Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja na wieczór złapałąm chandrę 😞 Mój M. jak co 3 dni zaczął zbierać się na kosza, a ja w płacz... Że znowu będę sama siedzieć... A jak powiedział, że nie musi iść i zostanie ze mną, to ja znów w płacz, że nie, ma iść, że nie chcę, żeby przeze mnie sobie nie pograł :P Sama nie wiem o co mi chodziło, tym bardziej on :P W końcu go wypchałam na siłę, ale jakoś mi smutno... I dalej nie wiem dlaczego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Cześć dziewczynki, jak minął dzionek?
Ja dziś nie wyrabiałam, taki upał to nie dla mnie. Trochę zaczynam bać się tego wesela za tydzień, bo ma być tak samo, a wesele na powietrzu 😞 A do upału doszły jeszcze straszne bóle nóżek, na zmianę pogody stawy mi się odezwały... Na wieczór zapowiadają straszliwą burzę...


może i będzie lepiej jak popada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
A ja na wieczór złapałąm chandrę 😞 Mój M. jak co 3 dni zaczął zbierać się na kosza, a ja w płacz... Że znowu będę sama siedzieć... A jak powiedział, że nie musi iść i zostanie ze mną, to ja znów w płacz, że nie, ma iść, że nie chcę, żeby przeze mnie sobie nie pograł :P Sama nie wiem o co mi chodziło, tym bardziej on :P W końcu go wypchałam na siłę, ale jakoś mi smutno... I dalej nie wiem dlaczego 🥴


ach te hormony...
dobrze, że mam z nimi spokój 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
A ja na wieczór złapałąm chandrę 😞 Mój M. jak co 3 dni zaczął zbierać się na kosza, a ja w płacz... Że znowu będę sama siedzieć... A jak powiedział, że nie musi iść i zostanie ze mną, to ja znów w płacz, że nie, ma iść, że nie chcę, żeby przeze mnie sobie nie pograł :P Sama nie wiem o co mi chodziło, tym bardziej on :P W końcu go wypchałam na siłę, ale jakoś mi smutno... I dalej nie wiem dlaczego 🥴


ja tez tak mam...niedługo NAM przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...