Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Sie będzie działo z małżonem Aga cooo 😜
Tym bardziej, że już tak blisko daty to można 😜


no nawet nie o to chodzi 😉

ja po prostu nie umiem bez niego żyć, ja mu codziennie ryczę do telefonu, brakuje mi go cały czas i na pewno taka praca na dłuższą metę to nie u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle to jak zwykle chodzę spać ok 1-2 w nocy, tak dzisiaj mam ochotę już iść, żeby czas szybciej minął do spotkania z M. 🙂 to akurat dzisiaj nie mogę, bo muszę jechać po rodziców, z imprezy ich odebrać, mam nadzieję, że ok 1 to już będą chcieli wrócić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo aaaagaaaa to będzie Wam miło 🙂 teraz to już po całości i maleństwo na świecie zaraz będzie!! nogi do góry!! 🤪 🤪
z tym drżeniem to jakby małej się noga w pępowinę zaplątała i jakby próbowała się z niej wydostać 😮
no i moje ciśnienie.więc 117/86 za to puls 49!! stąd owoż zmęczenie.wujek google mi powiedział 🤪 nie wiedziałam że puls się jakoś ma do tego wszystkiego....mała podobno gdzieś tam źle się ułożyła i o. dobranoc dziewczynki 🙂 do poniedziałku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nova ja nie napisalam bo ja czasem cos palne a sie pozniej smiesznie erobi i nie chcialam glupka robic z siebie bo myslalam ze mi sie moze wydaje.. ale tez sie balam czy z nim ok szczegolnie ze jak to guga mowi moj to leniwiec jest....
ehhh wlasnie patrze na swoje rece i wygladaja jak nie moje 😞(( jak u monstrum takie wielkkie pomarszczone zylaste popuchniete... ehh to nogi mi tak nie puchna juz jak rece... a w ogole to cieszylam sie ze rozstepy na posladkach a teraz patrze i o spodenkach krótkich moge zapomniec;/ bo uda tragedia ehhhh mam nadzieje ze do srody nic nowego nie wylezie juz... chyba juz sie limit miejsca skonczyl....
no co do zycia na odleglosc to tez bym tak nie mogla... kiedys M wyjechal kilka razy w delegacje... najdluzsza byla do wloch na 3 miesiace i po tamtej akcji stwierdzilam ze takiego zycia nie bedzie.... mimo ze on czesto tylko w Polskie jezdzil to mimo wszystko nie wyobrazalam sobie tego i skonczylo sie zmiana pracy... tamta byla fajna... fajnie platna.. i dzieki temu mogl zwiedzic Wlochy, USA, Indie no ale co z tego jak ja tu sama zostawalama teraz bylabym sama w ciayz i pozniej z dzieckiem.... no i teraz jest super.. 7-15 a przezciaze 6-14 i jest w domku... wiec wspolczuje wam laseczki ktorych mezowie w delegacjach lub gdzies za granica pracuja.... albo kierowcy Tirów.. masakra...
ehh wlasnie dzis Andrzejki... my wszystkie na kompie... jak nie w weekend.. moj malzon spi :P wiec posiedze chwilke jeszcze z wami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Echh...i w tym temacie nova się wycofuje bo...same wiecie... 🤨

oj Misiek ja juz widze księcia na bialym koniku dla Ciebie.... tylko on wiesz patataj patataj powoli... a jak ja go widze to zanim na wschod dobiegnie to potrwa :P a tak serio niedlugo napewno spotkach swoje szczescie i wtedy nie zapomnij sie kolezankom mamuskom pochwalic 😉) i wtedy to my bedziemy miec mezow z piwem i pilotem a twopj bedzie ganial ladnie za Toba... bo wiadomo jak nowe to to uczcuie takie świeże 🙂) nosiol w góre nova;D wez powroz sobie z wosku.... widzisz rycerza na koniku?? ja widze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Echh...i w tym temacie nova się wycofuje bo...same wiecie... 🤨

oj Misiek ja juz widze księcia na bialym koniku dla Ciebie.... tylko on wiesz patataj patataj powoli... a jak ja go widze to zanim na wschod dobiegnie to potrwa :P a tak serio niedlugo napewno spotkach swoje szczescie i wtedy nie zapomnij sie kolezankom mamuskom pochwalic 😉) i wtedy to my bedziemy miec mezow z piwem i pilotem a twopj bedzie ganial ladnie za Toba... bo wiadomo jak nowe to to uczcuie takie świeże 🙂) nosiol w góre nova;D wez powroz sobie z wosku.... widzisz rycerza na koniku?? ja widze 🙂 😘


święta prawda nova 🙂 słuchaj koleżanek z forum 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
nova ja nie napisalam bo ja czasem cos palne a sie pozniej smiesznie erobi i nie chcialam glupka robic z siebie bo myslalam ze mi sie moze wydaje.. ale tez sie balam czy z nim ok szczegolnie ze jak to guga mowi moj to leniwiec jest....
ehhh wlasnie patrze na swoje rece i wygladaja jak nie moje 😞(( jak u monstrum takie wielkkie pomarszczone zylaste popuchniete... ehh to nogi mi tak nie puchna juz jak rece... a w ogole to cieszylam sie ze rozstepy na posladkach a teraz patrze i o spodenkach krótkich moge zapomniec;/ bo uda tragedia ehhhh mam nadzieje ze do srody nic nowego nie wylezie juz... chyba juz sie limit miejsca skonczyl.....


No to ja polecam się na przyszłość w razie głupich pytań i tematów 🤪
Agami nie chcę Cię martwić ale mi rozstępy dopiero po ciąży jakieś 2 miesiące np. na bioderkach wyszły 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq ja ci dam zgnitusa!! 😁 to ty cały dzień gnijesz a ja pytam gdzie się szlajasz okazuje się że na bogato z mężulkiem w wyrku 😎
solenizantka nie ma co na wakacjach masz bardzo ciekawie 😁
aaagaaa super że małżon wraca 🤪 od razu cie będzie mniej na forum bo widać jak siedzi z tobą w domu że często tu nie kukasz ale nie ma co się dziwić 😎
Ja ze swoim leżę już w łóżku zjedliśmy kolacje i się wykąpaliśmy dzisiaj jesteśmy sami teściowie pojechali na andrzejki i wracają jutro o 13 😎
a ci znajomi wyszłi 21:30 ja myślałam że oni nigdy nie wyjdą mówię o matkooo czy oni domu nie mają 🤨 od 16 siedzieli tylko na kawe przyjechali mówie no nie utaszcze.. zmęczona na maxa mój też bo on od 5 na nogach a oni twardo.. no i teraz oglądamy KSW będzie Pudzian dzisiaj walczył chcemy zobaczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Echh...i w tym temacie nova się wycofuje bo...same wiecie... 🤨

oj Misiek ja juz widze księcia na bialym koniku dla Ciebie.... tylko on wiesz patataj patataj powoli... a jak ja go widze to zanim na wschod dobiegnie to potrwa :P a tak serio niedlugo napewno spotkach swoje szczescie i wtedy nie zapomnij sie kolezankom mamuskom pochwalic 😉) i wtedy to my bedziemy miec mezow z piwem i pilotem a twopj bedzie ganial ladnie za Toba... bo wiadomo jak nowe to to uczcuie takie świeże 🙂) nosiol w góre nova;D wez powroz sobie z wosku.... widzisz rycerza na koniku?? ja widze 🙂 😘


święta prawda nova 🙂 słuchaj koleżanek z forum 😘 😘 😘


Aaahahahha dziewczyny ja to na takim etapie jestem, że samego KONIKA tylko widzę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Echh...i w tym temacie nova się wycofuje bo...same wiecie... 🤨

oj Misiek ja juz widze księcia na bialym koniku dla Ciebie.... tylko on wiesz patataj patataj powoli... a jak ja go widze to zanim na wschod dobiegnie to potrwa :P a tak serio niedlugo napewno spotkach swoje szczescie i wtedy nie zapomnij sie kolezankom mamuskom pochwalic 😉) i wtedy to my bedziemy miec mezow z piwem i pilotem a twopj bedzie ganial ladnie za Toba... bo wiadomo jak nowe to to uczcuie takie świeże 🙂) nosiol w góre nova;D wez powroz sobie z wosku.... widzisz rycerza na koniku?? ja widze 🙂 😘


święta prawda nova 🙂 słuchaj koleżanek z forum 😘 😘 😘


Aaahahahha dziewczyny ja to na takim etapie jestem, że samego KONIKA tylko widzę 😁 😁 😁


przyjdzie czas, że na tym koniku księcia zobaczysz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq ja ci dam zgnitusa!! 😁 to ty cały dzień gnijesz a ja pytam gdzie się szlajasz okazuje się że na bogato z mężulkiem w wyrku 😎
solenizantka nie ma co na wakacjach masz bardzo ciekawie 😁
aaagaaa super że małżon wraca 🤪 od razu cie będzie mniej na forum bo widać jak siedzi z tobą w domu że często tu nie kukasz ale nie ma co się dziwić 😎
Ja ze swoim leżę już w łóżku zjedliśmy kolacje i się wykąpaliśmy dzisiaj jesteśmy sami teściowie pojechali na andrzejki i wracają jutro o 13 😎
a ci znajomi wyszłi 21:30 ja myślałam że oni nigdy nie wyjdą mówię o matkooo czy oni domu nie mają 🤨 od 16 siedzieli tylko na kawe przyjechali mówie no nie utaszcze.. zmęczona na maxa mój też bo on od 5 na nogach a oni twardo.. no i teraz oglądamy KSW będzie Pudzian dzisiaj walczył chcemy zobaczyć 😜


obiecuję, że postaram się Was nie zaniedbać, teraz nie przyjedzie na 3 dni tylko na dłużej więc nie będę musiała się nim na maxa nacieszać 😜

a Ci znajomi to naprawdę posiedzieliii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq dobra babka 😁
aaagaaa to jest nic oni do nas przy wyjściu DO JUTRA 😁
mówię do mojego ino mi tni z nimi 😁 jutro telefony wyłączone 😎
NO JA MAM NADZIEJE ŻE NIE BĘDZIESZ NAS ZANIEDBYWAĆ I MINIMUM RAZ DZIENNIE LISTA BĘDZIE PODPISANA 😘 Ale dam ci na rozkulanie się 48h i później meldunek się rozumie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nova konik to polowa sukcesu ;D jak jkest bryka ehhee to i sieciunio sie znajdzie 🙂)) mowie ci to ja... twoj prywatny sherlock;D
a ty mnie gratic nie pocieszaj rozstepami bo u mnie juz nie ma miejsca gdzie by ich nie bylo.... a tego dziadostwa sie chyba nie da niczym zlikwidaowac nie??? czyli zegnaj stroju bikini, krótkie spodenki, mini 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Heh Coq woźna fartuch po kąpanku zarzuciła i jak ją w plery grzeje i leży to całkiem znośnie jest 🙃 🙃 🙃
Tylko teraz Kajetan daje mi bobu bo sam nie wie co ma ze sobą zrobić 😮
Czkawka, skakanie, jakieś dziwne drgawki, rozciąganie, wyciąganie no wszystko na raz 😮 😮 😮

Aaaa miałam Was kiedyś zapytać...jak Wasze dzieciątka mają chwilę aktywności to czy zauważyłyście żeby tak jakby drżały albo jakby jakiś przykurcz miały nóżki czy coś 😮???
Cholera nie wiem jak mam to opisać ale to dziwne takie uczucie i daje do myślenia...jeszcze bardziej dziwaczne niż czkawka 🤨


oooo tez mialam o to pytac. takie 203 sekundy drzenia.... nie wiem co to jest....

To julek taz tak ma, tak jakby sie chcial wyszarpnac, albo kopnac ale braklo mi sily i tylko zadrzala nozka. Albo jakby zjadl cos kwasnego i by go otrzepalo 😉

I ja tez, ja tez tak czuje!!! 😁 Takie drgawki chwilowe 🙂 To widac jest normalne u naszych maluszkow i nie musimy sie juz tym martwic 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...