Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Mandy to współczuję 🙂 Ja mam super tesciów 🙂






Zazdroszcze Ci w przeciwieństwie do Ciebie ja mam okropnych,a zwłaszcza teściową, bo z tesciem można konie krasc, ale pantoflasz z niego 🙂 🙂 🙂
Moze dlatego sie wtrąca do wszystkiegonze Seba jest sam nie ma brata ani siostry. czasami nie rozumie jej 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Karolina80 napisał:
Mandy to współczuję 🙂 Ja mam super tesciów 🙂






Zazdroszcze Ci w przeciwieństwie do Ciebie ja mam okropnych,a zwłaszcza teściową, bo z tesciem można konie krasc, ale pantoflasz z niego 🙂 🙂 🙂
Moze dlatego sie wtrąca do wszystkiegonze Seba jest sam nie ma brata ani siostry. czasami nie rozumie jej 😞 😞


Mady, jak wyjdziesz pod przedszkole, to dam Ci kilka rzeczy ciążowych , na mnie małych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
Karolina80 napisał:
Mandy to współczuję 🙂 Ja mam super tesciów 🙂






Zazdroszcze Ci w przeciwieństwie do Ciebie ja mam okropnych,a zwłaszcza teściową, bo z tesciem można konie krasc, ale pantoflasz z niego 🙂 🙂 🙂
Moze dlatego sie wtrąca do wszystkiegonze Seba jest sam nie ma brata ani siostry. czasami nie rozumie jej 😞 😞


Mady, jak wyjdziesz pod przedszkole, to dam Ci kilka rzeczy ciążowych , na mnie małych 🙂








hhhmmmm kusisz............ za ile mam być??? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
Karolina80 napisał:
Mandy to współczuję 🙂 Ja mam super tesciów 🙂






Zazdroszcze Ci w przeciwieństwie do Ciebie ja mam okropnych,a zwłaszcza teściową, bo z tesciem można konie krasc, ale pantoflasz z niego 🙂 🙂 🙂
Moze dlatego sie wtrąca do wszystkiegonze Seba jest sam nie ma brata ani siostry. czasami nie rozumie jej 😞 😞


Mady, jak wyjdziesz pod przedszkole, to dam Ci kilka rzeczy ciążowych , na mnie małych 🙂








hhhmmmm kusisz............ za ile mam być??? 🙂 🙂 🙂


Jakieś 5 minut i wychodze. Jakby mnie nie było, to czakaj, wybiore dzieci i poczekam na Ciebie 🙂
Wiż psa teściowej 🙂 🙂 🙂
Zaplusujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje kochane brzuszki! 🙂
Nie martwcie się mną tak bardzo,jak to Ata "powiedziała" złego licho nie bierze tak szybko hihi:laugh:

Zaraz Wam napisze co i jak u lekarza,tylko musze iść coś zjeść,bo strasznie zgłodniałam przy nadrabianiu na forum,przeczytałam 50 stron masakra,jak za starych dobrych czasów 😉 zaraz wracam kochane moje 🙂 😘 [img size=183]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/b-839e2424f70c42d350d03a0190e67e08.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby kundel ale swoje fochy ma, tesciowa zawsze pozna czy dostała po dupie ścierka czy krzyknęłam na nią,Ogólnie jak ktoś podniesie na nią głos to ucieka pod fotel i cały dzien tam leży i nie bedzie wychodzic, trzeba isc wyciągnać ja poprzytulac pogłaskac, ten piesk to jest oczko w głowie teściów a ja jej tak nie lubię........... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania w końcu jesteś 🤪 czekamy ,czekamy zjedz a później opowiadaj 🙂 🙂 🙂

Mady kobieto ale Ty masz przerąbane 😮 Pies oczkiem w głowie z fochami,masakra jakaś 🤨 Oj bidulko nasza Ty 😞

Ja mam takich tesciów,że jak powiem ,że tak ma byc to tak ma byc,mój mąż na szczęście nie jest mami syniem,za mną świata nie widzi 🙂nie wtrącaja się do nas,ogólnie mam luuzzzz 🙂 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam również nowe brzuszki 😉 fajnie,że jest nas coraz więcej,weselej będzie 🙂

..ale mi smaka narobiłyście pisząc o tych wszystkich pysznościach:P Właśnie zjadłam sobie pyszną,warzywną sałatkę ze świeżutkim chlebkiem mniam 🤪

Byłam dziś u tego lekarza,bo myślałam,że wczoraj zejdę..
Miałam straszne bóle na dole pleców,jakby nerki..
Dzisiaj doktor zrobił mi na miejscu badanie moczu,powiedział,że na jego oko to nie mam kamicy nerkowej,ale lepiej jak powtórze badanie moczu na czczo..Akurat dobrze się składa,bo idę w poniedziałek na badanie krwi i siuśków 🙂
Powiedział,że to półmetek ciąży,mój kręgosłup przygotowuje się to coraz większego obciążenia,do tego wszystkiego ja mam skolizę,co nasila ból..nic nie może mi przepisać,bo nie chce zaszkodzić dzidziusiowi.Ale w ostateczności,mam wziąć paracetamol.Kupiłam go w aptece jak wracałam do domu,ale dziecko jest dla mnie najważniejsze,wytrzymam 🙂Mam znów leżeć do momentu,aż mi przejdzie ból..
Narazie żyję hehe i tak bardzo mnie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...