Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witaj witaj 😉 w tym samym czasie pisałyśmy:P Ja zaraz do pracy musze lecieć, więc 3ba sie przygotować 🙂 Ale wogóle się nie wyspałam, miałam takie jakieś delikatne skurcze,lub ukucia-nie wiem jak to nazwać.A ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie okropnie wieje. Koło 7.30 musze iść z dziećmi do przedszkola, potem po drodze jakieśdrobne zakupy. Chce iść dzisiaj zanieść wreszcie pita, do skarbówki i do biblioteki po coś ciekawego do czytania. Potej zrobie jakiś obiad i mam pare rzeczy do wtprasowanie i tyle... chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się jeszcze wczoraj dowiedziałam, że mojej ginki nie będzie w pon. i że ogłosiła zastępstwo na fajnego gina(raz u niego byłam), a jeżeli ktoś nie chce to może przyjść, za kolejny pon.Tak sobie myślę, że raczej pójdę do niego,nie wytrzymam kolejnego tygodnia czekania na swoją kobietkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jakoś jak czytałm forum z rozbiegu to widziałam,że pisałaś też o tych zdjęciach usg i też bardzo byłam zdziwiona, bo ja za każdym razem jak jestem, to mam badanie,usg brzuszne i dopochwowe i zdjęcie a to nie jest przychodnia prywatna, więc dziwnie.

A co z Twoją ginką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm może ktoś Ci poleci fajnego lekarza w Twoich okolicach,może nawet w tej samej przychodni. Mnie t a pani od początku prowadziła,włącznie z tym problemami z zajściem(ona nawet samą laparoskopię mi wykonywała), ale czasem przychodził ten pan-szef przychodni.Jest genialny,bo bardzo konkretny. Ale tej pani wiele zawdzięczam, więc w sumie chyba to wykorzystam,bo dobrze czasem rad i opini przynajmniej 2 lekarzy usłyszeć 🙂

Jeszcze przed pracą muszę podjechać do mamy(mam jest laborantką), bo mam zalecenie na pon,. wykonać mnóstwo badań.Zatem będe powoli uciekać, bo siadłam jeszcze w piżamie do tego kompa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...