Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moni napisał:
No ja też myśle , ze te skurcze bardziej z nerwów , lub te przepowiadajace. Bo cos nie czuje żeby to były oznaki zaczynajacego sie porodu. Lekarz powiedział że dobrze by było żebym dociagnła do 37tyg. Więc w sumie to jeszcze tydzien a potem niech sie dzieje co chce 🙂 .


Monia, będzie dobrze, obaczysz. Jestem pewna, że wszystko dobrze się skończy, ale szkoda tylko, że musicie się martwić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale powiem Wam , że generalnie opieka w tym szpitalu na 5+. położne i pielęgnierki bardzo miłe , odpowiadały na każde pytanie, pomagały. Nie dziwie sie że kobietki przyjeżdzaja z innych miejscowości i im miejsc brakuje. Zachaczyłam tez tam o porodówke, dowiedziałm sie od pań co musze konkretnie spakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Ale powiem Wam , że generalnie opieka w tym szpitalu na 5+. położne i pielęgnierki bardzo miłe , odpowiadały na każde pytanie, pomagały. Nie dziwie sie że kobietki przyjeżdzaja z innych miejscowości i im miejsc brakuje. Zachaczyłam tez tam o porodówke, dowiedziałm sie od pań co musze konkretnie spakować.


no to szykuj torbę, bo może być potrzebna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, będzie dobrze, obaczysz. Jestem pewna, że wszystko dobrze się skończy, ale szkoda tylko, że musicie się martwić...


Mam taką ogromną nadzieje, że wszystko bedzie dobrze 🙂 . W domku juz wszytko naszykowane , teraz to tylko czekać pozostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widzicie u Nas szpital do bani, mam 30km do szpitala gdzie naprawde sie rodzi po ludzku...i mozna w wannie...a to jest moje marzenie 🙂
jednak chciałabym równiez aby mój gin był przy porodzie i chyba dlatego urodze w moim miescie...
a i ostatnio namawiam Tomka na poród rodzinny...
jednak narazie bezskutecznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Laseczki!

😘 dla Ciebie Moni.
Swoją drogą to faktycznie podejście mają do ciężarnych, u mnie to koleżance 2 tyg przed terminem poród wywoływali bo miejsc nie było dla kolejnych rodzących!!!
Z tego co mi gin mówił to też aby do 37 tyg dociągnąć i wtedy to już spokojnie można rodzić, więc Moni jeszcze tylko tydzień :laugh:

Atuś cieszę się, że z Twoim Tatą lepiej, oby tak dalej. A jak on będzie widział poprawy to będzie miał jeszcze większą siłę żeby walczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj po powrocie z jeziora wzięłam się w końcu za prasowanie, ponad 2 godz mi to zajęło i myślałam, że plecy to mi odpadną ale dałam radę 😆 a w dodatku aż brzuch bolał jak później chodziłam, więc leżałam i jęczałam sobie, że za dużo jak na jeden raz. Wszystko od razu poskładałam więc mam z głowy. Tylko, że wieczorem A robił masaż pleców :P


Wybywam do rodzinki posiedzieć na powietrzu trochę, zajrzę wieczorkiem

Przyjemnej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki!!!Ata ciesze sie ze z tatą jest lepiej, oby tak dalej 🙂 Monia mysle, ze skoro wypisali Cię ze szpitala to nie dzieje sie nic groźnego, dlatego życze Ci duzo spokoju 😉 😘 Dla Ciebie 😘
Ja własciwie wpadłam zeby sie z Wami pożegnać..bo dzisiaj juz wyjeżdzam tan do Łasku i niestety bede odcięta od netu 😞 😞 Kiedy zajrze, nie wiem...może dopiero po urodzeniu dzidziusia, albo i poźniej...smutno mi strasznie 😞 😞 przez to wszystko dzisiaj strasznie rozbolał mnie zołądek..to chyba przez ta przeprowadzkę 😞 😞
Mam nadzieje, ze wszystkie urodzicie zdrowe dzieciaczki i szybko wrócicie do domków i bedziecie sie cieszyć swoimi pociechami 🙂 🙂
Sciskam Was wszystkie i do usłyszenia, kiedys 🙂 🙂 🙂 Buźki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...