Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jak wzylke od rana urzeduje meża odprawiłam do pracy ,,ja dzis sobie wymyśliłam ze pojade do sanoka jeszcze sobie pare rzeczy pokupic dla małej i na szmatki , unas to niema nic a pozatym tak sobie pomyślałam ze wtym miesiacu na nic mi juz niebedzie trzeba kasy to lepiej pokuipc małaej teraz bo na wrzesien bedzie mi troszke wiecej kasy trzeba i bede musiała sobie zostawic z chorobowwgo,dobra ja ide zrobic sniadanko potem do banku i pojade sobie do miasteczka.MiŁego dnia wam życze.
.::B ´"`B: ·... ·:B ´"`.B::.
B::::::::::: (³)::::::::::::B
: `B:::::::: ^)^::::::::B
::::: `B:::::: (::::::.B
::::::::::B::: ¦:::B
.............`!B!´.........
...............Y.......Cudownego
............../......
...........(......Dnia
...........)...
........./.. Życzę 🙂 🙂 🙂
......../.
…../.
....!.......(.).____.(.)...
.(........'/...............,.....)
.)....... | .....................I..
..i... _.| ...(ª). _ .. (ª)..|...
...!.. =.i .......`._.´......./.=.
.....!......'.-..____..-.'.
.....!.....`.././.___././`*,.;.
.......!..../.I..o.......o.*/.,*;
........! (_.| ...............|._).
..............|____.,____| .(¨`•.•´¨).
............. (____.|____)...`•♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamunie 🙂 ale z Was ranne ptaszki. Atuś 😘 na miły początek dnia.

Karola to super, że coś się zaczyna dziać, ciekawe ile z nas będzie sierpnióweczkami?

Ja dochodzę do siebie po weselu 🙂 Oj troszkę ciężko było, a le się opłaciło, bo wesele naprawdę udane. Nawet troszkę udało mi się potańczyć... Nóżki od samego rana, od siedzenia u fryzjera tak mi spuchły, że już myślałam, że nie pojedziemy. Zaczęłąm panikować, że nie wytrzymam podróży, prawie 3 godz., a później jeszcze całego dnia na nogach, ale w końcu pojechaliśmy. A nóżki ciągle jeszcze mam spuchnięte 😞 Ale tak to już chyba teraz będzie do końca 😞 Zdjątka wrzucę później, bo muszę się wziąć za rozpakowywanie i pranie, a za godz. ma przyjechać moja bratanica do nas na basenik, więc muszę się wyrobić.

Miłego dzionka kochane 😉

Ciekawe jak tam Monia się trzyma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki. 🙂
u mnieb/z o 4-tej rano znów miałam bóle, ale przeszły...kurde zebym tylko tych bóli nie miała przez cały sierpień...
znów upalnie, ale dziś jeżdzenie i załatwianie przede mną...zaraz wybywam na kawe do firmy mojej i po wypłate:P potem na ostateczne zakupy przedporodowe....i haj lajf... do wieczora...

buzka dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂


Inka fajnie, że dałaś radę i mogłaś się pobawić jeszcze 🙂

Karola chyba jednak rozpoczniesz rozpakowywanie :laugh:

Ja ostatnio wieczorami coś szybko odlatuje, nie mam siły siedzieć, a w dodatku brzuch mam strasznie twardy. I nie wiem czy to normalne... 🥴 a w nocy pojedyncze, delikatne skurcze.

Od dziś zaczął się u mnie remont co mnie przeraża, bo trochę późno się za niego zabrali 😞

No nic, zmykam na śniadanko

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
melduje sie dopiero teraz , bo od rana jak sie wziełam za porządki to dopiero teraz usiadłam.
Karolcia, ja tez wczoraj miałam co jakis czas skurcze, nawet w nad ranem mnie obudziły. Teraz narazie cisza, ale brzuch mnie też boli tak jak na miesiączke. I brzuch mi sie opuścił , bo czuje że mi się juz lepiej oddycha. Ale jakoś nie czuje intuicyjnie żeby to zbliżał sie poród. W czwartek ide do ginia i zobaczymy co powie.

Inka , fajnie że dałas rade jeszcze pochulać na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni no ja własnie tak samo...skurcze...bóle jak na miesiaczkę...i brzucholek niziutko...a tak sił mam pełno...

ja juz pozałatwiałam wszystko...a do tego miałam sciecie z jednym debilem na parkingu, bo widziałam jak juz próbował mi felgi kraśc...normalnie nie poszło mu...:P:P:P

obiad mam gotowy...dziadka odwiedziłam w hospicjium, pozostraje mi na dzis tylko prasowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od Moni27:
podróz była cięzka,
na promie troszke pospała,
o 15-tej w niedziele była w Szczecinie,
odpoczeła u siostry,
zaliczyła szpital w celu skontrolowania zdrowia swojego i Dobrusi- wszystko ok,
i do domu spac pojechała.

Napewno niebawem się juz odezwie sama.
Monia fajnie, ze wróciłaś 🙂 🙂 🙂
i tak podziwiam za tak daleką podróż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

Moni taka podroz,podziwiam,odpoczywaj teraz,bo napewno
byla meczaca.

Karola musze przyznac,ze sie usmialam :laugh: :laugh: chcialabym zobaczyc te akcje z felgami,koles wbil sie na lipe jak nic 😮 :laugh:
Pozatym jak twoje skurcze?
Ja tez mam podobnie,od trzech tygodni.
Teraz doszly bole w pachwinach i kregoslup o czyszczeniu nie wspomne 😁 5 razy na dzien 😁 😁

😘 😘 😘 😘 😘
Dla was wszystkich!!! Milego dnia Kobietki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
karola oklask za uratowanie felg 😉

dziekuję 🙂

facet nawet nie zdawał sobie sprawy, że by ich nie zdjął:P:P
mój T juz sie o to postarał...:P:P
a fajnie wygladało jak kobieta z dzieckiem do tego w wysokiej ciazy pyska drze na faceta w wieku 40lat...i nawet z dorebki zarobił:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a skurecze to juz chyba temat woda:P
bardziej mam te bóle miesiaczkowe...ale to już znaczy ze niebawem poród...jeszcze 3 tyg...wiec....mamy czas 🙂

sąsiadka sie ze mnie smieje bo ona bezdzietna narazie i mówi, ze ona by już w szpitalu lezała i panikowała...a ja mówie, ze teraz to chce jechac ale juz odrazu na porodówkę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki!!
Karola ja nie wiem co sie dzieje na tym świecie teraz? mojemu tesciowi pod blokiem skradli kołpaki i lusterka, moj tato sie z niego smiał a tydzien póżniej mojemu tatkowi skradli radio z samochodu 🙂 🙂 🙂
Facet musiał miec miekko w spodniach 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ja to bym tak chciała 24 sierpinia...wnuczka by dziadkowi prezent urodzinowy zrobiła 🙂
ale wiem, że tak się nie da...jednak kiedy ona zeszce niech wychodzi...tylko aby nie bolało az tak...




własnie.... ja tez juz bym chciała ale niestety musze jeszcze troche poczekac, tylko ze u mnie teraz to juz jest jedna wielka niewiadoma kiedy. pierwszy termin miałam na 15 wrzesnia a w ostatni dzien pobytu w szpitalu zrobili mi USG i mi wyszło na 25 sierpien to jest kurcze o 20dni wczesniej i juz nie wiem którego terimu sie trzymac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...