Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki,zadowolona jestem z wizyty u gina!!!

Obadal skrupulatnie i powinnam w przeciagu dwoch tygodni byc rozpakowana 🙂

Maluszek juz jest daleko w drodze,wciska sie tam gdzie trzeba 😉

kazal torbe spakowac jeszcze dzis 😮

Takze drogie panie,walca czas zaczac 😉

buziaki dla was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi się dziś idealnie spało i dopiero przed chwilką wstałam 🙂
pewnie dlatego, że chłodno jest, a w nocy nawet popadało.

Nad ranem coś mnie brzuszek pobolewał, tak jak przy miesiączce, więc może Mała powolusiu zaczyna pakować zabawki i zbiera się na świat :laugh:
kurde ale ze mnie matka, ale już nie mogę się doczekać a jak lekarz mi powiedział, że od 37 tyg mogę spokojnie rodzić to ja jestem nastawiona, że za 1,5 tygodnia będę rodzić :P

U mnie remont pełną parą ale widać postępy więc nie jest źle, choć jak zakładał mój tato to w tydzień bankowo się nie wyrobi 😞 Wczoraj A przyprowadził dwóch kolegów do pomocy, jeden robił pizzę a drugi z A malował. Szli jak burza 🙂

Na dziś jako takich planów nie mam.

Miłego dnia bąbelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja wczoraj niemiałam laptopa bo muj wzioł do pracy i niewiem czy jutro nieweznie , umnie to tak mi sie mała teraz napina normalnie jak leże to na brzuszku czasem pojawia sie mała góreczka czasem pod piersią albo nad pepkiem troche pogłasiam znika na chwile a zachwile dalej nawet jak siedze to tez tak widac ciekawa jestem czym sie tak wypina skoro główka juz w kanale rodnym,wogule umnie taka nerówka wczoraj od rana to byłam taka rozdrazniona ze myslałam ze zwariuje, choc staram sie nie denerwoawc jeszcze brat mnie wkurzył bo rodzice mi wczoraj powiedzieli zebysmy nieszukali innego mieszkania i ze w tym tyg, zejda na dół a my bedziemy mieli drugi pokój z kuchnią ,tylko tyle ze brat zostanie usiebie w pokoju narazie a jak rodzice padna to bedzie miał cały swoj dół 2 pokoje z kuchnia i łazienka i tam lepeiej bedzie miał bo tam wszystko jest wykonczone a tu na gurze to trzeba wszystko robic wczoraj mi poszło troche nerów na niego powiedziałam mu tak po dobroci ze mu nieustąpie i bedzie tak jak ja bede chciała i niech spada guwniarz jeden tak samo mi sie pó domu nalezy!!! normalnie wiecie co ludzie sie smieja ze dom duzy a my siedzimy wszyscy na kupie na gurze na dole sa dwa pokoje wolne to teraz rodzice pujda do jednego a do drugiego sie da babka babcia tez ma 75 lat i chora jest to wiecznie zyc niebedzie ,wiecie co pisze to tu bo nawet niemam z kim porozmawiac, czekam na meża teraz juz uplanowałam zakupy pogadam z nim zeby wybrac weselna kase z lokaty i jechac kupic meble do kuchni kuchnie gazowa i moze taki narożnik ze stolkiem i do pokouj stół z krzesłami bo chciałbym ten drugi pokój zrobic taki goscinny bo usiebie to mamm ławe i komplet wypoczykowy i naewt niema sie gdzie ruszyc jeszcze wstawie łużeko i scisk ,,dzis pewnie tez bedzie troche nerwówka jak młody przyjedzie z pracy on ma 20 lat ale taki cwaniak ze znim sie trudno dogadac ale ja mam gdzies ja jestem starsza i tak najlepiej zrobie jak pojade i kupie te rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ¸.•*´)¸.•*´)
`•.¸(*)MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ (*)
(¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸¸.•*´)¸.•*´)
_________$$$$_____$$$$$
________ $$$$$$___$$$$$$$
_______ $$$$$$$$_$$$$$$$$
_________$$$$$$$_$$$$$$
______$$$$$$___$$$$$_$$$$$$$
____$$$$$$$$$_$$$$$$$_$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$_$$$$$$$_$$$$$$$
_____$$$$$$$$__$$$$$_$$$$$$$
_________$$$$$$$_$$$$$$$
________$$$$$$$$_$$$$$$$$
_______ $$$$$$$$_$$$$$$$$$
________ $$$$$$___$$$$$$$
__________$$$$_____$$$$$
__________________
_____ $$$$___$$$$$
____ $$$$$$_$$$$$$$
____ $$$$$$_$$$$$$
______$$$$$_$$$$
__$$$$$$__$$$$_$$$$$$
_$$$$$$$_$$$$$$_$$$$$$
__$$$$$$__$$$$__$$$$$
______$$$$$_$$$$$
_____$$$$$$_$$$$$$
____ $$$$$$_$$$$$$$
_____ $$$$___$$$$$
__________________
__________ $$$$__$$$
_________ $$$$$_$$$$$
___________$$$__$$$$
_______$$$$__$$$$_$$$$
______$$$$$_$$$$$$_$$$$
_______$$$$__$$$$_$$$$
___________$$$__$$$$
_________ $$$$$_$$$$$
__________ $$$$__$$$

_____ $$$$__$$$
____ $$$$$_$$$$$
______$$$__$$$$
___$$$$__$$$$_$$$$
__$$$$$_$$$$$$_$$$$
___$$$$__$$$$_$$$$
______$$$__$$$$
____ $$$$$_$$$$$
______$$$$__$$$
Trzeba zawsze mieć humorek
i na lekko wszystko brać.
Rano budzić się z humorkiem
i z humorkiem kłaść się spać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Aska 🙂
fajnie, ze rodzice odstapili Wam cała góre, teraz póki jeszcze masz siły urzadz sobie ładnie i bedziesz miała spokój 🙂
kochana dla ciebie, abys sie tak nie denerwowała 😘

co do ruchów małej...tez mi pagórki i górki wypina skubaniec mały...a wczoraj to czułam rączki chyba w pachwinach...czyli już jest bardzo nisko...
bóli znów brak...
ale co tam niech sierpniówki sie rozpakuja to wtedy my zaczniemy :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula masz racje, póki masz jeszcze siły i pieniądze, to urządź się po swojemu skoro masz możliwości 🙂

Co do "pagórków" na brzuniu to, też tak mam od jakiegoś czasu. Dzieciątko ma coraz mniej miejsca i dlatego się tak rozpycha.
Głowa jest na dole, koło pępka kręgosłup a pupcia u góry pod piersiami, nóżki ma pod sobą, ale czasem je wyciąga i wpycha na albo pod żebra co ogromnie boli i czuć wtedy taka mała piętkę, która się chowa jak się pogłaszcze :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...