Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moni napisał:
Hej laseczki,
wstałam , ale ledwo na oczy patrze. Nocka była straszna. Obudziałm się o 2 i juz nie mogłam zasnąc-oglądałam tv, czytałam książke i nic 😞 . Dopiero o 5 padłam.
Dobrze że jedziemy dzisiaj do mamy to sobie tam odpoczne.

Normalnie bez życia jestem , a jeszcze dzisiaj sie taki gorący dzień zapowiada.

Lece poczytac co naskrobałyście 🙂


Witaj Monia 🙂
Przykro mi z powodu kiepskiej nocki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
hm.... tylko w co ja się ubiorę...??? 🤪 🤪 🤪


Napewno coś wynajdziesz, zresztą z tego co na fotkach widać, we wszytskim ci korzystnie 😉


powiem Ci szczerze, że jeszcze tak mało ciuchów jak teraz, to jeszcze nigdy nie miałam, ale jeszcze trochę, wrócę do normalnej wagi i będzie dobrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
Kurcze, zupełnie nie mam pomysłu na dzisiaj... tak sobie myślę, że może do skansenu do Kolbuszowej podjedziemy, zawsze to coś innego i zdjęcia można będzie porobić 🙂


O pewnie jak masz w okolicy tyle atrakcji 🙂
No i znowu my będziemy miały co oglądać :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh:


dzisiaj mamy zamiar jechać na dwa aparaty, bo pożyczam lustrzankę od taty 🙂 🙂 🙂:P :P :P
więc będzie co oglądać 🙂 🙂 🙂


I o tym mówie 🤪
Ja chciałam sobie zdjęcia z brzuniem porobić na pamiątke ale jakoś nie możemy się zebrać 😞 Poza tym jak ja wprowadzam cenzurę to żadne się nie zostaje :P


to nie rób selekcji, wrzuć wszystkie tutaj, a my Ci już wybierzemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Karola83 napisał:
ata38 napisał:
hm.... tylko w co ja się ubiorę...??? 🤪 🤪 🤪


Napewno coś wynajdziesz, zresztą z tego co na fotkach widać, we wszytskim ci korzystnie 😉


powiem Ci szczerze, że jeszcze tak mało ciuchów jak teraz, to jeszcze nigdy nie miałam, ale jeszcze trochę, wrócę do normalnej wagi i będzie dobrze 🙂 🙂 🙂


Oj nic nie mów, bo ja też w swoje nie wejdę po porodzie 😞 mam tylko nadzieję, że choć część będzie dobra, bo mam w planach wrócić do formy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale powiem Wam, że ostatnio się drażliwa zrobiłam ☺️
Wczoraj siedzieliśmy ze znajomymi i oni z dobrego serca się ciągle pytali czy mi dobrze, wygodnie, a może bym chciała to czy tamto. a ja już nie mogłam tego słuchać i odp, że nic nie chce!!! i ich skrzyczałam troszkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, bo czasem ludzie, którzy nie wiedzą jak to jest mogą nieco przesadzać z opiekuńczością, ale warto im jest wytłumaczyć, że jak coś będziesz chciała, to powiesz 🙂

a z drugiej strony, doskonale Cię rozumiem, że to może wkurzać i Twoje rozdrażnienie jest jak najbardziej normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Karola83 dla ciebie 😘 na dobry poczatek dnia.
Co do zachowania, to u mnie jest to samo. Na każdego "warcze". Ostatnio oberwało sie moim teściom, ale z tego to akurat sie ciesze bo za długo dusiłam pewne sprawy.


dobrze jest czasem oczyścić atmosferę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj Ata szkoda gada tylko dac sobie kulke w łeb i tyle!!
no jak myslisz dlaczego mam zjebany dzien(sorry za wyrażenie, ale juz nie mam siły na to wszystko!) teściowa tesciowa tesciowa tesciowa i jeszcze raz tesciowa!!!! ujuz wiesz dlaczego? no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Madziu, a Ty wychodzisz coś z domu, czy nie???




oj kochana z miła chęcia bym wyszła ale jestem na uwięzi, i nie mam jak sie ruszyc, Seba mnie pilnuje 🙂 🙂 dzwoni co chwile i mnie sprawdza czy siedze w domu. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Aj Ata szkoda gada tylko dac sobie kulke w łeb i tyle!!
no jak myslisz dlaczego mam zjebany dzien(sorry za wyrażenie, ale juz nie mam siły na to wszystko!) teściowa tesciowa tesciowa tesciowa i jeszcze raz tesciowa!!!! ujuz wiesz dlaczego? no 🙂


o jejku.. znowu... przykro mi 😞
a co z Waszą wyprowadzką???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Madziu, a Ty wychodzisz coś z domu, czy nie???




oj kochana z miła chęcia bym wyszła ale jestem na uwięzi, i nie mam jak sie ruszyc, Seba mnie pilnuje 🙂 🙂 dzwoni co chwile i mnie sprawdza czy siedze w domu. 🙂 🙂


Dobry mąż z Twojego Seby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
Aj Ata szkoda gada tylko dac sobie kulke w łeb i tyle!!
no jak myslisz dlaczego mam zjebany dzien(sorry za wyrażenie, ale juz nie mam siły na to wszystko!) teściowa tesciowa tesciowa tesciowa i jeszcze raz tesciowa!!!! ujuz wiesz dlaczego? no 🙂


o jejku.. znowu... przykro mi 😞
a co z Waszą wyprowadzką???




wyprowadze sie stąd! tylko tak sie zabieramy do tego jak sójka za morze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...