zaczął wyć tętno zaczęło spadać i powyło troszkę lekarka moja przyleciała i co tu zrobić mówi kurde dziewczyny chciała mnie zostawić w szpitalu ale tętno potem jeszcze 10 min zapisu normalnie znowu wszystko te pielęgniarki mówią że głowica się zsunęła a chciały mnie wcześniej odłączyć i co i by nic nie wskazało no i doktor mówi że w niedzielę mam znowu przyjść obserwować dzidziusia zapisywać ruchy i mówi że mam spać spokojnie bo nic się nie dzieje
MIAŁYSCIE tak kiedyś na ktg bo ja już mam serdecznie wszystkiego dość przybieram sobie do głowy niepotrzebnie masakra kobitki!!!!

Tez raz mialam alarm na KTG, ale to sie okazalo, ze maly sie przemiescil i uciekl z pomiaru tetna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co no ja nie słyszałam nic podejrzanego pytały czy serce spowalniało ja nic nie słyszałam tylko szumy!!!! No ale naprawdę ciśnienie mi się tak podniosło ale myślę że jest oki mały fika w brzuchu to jest oki
PRAWDA DZIEWCZYNKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Dzwonilam do lekarza po wyniki z wymazu...
E.Coli +++
Enterococcu fecalis +++

Jutro do szpitala na dozylne leczenie...."bo to nie ma zartow" 😞

BIDUSIA JESTEŚ.MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO TE BAKTERIE SIE ODWALA OD CIEBIE.3 MAM KCIUKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
wiecie co no ja nie słyszałam nic podejrzanego pytały czy serce spowalniało ja nic nie słyszałam tylko szumy!!!! No ale naprawdę ciśnienie mi się tak podniosło ale myślę że jest oki mały fika w brzuchu to jest oki
PRAWDA DZIEWCZYNKI

nie zaznamy spokoju w tej ciazy juz chyba, ciagle cos... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej dziewczynki ja dziś byłam na ktg w szpitalu!!!! No i leżę sobie tak z pół godziny wszystko super mały aktywny serduszko bije i super!!! po czym pod koniec zapisu już alarm zaczął wyć tętno zaczęło spadać i powyło troszkę lekarka moja przyleciała i co tu zrobić mówi kurde dziewczyny chciała mnie zostawić w szpitalu ale tętno potem jeszcze 10 min zapisu normalnie znowu wszystko te pielęgniarki mówią że głowica się zsunęła a chciały mnie wcześniej odłączyć i co i by nic nie wskazało no i doktor mówi że w niedzielę mam znowu przyjść obserwować dzidziusia zapisywać ruchy i mówi że mam spać spokojnie bo nic się nie dzieje
MIAŁYSCIE tak kiedyś na ktg bo ja już mam serdecznie wszystkiego dość przybieram sobie do głowy niepotrzebnie masakra kobitki!!!!
DROGA HOLIPRZEZ OSTATNICH KILKA TYG,Z POWODU MOICH CZĘSTYCH WIZYT W SZPITALU KTG MIAŁAM ROBIONE KILKA RAZY.TEŻ LEŻAŁAM POD TYMI PRZYSSAWKAMI PRZYMOC.DO BRZUSZKA OKOŁO GODZINY .I TEŻ RAZ TETNO SKAKAŁO MAŁEMU JAK OSZALAŁE A RAZ ALARM ALE KOCHANA SPOKOJNIE BO TO WYSTARCZY ZE DZIDZIUŚ SIE PRZESUNIE I JUŻ ZACZYNA FISIOWAĆ APARAT,A JAK ZNOWU KOPIE TO TETNO MOMENTALNIE WZRASTA.WIEM BO POŁOZNA ZE MNA SIEDZIAŁA PRZEZ 20 MINUT I TRZYMAŁA MI TE PRZYSSAWKI BO RAZ ZANIKAŁO TETNO RAZ BYŁO I TEŻ SIE DENERWOWALI WSZYSCY 🙂 BĄDZ SPOKOJNA NA 99% BEZ NERWÓW BO Z DZIDZIĄ TWOJA NAPEWNO JEST OK 🙂 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
solenizantka napisał(a):
Dzwonilam do lekarza po wyniki z wymazu...
E.Coli +++
Enterococcu fecalis +++

Jutro do szpitala na dozylne leczenie...."bo to nie ma zartow" 😞

BIDUSIA JESTEŚ.MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO TE BAKTERIE SIE ODWALA OD CIEBIE.3 MAM KCIUKI [/quo

Bedzie dobrze ....trzymam kciuki !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
holi32 napisał(a):
wiecie co no ja nie słyszałam nic podejrzanego pytały czy serce spowalniało ja nic nie słyszałam tylko szumy!!!! No ale naprawdę ciśnienie mi się tak podniosło ale myślę że jest oki mały fika w brzuchu to jest oki
PRAWDA DZIEWCZYNKI

nie zaznamy spokoju w tej ciazy juz chyba, ciagle cos... 🙂
OJJJ ZGADZAM SIĘ !!!!CIĄGLE JAKIEŚ REWELACJE ....JAK NIE SKURCZE,WYSYPKI,UPŁAWY ,BAKTERIE ,ZAKRZEPY.....COS OKROPNEGO.A CIĄZA ZAWSZE MI SIE WYDAWAŁA ZE TO BĘDZIE WIELKI BRZUCHOL,JAKIES TAM WYMIOTY,SŁABOŚCI....A TU "MASZ CI BABO PLACEK...."
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie sobie tak mysle, ze dziewczyny ze swoimi skarbami na rekach malo sie odzywaja -> no przynajmniej wiadomo jak to wyglada, bynajmniej nie jest tak "weronikowo" dwa dni po porodzie i jestesmy on line 😁
Ale pomyslalam, ze moze one juz na mamusiach siedza i plotkuja...i prosze Anika_77 oficjalnie otworzyla Grudnioweczki 2011 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Cholera poranna akcja z dłońmi is back 😠 😠 😠

a masz slonce problemy takie jak ja mialam? tzn opuchły ci tak ze nie mozesz odkrecic np butelki z woda? jak tak to proponuje badanie moczu jutro rano... i pomiar cisnienia juz dzis..... ja wlasnie przez te rece bylam na izbie a pozniej na oddziale... bo puchly tak ze odkrecic butelke z mineralna to byl problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Cholera poranna akcja z dłońmi is back 😠 😠 😠

a masz slonce problemy takie jak ja mialam? tzn opuchły ci tak ze nie mozesz odkrecic np butelki z woda? jak tak to proponuje badanie moczu jutro rano... i pomiar cisnienia juz dzis..... ja wlasnie przez te rece bylam na izbie a pozniej na oddziale... bo puchly tak ze odkrecic butelke z mineralna to byl problem

No aż tak źle nie jest na kompie pisać mogę i sms'a napisać nawet ale żylaste dłonie mi się robią i jak palce zginam to czuję, że ich jakoś tak mi więcej objętościowo jest i szczypią dziwnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Wlasnie sobie tak mysle, ze dziewczyny ze swoimi skarbami na rekach malo sie odzywaja -> no przynajmniej wiadomo jak to wyglada, bynajmniej nie jest tak "weronikowo" dwa dni po porodzie i jestesmy on line 😁
Ale pomyslalam, ze moze one juz na mamusiach siedza i plotkuja...i prosze Anika_77 oficjalnie otworzyla Grudnioweczki 2011 😆

Hejka babeczki 😘 😘 😘
aaaa własnie zarezerwowałam juz grudzien 🙃 🙃 🙃na mamuskach ,ale i tak jak tam tak i tu nie mam zabardzo czasu pisac 😞 a po drugie jak ja czasem czytam co wy nonstop zajadacie to jezor po podłodze ciągne itp.


A co do l4 męża czy partnera to w moim przypadku szpital przy wypisie wystawił mojemu opiekę na dziecko nie na matke nawet po cc w tym że po CC opieki ma się 14 dni a przy NS 7 dni jak nie popierniczyłąm z NS

Basia okolicznosciowy nie musisz wybierac jak dziecko urodzisz macierzyński dostajesz zaraz a okolicznosciowy 2 dni masz na cały rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hejka Anika 🙂
Masz czas żeby fotki Rafałka swojego na nowy wątek zarzucić/przerzucić ???
Albo czy można to za Ciebie zrobić cooo 😉 ???

Marzenka te co są to możesz tam walnąc a nowe to wrzuce na fb bo wiesz p.W niesmak pozostał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
novaM napisał(a):
Hejka Anika 🙂
Masz czas żeby fotki Rafałka swojego na nowy wątek zarzucić/przerzucić ???
Albo czy można to za Ciebie zrobić cooo 😉 ???

Marzenka te co są to możesz tam walnąc a nowe to wrzuce na fb bo wiesz p.W niesmak pozostał 😉

Oki 🙂
To na FB to na grudniowe mamy daj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
AAAAA i juz mam -8kg jeszcze 5 i jestem w swojej sylwetce 😁


Szacun pełen 😎

aj tam bo jak się je co się je wszystko dietetyczne ale bogate w minerały wiadomo ma to iść w mleko a z mleka mały juz ma 3 kg 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...