Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Bąble 🙂

Toja, trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję, że będzie ok
Monia, kochana, upojnych i miłych chwil z mężem życzę i pozdrów go od nas 😉
Karolcia, dziękuję 😉 i cieszę się, że jesteś z wózka taka zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje, że jak mój ukochany mąż sobie wróci z pracy, to mi przejdzie... może sobie na wycieczkę pojedziemy, do lasu np... albo do parku...


... tyle tylko, że pada u nas co chwile, nie bardzo, ale jednak może pokrzyżować plany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść kobietki,
Tak jak myśłam czytania i nadrabiania zaległości mam 120 stron 🤪 , chyba nie dam rady.
Wyjazd sie udał rewelacyjnie z planowanych 3 dni odpoczynku zrobiło sie 5 bo tak było fajnie. Wróciliśmy dopiero wczoraj wieczorem. Pogoda nam dopisała. Nachodziłam sie po wszystkie czasy po tych górkach 🙂 Dzisiaj cały dzień przeleżałam.
Wpadne jeszcze wieczorkiem , bo zaraz mąz z pracy wraca i trza mu jakis obiadek zrobić 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!! u mnie też pada, a ja przed chwila pofarbowałam sobie włoski 😉 a teraz wpadłam na chwilkę, mamy zamiar z męzem wybrać sie dzisiaj na 20.00 do kina tylko nie wiem czy w moim stanie z bąbelkiem w brzuszku to jest dobry pomysł 🤨 nie chciałabym zeby dziecko stresowało sie za bardzo a wiadomo w kinie jest głosno.. ☺️ sama nie wiem co robić iść czy nie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
interesuje mnie czy wszystkie już wybrałyście imię dla dzidziusiów (szczególnie dla dziewczynki ) ?
Co powiecie na Rozalkę ?

Dla nas Super !!! Nam od 2 tygodni wpadło w ucho i dzis nawet mąż kupił kalendarz taki scienny babciny i nic innego nam sie nie podoba mamy owszem wypisane : Marcelina,Nikola,Maja,Michalina,Klaudia,Lena,Roksana,Jagoda,Antosia, ale Rozalka jest juz w naszych sercach i kochamy to imie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paczus napisał:
interesuje mnie czy wszystkie już wybrałyście imię dla dzidziusiów (szczególnie dla dziewczynki ) ?
Co powiecie na Rozalkę ?

Dla nas Super !!! Nam od 2 tygodni wpadło w ucho i dzis nawet mąż kupił kalendarz taki scienny babciny i nic innego nam sie nie podoba mamy owszem wypisane : Marcelina,Nikola,Maja,Michalina,Klaudia,Lena,Roksana,Jagoda,Antosia, ale Rozalka jest juz w naszych sercach i kochamy to imie !!!


Bardzo ładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...