Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do wózka to u mnie 3 kołowe by odpadło no i liczy sie wielkość gondolki wiadomo dziecko na zime to i kocyk i cieplejsze ubranka musi miec wygodnie ja kupie zwykły a na wiosne juz jakąś fajną spacerówke bo mieszkam wysoko i musze potem zmienic na lekki wózek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paczus napisał:
ale naprawde fajna cena tego lozeczka
my jeszcze nic nie kupilismy
czekam na podpowiedz Wasza w kwestii zakupu wozka (pisalam wczesniej )


Pączuś ja Ci odpisałam. Popatrz we wczesniejszych stronkach.
i poszukaj dziewczyny z innych miesiecy załozyły temat o wózkach...tez tam fajnie wszystko opisują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
just4friends napisał:
no własnie o tą szuflade chodzi bo tam sie duzo zmiesci pieluszki itp praktyczne ładne i ozdobne potem do tego mam upatrzony zestaw pościeli i bedzie super tylko czekam az sie dowiem napewno jaka bedzie płeć 🙂 http://www.allegro.pl/item616683907_11_ele_hafty_baldachim_mis_na_ksiezycu.html



sliczna posciel, ja nie musze mam 5 kompletów:P
ale sliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
just4friends napisał:
co do wózka to u mnie 3 kołowe by odpadło no i liczy sie wielkość gondolki wiadomo dziecko na zime to i kocyk i cieplejsze ubranka musi miec wygodnie ja kupie zwykły a na wiosne juz jakąś fajną spacerówke bo mieszkam wysoko i musze potem zmienic na lekki wózek


no ja tez na zime chce taki aby w zaspie pojechał, a na lato mam po synku lekka spacerówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kupuje nowy no ale tak jak mówie nie opłaca mi sie wydawac na pół roku duzo kasy na wózek jak potem zmienie mieszkam wysoko a jestem mała i szczupła (nie w czasie ciąży) 😉 wiec lekki wozek mi bedzie potrzebny jak tylko zrobi sie juz na dworze cieplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadam na chwilkę 🙂
Paczus fajnie ze poradzilas sobie z suwaczkami 🙂
co do wózka ładny, ale ja niecierpie 3-kołowców- bez urazy:P wyrażam swoje zdanie...z tego co wiem sa bardzo wywrotne...a ja mieszkam na 4 pietrze ....

pościel sliczna, jednak ja bym inwestowała w bawełne zawsze była zdrowa dla noworodków 🙂

Smaczności dziewczynki 🙂

ps.ja sprzedalam synka rodzicom do końca dnia:P, a ja pomoge mężowi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...