Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
M i P napisał:
dobry pomysl z tym spotkaniem z kuzynka 🙂 taka ladna pogoda to nawet na laweczke usiasc w parku warto. a jezeli chodzi o owoce to ja ostatnio nalogowo jem kiwi:P cos mnie wziely samaki


to tak jak ja,mają dużo witaminek,najwięcej wit.C
ostatnio jak byłam na ryneczku to kupiłam kolejne cztery szt. 🤪 mniam mniam mnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz, ja jako tako smakow nie mam w ciazy, ale zauwazylam, ze kiedys uwielbialam slodycze-spokojnie jadlam cale opakowanie ptasiego mleczka w godiznke 😁- a teraz wole kupic sobie owoca 😜 jakos tego bardziej mi brakuje, takie mam smaki. a odchodzac llekko od tematu-hihihihi- musze sie pochwalic ze od 3 dni nie wymiotowalam:P sukces hura!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję!!! 🤪 🙂 i myślę,że pora żeby już skończyły się Twoje wymiotowania,teraz będziecie oboje rosnąć 🙂
Ja też potrafiłam zjeść np całą czekolade:P a teraz nie..uzalżniłam się chyba od tyc owoców:laugh: codziennie musze zjeść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
Anula wstawilas swiecacy obrazek"MICHALEK"-jakies oznaki 😁 chlopczyka pojawily sie na usg? 🙂


hihi tak wstawiłam,bo już sama nie wiem,moje przeczucia są teraz różne,już taka pewna nie jestem dziewczynki,a raczej zielonego pojęcia nie mam co będzie..30 kwietnia USG 🤪
ide z mamą,bo Misza będzie pracować.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...