Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
normalnie nie wiem w co am ręce włożyć, a dopiero co z łóżka wstałam...

Atuś...cóż za roztargnienie w niedzielny poranek masz?!
ja już mieso mam podpieczone na jutro...torby spakowane na działkę...a moje chłopaki jak zwykle jeszcze w nocnych strojach....
ja już aż kipię, bo znów upał u Nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Atus to prawda
dzis będzie skwar...
mój tato własnie dzwonił i juz wode do basenu napuscił, niech sie grzeje 🙂
wczoraj było tak fajnie chłodno, a dziś bedzie sie lało ciepło z nieba...
a nigdzie nie jedziecie??
moze nad jakąś wode??


nad wodę nie, bo noc była bardzo chłodna, więc woda będzie zimna, ale coś wymyśle, no przynajmniej spróbuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Atus to prawda
dzis będzie skwar...
mój tato własnie dzwonił i juz wode do basenu napuscił, niech sie grzeje 🙂
wczoraj było tak fajnie chłodno, a dziś bedzie sie lało ciepło z nieba...
a nigdzie nie jedziecie??
moze nad jakąś wode??


nad wodę nie, bo noc była bardzo chłodna, więc woda będzie zimna, ale coś wymyśle, no przynajmniej spróbuję 😉


no to juz coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a mnie bierze na fryzjera
już chce nową fryzurke, ale niewiem czy na krótko czy jak...
z drugiej strony nie chce ścinac bo potem nie zepne włosnów przy małej, a nie lubie jak mi sie majtają
a z innej str. to bym chciała jakoś fajnie zciać bo wciaz w kitku noszę...


no to już musisz sama zdecydować, co z nimi zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
karola ja na soline mam 40 km. to nieduzo ,w tamtym roku obiecałam sobie ze pojedziemy nad morze no ten rok odpada a tak bym chciała pojechac ale to 9 godzin jazdy to nie dla mnie 🙂


mi też się marzą wakacje nad morzem i w przyszłym roku już nie mam zamiaru odpuścić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kurcze, zupełnie nie mam pomysłu na dzisiaj... tak sobie myślę, że może do skansenu do Kolbuszowej podjedziemy, zawsze to coś innego i zdjęcia można będzie porobić 🙂


O pewnie jak masz w okolicy tyle atrakcji 🙂
No i znowu my będziemy miały co oglądać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
Kurcze, zupełnie nie mam pomysłu na dzisiaj... tak sobie myślę, że może do skansenu do Kolbuszowej podjedziemy, zawsze to coś innego i zdjęcia można będzie porobić 🙂


O pewnie jak masz w okolicy tyle atrakcji 🙂
No i znowu my będziemy miały co oglądać :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh:


dzisiaj mamy zamiar jechać na dwa aparaty, bo pożyczam lustrzankę od taty 🙂 🙂 🙂:P :P :P
więc będzie co oglądać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
Kurcze, zupełnie nie mam pomysłu na dzisiaj... tak sobie myślę, że może do skansenu do Kolbuszowej podjedziemy, zawsze to coś innego i zdjęcia można będzie porobić 🙂


O pewnie jak masz w okolicy tyle atrakcji 🙂
No i znowu my będziemy miały co oglądać :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh:


dzisiaj mamy zamiar jechać na dwa aparaty, bo pożyczam lustrzankę od taty 🙂 🙂 🙂:P :P :P
więc będzie co oglądać 🙂 🙂 🙂


I o tym mówie 🤪
Ja chciałam sobie zdjęcia z brzuniem porobić na pamiątke ale jakoś nie możemy się zebrać 😞 Poza tym jak ja wprowadzam cenzurę to żadne się nie zostaje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
wstałam , ale ledwo na oczy patrze. Nocka była straszna. Obudziałm się o 2 i juz nie mogłam zasnąc-oglądałam tv, czytałam książke i nic 😞 . Dopiero o 5 padłam.
Dobrze że jedziemy dzisiaj do mamy to sobie tam odpoczne.

Normalnie bez życia jestem , a jeszcze dzisiaj sie taki gorący dzień zapowiada.

Lece poczytac co naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...