Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mandy jak tam wyciągłaś bata na tesciową 🙂 🙂 ja wczoraj widziałam na solinie takie baty na tesciową , miałam kupic ale mi narazie na tesciową nietrzeba szkuałam takiego bata co pisze ale na szwagierke 😠 tamta to derekroka mysli zebedzie moim mezem żądzic juz sie jej skonczyło dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mady napisał:
Wiecie co cos wam napisze, miałam tego nie pisac bo pomyslicie ze ja juz przesadzam, albo mam obsesje na punkcie tesciowej albo cos w tym stylu.
Pamietacie jak pare miesiecy wstecz pisałysmy na forum na temat kupowania ubranek i itp. ,no pamietacie 🙂
a ja pisałam ze nie kupuje za duzo bo mnie tesciowa opierdala ze nie powienno sie kupowac bo to zawcześnie, ale i ja tak cos tam sobie kupiłam jedna lub dwie rzeczy 🙂 🙂 o których ona wie. a wczoraj sie mnie pyta ile mam rzeczy juz zakupionych dla dziecka, to jej odpowiedziała ze tylko tyle co tu w szafie, wiec ona mi zaglada do szafy( mnie juz w tym momencie ciśnienie podskoczyło chyba do 200, nie nawidze jak ktos mi grzebie w moich rzeczach!!!)
i ona do mnie z pyskiem: "ze dlaczego nic nie kupiłam, ze teraz to ja czasu nie bede4 miała, bo mam lezec, a dziecko zabiore ze szpitala chyba W PIELUCHACH a co i tak nawet pieluch nie masz,nic nie masz, o sobie myslisz o a dziecku nie pomyslisz, na mnie nie mliczyc bo ja czasu nie mam, bo musze sie zajmowac babcia, twoja matka pracuje co drugi dzien to niech teraz ona sie martwi za Ciebie, jak ty nie potrafisz"

wiecie co po tych słowach, przewyłam pół nocy!!! s juz szlag trafiał!! a wiecie co teraz robie 🙂 🙂 🙂 Pakuje WALIZKI WYPROWADZAMY SIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


oj...moje Biedactwo...

pamiętaj, że kilka masz u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Wiecie co cos wam napisze, miałam tego nie pisac bo pomyslicie ze ja juz przesadzam, albo mam obsesje na punkcie tesciowej albo cos w tym stylu.
Pamietacie jak pare miesiecy wstecz pisałysmy na forum na temat kupowania ubranek i itp. ,no pamietacie 🙂
a ja pisałam ze nie kupuje za duzo bo mnie tesciowa opierdala ze nie powienno sie kupowac bo to zawcześnie, ale i ja tak cos tam sobie kupiłam jedna lub dwie rzeczy 🙂 🙂 o których ona wie. a wczoraj sie mnie pyta ile mam rzeczy juz zakupionych dla dziecka, to jej odpowiedziała ze tylko tyle co tu w szafie, wiec ona mi zaglada do szafy( mnie juz w tym momencie ciśnienie podskoczyło chyba do 200, nie nawidze jak ktos mi grzebie w moich rzeczach!!!)
i ona do mnie z pyskiem: "ze dlaczego nic nie kupiłam, ze teraz to ja czasu nie bede4 miała, bo mam lezec, a dziecko zabiore ze szpitala chyba W PIELUCHACH a co i tak nawet pieluch nie masz,nic nie masz, o sobie myslisz o a dziecku nie pomyslisz, na mnie nie mliczyc bo ja czasu nie mam, bo musze sie zajmowac babcia, twoja matka pracuje co drugi dzien to niech teraz ona sie martwi za Ciebie, jak ty nie potrafisz"

wiecie co po tych słowach, przewyłam pół nocy!!! s juz szlag trafiał!! a wiecie co teraz robie 🙂 🙂 🙂 Pakuje WALIZKI WYPROWADZAMY SIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



BRAWO!!!!!!!!!!!
Chociaż ja w tym momencie jeszcze bym jej wygarnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
mandy jak tam wyciągłaś bata na tesciową 🙂 🙂 ja wczoraj widziałam na solinie takie baty na tesciową , miałam kupic ale mi narazie na tesciową nietrzeba szkuałam takiego bata co pisze ale na szwagierke 😠 tamta to derekroka mysli zebedzie moim mezem żądzic juz sie jej skonczyło dobre


Asiu bratowej zawsze mozesz odpysknąć a tesciowej to juz troche nie wypada. oj kurcze ale by sie działo jakbym miała takiego bata na tesciową, chyba by odrazu sie połamał bo tak bym biła ze ąż krew z tyłka szła 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
MADY brawo!!!!!
Przyjechać Ci pomóc???!!!

uciekajcie na swoje...zobaczysz jak odpoczniesz psychicznie...
a ciuszki masz...u mnie jeszcze karton stoi z lumpkami dla Kornela 🙂

a tak wogóle sory za słowa ale co za małpa 🤪 🤪 🤪
ja jednak mam kochana tesciową 🙂


a co Kar ola pewnie ten karton Ci miejsce zabiera i napewno Ci przeszkadza 🙂 🙂 🙂 podac Ci adres?? 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady ja wiem, że to tesciowa
mama Seby, ale powinnaś się jej postawić, zeby akcji ci nie odpieprzała jak urodzisz!!!





ja mysle ze nie bedzie robic bo zdecydowaliśmy z Seba ze nie pojdziemy na to mieszkanie co mielismy miec od jej znajomego faceta, dlatego ze tesciowa nam zapowiedziała ze dorobi sobie klucze, bo na starym mieszkaniu jej nie wpuszczaliśmy 🙂 🙂
a teraz wyprowadzamy sie do mojej mamy i rozpoczynamy budowe domu, o tyle jest ten plus ze Seba bardzo lubi jezdzic do moich rodziców bo on mówi ze jak jest na wsi to on tam odpoczywa psychicznie 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Mady ja wiem, że to tesciowa
mama Seby, ale powinnaś się jej postawić, zeby akcji ci nie odpieprzała jak urodzisz!!!


jestem tego samego zdania 🙂


Dziewczyny mają rację, może spróbuj na początek spokojnie jej choć zwrócić uwagę,a jak to nie poskutkuje to batem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
MADY brawo!!!!!
Przyjechać Ci pomóc???!!!

uciekajcie na swoje...zobaczysz jak odpoczniesz psychicznie...
a ciuszki masz...u mnie jeszcze karton stoi z lumpkami dla Kornela 🙂

a tak wogóle sory za słowa ale co za małpa 🤪 🤪 🤪
ja jednak mam kochana tesciową 🙂


a co Kar ola pewnie ten karton Ci miejsce zabiera i napewno Ci przeszkadza 🙂 🙂 🙂 podac Ci adres?? 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😆 😆 😆 😆 😆


oczywiście
moge wysłać
to zalezy od ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady ja wiem, że to tesciowa
mama Seby, ale powinnaś się jej postawić, zeby akcji ci nie odpieprzała jak urodzisz!!!





ja mysle ze nie bedzie robic bo zdecydowaliśmy z Seba ze nie pojdziemy na to mieszkanie co mielismy miec od jej znajomego faceta, dlatego ze tesciowa nam zapowiedziała ze dorobi sobie klucze, bo na starym mieszkaniu jej nie wpuszczaliśmy 🙂 🙂
a teraz wyprowadzamy sie do mojej mamy i rozpoczynamy budowe domu, o tyle jest ten plus ze Seba bardzo lubi jezdzic do moich rodziców bo on mówi ze jak jest na wsi to on tam odpoczywa psychicznie 🙂:


ooo.. bardzo ambitny plam, popieram Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady, trzymam kciuki za Was 🙂
Jak coś, to wal do mnie 😘



Dzieki kochana 🙂 zawsze jak tylko bede w mielcu to wpadne do ciebie na plotki i kawe 🙂 🙂

a tesciowa mojego synka nie zobaczy bo ona nie przyjezdza do moich rodziców a ja na jej zyczenie nie ede jechała do mielca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, trzymam kciuki za Was 🙂
Jak coś, to wal do mnie 😘



Dzieki kochana 🙂 zawsze jak tylko bede w mielcu to wpadne do ciebie na plotki i kawe 🙂 🙂

a tesciowa mojego synka nie zobaczy bo ona nie przyjezdza do moich rodziców a ja na jej zyczenie nie ede jechała do mielca 🙂


i bardzo dobrze 🙂 🙂 🙂


tylko z kim ja na szmatki będę chodzić... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
MADY brawo!!!!!
Przyjechać Ci pomóc???!!!

uciekajcie na swoje...zobaczysz jak odpoczniesz psychicznie...
a ciuszki masz...u mnie jeszcze karton stoi z lumpkami dla Kornela 🙂

a tak wogóle sory za słowa ale co za małpa 🤪 🤪 🤪
ja jednak mam kochana tesciową 🙂


a co Kar ola pewnie ten karton Ci miejsce zabiera i napewno Ci przeszkadza 🙂 🙂 🙂 podac Ci adres?? 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😆 😆 😆 😆 😆


oczywiście
moge wysłać
to zalezy od ciebie 🙂




OK to na gg podam Ci adres ok
a Ty juz kiedy bedziesz miała wolna chwilke to mozesz.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady ja wiem, że to tesciowa
mama Seby, ale powinnaś się jej postawić, zeby akcji ci nie odpieprzała jak urodzisz!!!





ja mysle ze nie bedzie robic bo zdecydowaliśmy z Seba ze nie pojdziemy na to mieszkanie co mielismy miec od jej znajomego faceta, dlatego ze tesciowa nam zapowiedziała ze dorobi sobie klucze, bo na starym mieszkaniu jej nie wpuszczaliśmy 🙂 🙂
a teraz wyprowadzamy sie do mojej mamy i rozpoczynamy budowe domu, o tyle jest ten plus ze Seba bardzo lubi jezdzic do moich rodziców bo on mówi ze jak jest na wsi to on tam odpoczywa psychicznie 🙂:


O kurde ma kobieta tupet!!! 😠
Dobrze robicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady to juz niewazne gdzie pójdziecie mieszkać.
Chociaz z drugiej strony dobrze ze do mamy, bo tam twoja tesiowa chyba tak fikac nie bedzie?!
a ty bedziesz mieć spokój i pomoc przy synku no i swieze powietrze pod dostatkiem 🙂


co racja, to racja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
MADY brawo!!!!!
Przyjechać Ci pomóc???!!!

uciekajcie na swoje...zobaczysz jak odpoczniesz psychicznie...
a ciuszki masz...u mnie jeszcze karton stoi z lumpkami dla Kornela 🙂

a tak wogóle sory za słowa ale co za małpa 🤪 🤪 🤪
ja jednak mam kochana tesciową 🙂


a co Kar ola pewnie ten karton Ci miejsce zabiera i napewno Ci przeszkadza 🙂 🙂 🙂 podac Ci adres?? 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😆 😆 😆 😆 😆


oczywiście
moge wysłać
to zalezy od ciebie 🙂




OK to na gg podam Ci adres ok
a Ty juz kiedy bedziesz miała wolna chwilke to mozesz.... 🙂 🙂 🙂


dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...