Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Takze nie tylko w Polsce sluzba zdrowia do d...
To jest wszedzie,tylko za malo sie o tym mowi,
Podwyzki to chca,a na ludziach ucza sie jak na szczurach,zamiast pomagac.

teraz sie zas rozkrecilam 🙂 nawet nie mam ochoty odchodzic od kompa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata nieprzejmuj sie umnie tez sie poniedziałek żle zaczoł a doKładnie od wczoraj gdy zaczełam temat zeby moze troche pomalowac tamtaen pokój bo sa sciany brudne to dostałam zrypke od meża bo on chce poczekac 3 tyg,niewiem na co niby zeby okna wymieniac tam a ztym czekaniem to jemu sie rozchodzi bo on chce auto zmienic a jego braciszek chce kupic to co mamy teraz i powiedział mu ze za 3 tyg wysle mu 2 tys,euro, a zkolei ten jego brat to jest taki duzo gada a nic ztego niewychodzi i tu nam jeszcze została kasa i chce dołozyc bo ma kaprys auto zmienic,,i tak wydar sie na mnie wczoraj i sie do niego nieodzywam ,jak ja chce dobrze zeby było posprzatane to zle ma byc syf cały mniesiac bo auto ważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ata i Aska 🙂
tez nadrabiałam wczorajszy dzien w zaległych postach 🙂
Asiu nie przejmuj sie mezem- nie ma co za bardzo nerwy sobie strzepić 🙂
ale prawda tak ze ja tez bym wolała pokój urzadzic, a samochód zawsze sie kupi, tym bardziej ze na pokój napewno kolosalnych sum nie wydajesz!!!

Ata sliczne foty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
myślałame ze ja tylko tak warcze na wszyskich złoszcz sie wszystko mnie złosci 😠 itd, ale ja to zazwyczaj niemuwie dusze to w sobie a potem jak niewytrzymam to rycze 🤢


Aska ja tak samo...
mój tato zawsze sie smieje, że ja to popłacze ale dusze i nic nie powiem, a moja siostra znów pyska ma i sobie nie da 🙂
ja ostatnio zaczełam tak robic i jest o wiele lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...