Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia85 napisał:
ja dzis wybieram sie do szwagierki nawet ładna pogoda ciepło jest to mogę jechac, a jutro to pojade w końcu wybrać jakomś suknie dzwoniłam sie teraz umuwić do salonu i jutro na 11-tą mam mam nadzieje ze cos wybiore bo pani z salonu to mnie nie pocieszyła muwiac ze na 6 czerwca maja dużo zamuwień


Asiu, napewno cosik znajdziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Pamiętam jak ja suknie wybieralam 🙂 hahah a ,że byłam w ciąży to musieli szyc na mnie 🙂 oj to było tak dawno 😉 ale suknie miałam boska 😉 prosta ale śliczną 🙂Gdybym miała wybierac jeszcze raz wybrałabym ta samą 🙂


Może zdjęcie nam wrzucisz??
Ja też byłam w ciąży jak brałam ślub, w 4 miesiącu, na początku. miesiąc przed ślubem kupiłam sukienkę, a w dniu ślubu ledwo ja zapięłam, bo mi piersi i biodra urosły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata miałam zdjęcia na kompie ale po formacie kompa nic nie mam 😞 a zeskanowac nie moge bo drukarka nie zainstalowana.Moja mam ma nasze slubne zdjęcie na profilu 🙂 możete tam zajrzec jest w moich znajomych jako w ostatnich dodanych 🙂 ma na imie Teresa 🙂 możecie zajrzec jak chcecie

Ja sukienke miałam doposowywana do ostatnich dni ślubu i bylo w smam raz 🙂 tylko z nogami miałam problem bo strasznie mi spuchły i myslałam,że na boso będę szła do oltarza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
ata miałam zdjęcia na kompie ale po formacie kompa nic nie mam 😞 a zeskanowac nie moge bo drukarka nie zainstalowana.Moja mam ma nasze slubne zdjęcie na profilu 🙂 możete tam zajrzec jest w moich znajomych jako w ostatnich dodanych 🙂 ma na imie Teresa 🙂 możecie zajrzec jak chcecie

Ja sukienke miałam doposowywana do ostatnich dni ślubu i bylo w smam raz 🙂 tylko z nogami miałam problem bo strasznie mi spuchły i myslałam,że na boso będę szła do oltarza 🤪


A pewnie, że zaglądne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...