Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, hej
ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 🙂 🙂 .Fasolka ładnie rosnie, niestety nie dała sie zmierzyć, bo była skulona i nie mógł lekarz zmierzyc dokładnie. Powiedział ze powinna miec tak ok 11cm. A tak wszystko dobrze, serduszko puka w rytmie cza cza:P :P .za miesiąc kolejna wizyta. Przytyłam od poczatku ciązy zaledwie 1,5kg. Tak sie zastanawiam czemu tak mało, bo brzucho juz sporawe 😎 no ale tez w pierwszych 3 msc schudłam ponad 3 kg.
Ide coś zjeść bo głodna jestem jak wilk, wyczekałam sie tam u niego.
Wpadne jeszcze później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ania piękny suwaczek 🙂
Niewiem, ale jeszcze wczoraj tak nie było. Myśle raczej, że to pogoda, bo jest zimno szaro (no teraz to nawet ciemno) i pada u mnie deszcz.





dziękuje 🙂 Twoje też są bardzo ładne,kolorowiutkie 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola30 napisał:
hej, hej
ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 🙂 🙂 .Fasolka ładnie rosnie, niestety nie dała sie zmierzyć, bo była skulona i nie mógł lekarz zmierzyc dokładnie. Powiedział ze powinna miec tak ok 11cm. A tak wszystko dobrze, serduszko puka w rytmie cza cza:P :P .za miesiąc kolejna wizyta. Przytyłam od poczatku ciązy zaledwie 1,5kg. Tak sie zastanawiam czemu tak mało, bo brzucho juz sporawe 😎 no ale tez w pierwszych 3 msc schudłam ponad 3 kg.
Ide coś zjeść bo głodna jestem jak wilk, wyczekałam sie tam u niego.
Wpadne jeszcze później



to super!!! 🤪 smacznego 🙂 ide się zważyć,może też coś przytyłam.. 🥴





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola30 napisał:
hej, hej
ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 🙂 🙂 .Fasolka ładnie rosnie, niestety nie dała sie zmierzyć, bo była skulona i nie mógł lekarz zmierzyc dokładnie. Powiedział ze powinna miec tak ok 11cm. A tak wszystko dobrze, serduszko puka w rytmie cza cza:P :P .za miesiąc kolejna wizyta. Przytyłam od poczatku ciązy zaledwie 1,5kg. Tak sie zastanawiam czemu tak mało, bo brzucho juz sporawe 😎 no ale tez w pierwszych 3 msc schudłam ponad 3 kg.
Ide coś zjeść bo głodna jestem jak wilk, wyczekałam sie tam u niego.
Wpadne jeszcze później


No to gratuluje Fasolki. Uparta będzie, już jest 😉
Ciesze sie, że wszystko jest w porządku 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata przecież dobrze wygladasz 🙂zgadza się masz bardzo ładny brzuszek i domyslałam się,że jestem z niego dumna.To jest moja pierwsza ciąża,a Twoja trzecia,pewnie tylko dlatego ważysz więcej..Ja tam chciałabym mieć już większy brzuszek i nie ważne ile będe ważyć 🙂 będe mieć przy sobie moje najukochańsze i upragnione dziecko..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 jak tam wieczorek mija? 🙂
Tak rozmawiacie o wadze,ja to lepiej nic nie mówię 🙂pulchniutka jestem:P jeszcze pozostałości po pierwszej ciązy,która była 6 lat temu:P No ale nic,musze uważac aby za dużo nie przytyc ,bo nie wiem jak to całe lato przejde a termin mam na 12 września:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Miałam na obiad placki ziemniaczane i tak mi jakoś brzuszek wywaliło i twardy się zrobił (pewnie po smażonym). Robie się głodna, ale niewiem czy lepiej się przegłodzić... co myślicie?





z mojego doświadczenia lepiej się z godzinkę przegłodzić..też mam teraz twardy brzuszek,bo dużo zjadłam,ale wzięłam na to tabletkę,którą przepisała mi ginekolog 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Hej dziewczyny 🙂 jak tam wieczorek mija? 🙂
Tak rozmawiacie o wadze,ja to lepiej nic nie mówię 🙂pulchniutka jestem:P jeszcze pozostałości po pierwszej ciązy,która była 6 lat temu:P No ale nic,musze uważac aby za dużo nie przytyc ,bo nie wiem jak to całe lato przejde a termin mam na 12 września:laugh:



dasz radę,nie możesz jeść słodkiego i tłustego 🙂 a ja piję teraz mleko,już nic dziś nie jem..wystarczy:laugh:





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ania, tak mi się z Tobą fajnie gada, że rano dam Ci oklaska, bo narazie nie moge ☺️





hihi mnie tak samo,dziękuje:P
a co do wczorajszego dnia to prawie płakałam na kibelku 😞
jeszcze takiego zaparcia jakie miałam wczoraj nie miałam nigdy w zyciu,ale wiem po czym,aż wstyd się przyznać..ostatnio kupiłam torkę pysznych ,czekoladowych cukierków i zjadłam pół paczki,przez to,ze od poczatku ciąży prawie w ogóle nie jadłam słodyczy.. 🤢





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...