Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Ja w tym tyg ostatni tydzień spędzam w domu..potem juz wyprowadzam sie na dobre do Łasku i tam w koncu urodze, a własnie miałam zapytac potrzeba do szpitala skierowanie od lekarza ginekologa jeśli ide rodzić w szpitalu w innym województwie???


Mimi z tego co wiem, to nie.
Musza Cie przyjac wszędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u Nas niby do srody deszczowo,a potem upały...
a nog mi puchną jak baloniki sprezone helem...ale po okładach lodem i lezeniu przechodzi 🙂

ja mam nadzieję, ze urodze w sierpniu...ma byc tak ładnie, ze chciałabym aby mała sie troszkę wylezakowała przed zima na powietrzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kobietki za wsparcie 😉Ja tam nie mam internetu niestety i pewnie na forum pojawie sie dopiero we wrzesniu albo pod koniec...szkoda troche, bo chciałabym wiedziec która z Was kiedy urodzi i jak tam dzieciaczki, troche mi smutno z tego powodu..ale cóż zrobić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
dzięki kobietki za wsparcie 😉Ja tam nie mam internetu niestety i pewnie na forum pojawie sie dopiero we wrzesniu albo pod koniec...szkoda troche, bo chciałabym wiedziec która z Was kiedy urodzi i jak tam dzieciaczki, troche mi smutno z tego powodu..ale cóż zrobić..


Mimi zaraz Ci podesle mój numer na n/k daj znac jak urodzisz, a ja Ci dam znać jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...