Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mady napisał:
u Monia a to dlaczego płaczliwy wieczór???
Taka duża i ładna dziewczynka nie powinna juz płakać 🙂 🙂 🙂


No nie wiem Mady dlaczego 😞 zaczeło się gdy ogladałam program Tomasza Lisa o "euro sierotach" i juz tak mnie ten nastrój trzyma...

Ale faktycznie od patrzenia na kwiatki Atuski robi sie cieplej na serduszku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja imię Amelka wybrałam po mojej prababci, a Adi po swoim tragicznie zmarłym bracie, choć zastanawia się jeszcze nad Kajetan. Hihihi my zrobiliśmy taki mały podział: ja dla dziewczynki on dla chłopca ... więc czekam do 19.05 na usg 3d!!!
Kumpela mi mówiła abym zaczeła zbierać już potrzebne rzeczy dla maluszka, ale jakoś mi to jeszcze nie w głowie (tylko w brzuchu!!!) ... na razie jestem na etapie zakrzewienia swojego ogrodu ... wiecie łopata, grabie i sadzonki!!! Już pomału mam dosyć, a to dopiero początek ...
Laski, pod moim biurem rosły tulipanki, jakaś dziczyzna rosła, zerwałam i teraz tak pachnie mi na biurku że nie w sposób skupić się na pracy ... ach ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olenka_wi napisał:
Z tego co czytam Kochane - to Wy nawet w realu się znacie ... ale Wam zazdroszczę ... też wpadłam bym do Was na jakaś herbatkę i poplotkowałabym ....


Ja i Mady, kiedyś pracowałyśmy razem, a teraz mieszkamy obok siebie i mamy bardzo podobne terminy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki wiecie co......... siedze sobie i tak myśle.........
Ciekawa jestem jak to wszystko dalej sie potoczy, czy po narodzinach naszych małych bąbli też bedziemy miały taki kontakt internetowy?? a moze nadejdzie taki dzien ze sie spotkamy gdzies na wakacjach?? a może nadejdzie wrzesien i nie bedziemy miały czasu aby wejsc na internet i pogadac tak jak do tej pory.hmmmmmm Ciekawa jestem.


Monia wczoraj jak szłam do Aty, miałam wrażenie że Ty szłas, dziewczyna jak Twój klon. gdybym nie wiedziała ze jesteś z Łobez, to bym Cie zaczepiła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...