Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u nas ogólnie dobrze 🙂 Doszło kilka nowych dziewczym, bardzo fajnych i czasem ciężko nadrobić czytanie zaległości, ale z drugiej strony, fajnie, bo zawsze ktoś jest na forum 🙂 🙂 🙂

A uważaj na siebie, zwolnij troche, bo to niedobrze jak boli brzuch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
A u nas ogólnie dobrze 🙂 Doszło kilka nowych dziewczym, bardzo fajnych i czasem ciężko nadrobić czytanie zaległości, ale z drugiej strony, fajnie, bo zawsze ktoś jest na forum 🙂 🙂 🙂

A uważaj na siebie, zwolnij troche, bo to niedobrze jak boli brzuch...


Aha no to super że sie nam tak forum rozwija 🙂
No naprawde z tymi stronkami lecicie jak szalone:laugh:

A ten brzuch wiem że jak boli to źle 😞 , stram sie odpoczywac jak tylko jest to możliwe. No i przedewszystkim sie nie denerwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola30 napisał:
ata38 napisał:
Ola, a młodą nosisz na rękach??


No staram się nie , ale nie zawsze się udaję. Teraz jak chce na ręce to idziemy zawsze usiąśc i biore jak na kolana. tylko ona teraz też chora była i ciągle mi na rękach spała


Niewiem jak Ci moge pomóc, na moje oko, to jesteśprzemęczona i potrzebujesz wiecej odpoczynku 🙂
Znam to z autopsji 😞 Jak byłam w 5 miesiącu ciąży z Mateuszem, to miałam skurcze i groził mi podód przedwczesny, bo zajmowałam sie ośmiomiesięczną Gabrysią... Ciężko było, ale jakoś przetrwałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niewiem jak Ci moge pomóc, na moje oko, to jesteśprzemęczona i potrzebujesz wiecej odpoczynku 🙂
Znam to z autopsji 😞 Jak byłam w 5 miesiącu ciąży z Mateuszem, to miałam skurcze i groził mi podód przedwczesny, bo zajmowałam sie ośmiomiesięczną Gabrysią... Ciężko było, ale jakoś przetrwałam 🙂



Wiem , kochana . To samo powiedział lekarz. Ale jak tu odpoczywac , jak Jagoda jest bardzo absorbującym dzieckiem 🤔 . Jak jest mąz w domu to mam wolne od wszytkiego , teoretycznie 😉
Aaa dam rade 🙂 Musze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ola, damy rade, już półmetek 🙂 🙂 🙂

A jakie masz plany na dzisiaj??


No właśnie widze że wskoczył mi 20 tydz:laugh: :laugh:


A my jedziemy dzisiaj do teściów na obiad 😞 . Bardzo się ciesze 😠 . A potem jedziemy do szwagra na działke na grilla , o ile pogoda się nie popsuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio tak mnie teściówka wkurzyła,że terz nie mam ochoty wogóle tam jechać.
jak się okazało że jest chłopak (chciaż ja cały czas mam dziwne przeczucie że jest dziewczynka 🙂 ) i pytała się czy juz myśleliśmy nad imieniem. Mówimy że tak ,że już mieliśmy wybrane i dla dziewczynki i dla chłopaka. I że jak chłopak to Maksymilian. Ta jak krzykneła-dosłownie-że w żadnym wypadku bo to imie dla psa-Maks. No myślałam że mnie szlak trafi 😠 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola tez bym sie wkurzyła.
Mi sie ostatnio pytali jak chce dac dziewczynce. To powiedziałam, że Natalka, Martynka, albo Maja. To tesci tylko wyraził zdanie, że moze Weronika...i jak by miał wybierac to miedzy Natalką a Weronoka wybrałby ta drugą...a ja ta pierwszą.
Mówie Wam i tak bedzie Natalka...wkoncu my jestesmy rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...