Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
Inka podobny staż mamy 🙂:P


Rzeczywiście 😉 No i o tym właśnie mówiłam, Ty z tym stażem masz już Bartusia i Natkę, a ja dopiero zaczęłam 😞 😉


Nam zawsze teśc mówił, weście sie do roboty, bo potem jak to wyglada jak po dziecko do szkołu rodzice wygladajacy jak dziadkowie przychodzą:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Mi z A w kwietniu minie 5 lat
ale powiem Wam szczerze, że nie dojrzał jeszcze do roli ojca 😞 (ale za córeczką wprost szaleje 🙂 ) a nie naciskałam go na dziecko, choc wspomniałam ale czekałam aż sam się zdecyduje i powie, że chce.


Karolcia a planujecie sie pobrac?? czy narazie nie??
tak pytam z ciekawości... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Mi z A w kwietniu minie 5 lat
ale powiem Wam szczerze, że nie dojrzał jeszcze do roli ojca 😞 (ale za córeczką wprost szaleje 🙂 ) a nie naciskałam go na dziecko, choc wspomniałam ale czekałam aż sam się zdecyduje i powie, że chce.


Ja też nie naciskałam, marzyło mi się począć dzidziusia w podróży poślubnej, bo to była taka wyjątkowa podróż, pewnie podobna już nigdy się nie powtórzy 😉 Ale poczekałąm aż M. sam zacznie myśleć o bobo i doczekałam się 7 mies. później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
Mi z A w kwietniu minie 5 lat
ale powiem Wam szczerze, że nie dojrzał jeszcze do roli ojca 😞 (ale za córeczką wprost szaleje 🙂 ) a nie naciskałam go na dziecko, choc wspomniałam ale czekałam aż sam się zdecyduje i powie, że chce.


Karolcia a planujecie sie pobrac?? czy narazie nie??
tak pytam z ciekawości... 😆

,
póki co to nie, bo ja nie chcę jeszcze.
Przez ciążę trochę się popsuło mniędzynami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my chyba wrzesniowe to wszystkie takie dlugodystansowe.
Ja co prawda to z moim mezulkiem,jestesmy ze soba 6 lat,ale cale zycie chodzilismy obok siebie co prawda tylko w wakacje i ferie,ale wkoncu zaskoczylo,nawet nie wiem kiedy.

Do dzis mamy ubaw z siebie jak bylismy dzieciakami,lapalismy pajaki do sloikow 🙂 kapalismy sie w rzece itd... super wspomnienia mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
my chyba wrzesniowe to wszystkie takie dlugodystansowe.
Ja co prawda to z moim mezulkiem,jestesmy ze soba 6 lat,ale cale zycie chodzilismy obok siebie co prawda tylko w wakacje i ferie,ale wkoncu zaskoczylo,nawet nie wiem kiedy.

Do dzis mamy ubaw z siebie jak bylismy dzieciakami,lapalismy pajaki do sloikow 🙂 kapalismy sie w rzece itd... super wspomnienia mamy 🙂


a my poznalismy sie na tłuczeniu butelek 🙂mój kuzyn poslubil T kuzynkę 🙂 i tak od tego czasu razem 🙂
Przynajmiej pamietamy rocznice slubu kuzynostwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mimi83 napisał:
Ale Karola jak Ty młodo wyglądasz na zdj na nk, jak 18 latka 🤪


Mimi nie cukruj, nie cukruj:P:P:P
ma sie te lata:P:Pstara dupa jestem:P:P


Popieram Mimi, może masz "swoje lata" ale naprawdę rewelacyjnie wygladasz, w życiu bym nie powiedziała, że zbliżasz się do 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Kar_ola napisał:
Mimi83 napisał:
Ale Karola jak Ty młodo wyglądasz na zdj na nk, jak 18 latka 🤪


Mimi nie cukruj, nie cukruj:P:P:P
ma sie te lata:P:Pstara dupa jestem:P:P


Popieram Mimi, może masz "swoje lata" ale naprawdę rewelacyjnie wygladasz, w życiu bym nie powiedziała, że zbliżasz się do 30


Dziekuje kochane jestescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mimi83 napisał:
Ale Karola jak Ty młodo wyglądasz na zdj na nk, jak 18 latka 🤪


Mimi nie cukruj, nie cukruj:P:P:P
ma sie te lata:P:Pstara dupa jestem:P:P


Stara, nie stara, wyglądasz dużo młodziej 🙂

Ja za to po ciąży się postarzałam na twarzy, może to przez zmęczenie i niewyspanie, ale patrzeć na siebie nie mogę 🤨 Wydaje mi się, że się bardzo zmieniłam. No i figurka nie ta sama, już 8 kilo więcej niż przed ciążą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...