Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam was po ciezkiej nocy
myslalam ze dzis umre tak mnie zab bolał nie mogłam usnac a tu nawet nie mozna zadnej tabletki wziąć 😞
no i dzis z samego rańca poleciałam do dentysty nie mialam umówionej wizyty ale z bólem to naszczescie bez kolejki
no i sie okazało ze leczenie kanałowe
i myslalam ze niebede mogła go zrobic bo myslalam ze nie moge znieczulenia a tego to bez znieczulenia raczej sie nie da
ale zadzwoniłam do mojego ginekologa i powiedzial ze moge znieczulenie, ze to nie zagraza dziecku
no i zrobiłam tą cholere i juz nie boli ale jeszcze w czwartek musze isc znowu :/

tak sie tam zaczełam stresowac a nawet rano nic niejadałm bo tak mnie bolało ze nawet nie miałam jak i mało brakowało a bym tam zemdlała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paatrycja_89 napisał:
Ata a czemu boisz sie podtrzymania masz jakies problemy? plamienia czy cos?
trzymam kciuki zeby było dobrze, buziaki


Plaamień nie mam i nie miałam, ale miałam silne skurcze od początku ciąży brałam no spe 3x1, ale nie pomogało. Potem 2 tygodznie temu dostałam czopki rozkurczowe i ginka powiedziała mi, że jak nadal będe mieć twrdą macice i skurcze, to położy mnie do szpitala...
Boje sie...

http://www.allegro.pl/item583159156_suknia_slubna_cheryl.html







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Ja mam termin na 19 wrzesnia. Wkoncu mdłości przechodza choc jeszcze wieczorem gdzies tak od godz 20 dopoki nie zasne jeszcze dokuczaja. Ale mam nadzieje ze do tygodnia mi to przejdzie. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już miałam kanałowe,nie bolało na szczescie 🙂 To dobrze,że bede mogła byc na znieczuleniu w razie wyrywania zęba...
Ata i Monika uważajcie na siebie,będzie dobrze 🙂ja tez musze zacząć uważać..chociaż narazie jest ok i mam nadzieje,że będzie do końca ciąży.
Tak dziś pogoda nieładna,teraz tylko na troche wyszło słońce..
..idę kochaniutkie obiadek zrobić 🙂dziś ziemniaczki,schabik i brokułki 🙂później jeszcze wejde na stronkę 🙂:*





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agga83 napisał:
Witajcie. Ja mam termin na 19 wrzesnia. Wkoncu mdłości przechodza choc jeszcze wieczorem gdzies tak od godz 20 dopoki nie zasne jeszcze dokuczaja. Ale mam nadzieje ze do tygodnia mi to przejdzie. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie 🙂


Witamy Nową Wrześnióweczkę 🙂 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta i Paweł napisał:
Witaj. Ja do tej pory walcze z mdłościami i wymiotami porannymi i każdego dnia mam nadzieje, że kolejnego się to już nie powtórzy 🙂


jesli chodzi o mdłości to jestem zaskoczona,bo ostatnie miałam na początku 12 tygodnia ciąży,spokój miałam później,a tutaj wczoraj rano dziś,ale na szczęście krótko jest mi niedobrze.W sumie lekarz powiedział na usg,że dobrze,że miałam takie mdłości,bo to oznacza,że jest odpowiednia ilość hormonów w organiźmie kobiety..no nic uciekam ten obiadek robić 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Aniu. Ja też sobie to tak tłumaczę, że skoro wymiotuję zawsze rano to znaczy, że wszystko jest w porządku- hormony prawidłowo pracują, zatem i dzidzi się prawidłowo rozwija. Jednak pobudka z powodów porannych mdłości i moment dopoki nie zwymiotuje jest bardzo męczący:/Ja w poniedziałek idę do gina i już nie mogę sie doczekać, gdyż mam z 10 pytań, które musiałam sobie zapisać na karteczce:P hihiihi, aby o niczym nie zapomnieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata ja na poczatku ciazy tez bylam na podtrzymaniu bo mialam plamienia i bralam nospe 3*dziennie i duphaston czy cos takiego
ale teraz jest okej wiec mam nadzieje ze z Toba i Twoja kruszynka tez bedzie-trzymam za Was kciuki

ja sama nie wiem czy czuje czy to nie to ciezko mi jest powiedziec
bardziej wczesniej czułam niz teraz.
wczoraj np.jak leżałam na plecach to bardzo wyraźnie czułam stwardnienie pod skórą i później jak położyłam sie na bok i znowu na plecu to juz czółam to stwardnienie nie jak wczesniej po srodku tylko z boku, to nie wiem czy to dzidzia czy jakies moje wnętrzności 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta i Paweł napisał:
Pewnie Aniu. Ja też sobie to tak tłumaczę, że skoro wymiotuję zawsze rano to znaczy, że wszystko jest w porządku- hormony prawidłowo pracują, zatem i dzidzi się prawidłowo rozwija. Jednak pobudka z powodów porannych mdłości i moment dopoki nie zwymiotuje jest bardzo męczący:/Ja w poniedziałek idę do gina i już nie mogę sie doczekać, gdyż mam z 10 pytań, które musiałam sobie zapisać na karteczce:P hihiihi, aby o niczym nie zapomnieć 😉


z tym wymiotowaniem to szczerze Ci współczuję 😞
Ja zawsze mam dużo pytań do ginekolog,ale połowe zapominam zadać hihi chyba też muszę zacząć zapisaywać 🙂 🙂

[URL=http://www.tik-tak.pl]

    • Mamusia
    Ania i Misza napisał:
    kochaniutkie dzisiaj jak robiłam w kuchni obiad to moje maleństwo wyraźnie dało znać o sobie:laugh: może wyczuło te wspaniałe zapachy:laugh:


    [URL=http://www.tik-tak.pl]🙂 🙂 🙂
    Ciesze się razem z Tobą 😉



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    paatrycja_89 napisał:
    Ata ja na poczatku ciazy tez bylam na podtrzymaniu bo mialam plamienia i bralam nospe 3*dziennie i duphaston czy cos takiego
    ale teraz jest okej wiec mam nadzieje ze z Toba i Twoja kruszynka tez bedzie-trzymam za Was kciuki


    Dzięki za wsparcie 😉
    Jutro ide na 8, więc jak wróce, to napewno dam Wam znać co i jak 😘



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...