Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MY tak jeszcze nie szalejemy,robie po cichu zakupy dla dzidzi ale moj mąż woli poczekac,nie spieszyc sie,bardzo sie boi ,wierzy chyba w te zabobony,moze dlatego ,że bardzo długo staralismy sie o tą ciąze a na początku jeszcze miałam problemy




Pa Pa Karolcia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MÓj mąż też tak woli jeszcze na wszelki wypadek nic nie kupować, mówi mi, że jeszcze mamy czas. Ja jednak wole powoli gromadzić różne rzeczy , póki jestem w stanie. Niewiem jak będe znosić lato, upały, czy wkońcu nie wyląduje w szpitalu tak jak mnie moja ginka straszy...
Wyprawke dla córki tak robiliśmy w ostatniej chwili i wcale nie było fajnie i przyjemnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
a najbardziej nie lubię słuchać mojej babci,która powiedziała,że nie powinnam dużo jeść,bo dziecko będe mieć małe,co za bezsens,albo nie powinno się jeść lodów,bo urodzi się sopelka:laugh: 🤪 :laugh: 🤪 :laugh:



... nosić korali albo łańcuszków, bo pępowina się wokół szyjki dziecka zawinie,... piec placków, bo ciężarnej i tak zakalec wyjdzie...

co jeszcze znacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
No tak mówia starsze kobiety jak widza jakąś otyłą ciężarna ,że "dziecko zjadła" 🤢 Będą chyba o mnie tak mówic:P a co do lodów ,przed ciążą nie przepadałam,ale za to teraz to mniammmmmmmm 🤪



ja też uwielbiam lody,ale tak samo jak przed ciążą,co dwa tygodnie chodzimy na pyszne lodziki włoskie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynyki kochane ja znikam,wzięłam się w garść i będe sprzatać tak jak to sobie obiecałam 🙃 zajrze jak się obrobię 🙂Miłego dzionka! 🙂 [img size=101]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/usta.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
just4friends napisał:
wpadłam w sumie tylko sie przywitac spadam na zakupy rano nawet nie włanczałam komputera bo bym znowu nic nie zrobiła a juz tu wszystko wymagało sprzatania 🙂 🙂


Skąd ja to znam 🙂

Monia świetny pomysł z tym kołem, tylko czy kupisz na allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...