Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karola tak myslałam ze moze byc to puls , a gdzie tam poukładane stółz krzesłami sti w pokoju i kuchnia gazowa a meble do kuchni w piatek maja byc lub w czwartek jeszcze sie starych niewyniosło do pokoju musze kupic firainki i zasłony i dywan i jeszcze jakis naroznik by sie przydał i wtedy by było narezie to sie chodzi i przezuca z jednego konta do drugiego i tak bedzie do nastepnego tyg topuki sie meblów niezałoży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
karola tak myslałam ze moze byc to puls , a gdzie tam poukładane stółz krzesłami sti w pokoju i kuchnia gazowa a meble do kuchni w piatek maja byc lub w czwartek jeszcze sie starych niewyniosło do pokoju musze kupic firainki i zasłony i dywan i jeszcze jakis naroznik by sie przydał i wtedy by było narezie to sie chodzi i przezuca z jednego konta do drugiego i tak bedzie do nastepnego tyg topuki sie meblów niezałoży


Powoli, wszystko sobie poukładacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to zależy, jak rodziłam Mateusza, pojechałam ze skurczami co 2 min, ale dość słabymi, ale miałam pełne rozwarcie, więc od razu przekuli mi pęcherz i po dwóch parciach Mati już był...

a z Gabrysię było tak, że rodziłam ją 8 godzin i miałam wcześniej lewatywę, ale to nic strasznego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał:
ja jutro niewiem co bede robiła mąz rano przyjedzie po słuzbie przespi sie do obiadu i niewiem co on tam wymysli ja narazie pod wielkim znakiem zapytania


to dokładnie tak jak ja... mam ochotę gdzieś pojechać, żeby dzisiejszą wizytę u taty odreagować, ale co z tego wyjdzie... ciężko powiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
a po co Ci???


bo ja mam isc lezec na troszke przed porodem
aby wszystko było jasne
jak "obcy" jest ulozony wzgledem dziecka
wyniki porobić na cukier
wymazy
i takie tam...


acha... ale jak Cie położą, to jak będzie wszystko ok z wynikami, to puszczą Cię do domu, czy będziesz czekać na poród???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
MIMI kazała pozdrowić wszystkie dziewczyny 🙂
u niej wszytsko ok, zadnych oznak zblizajacego sie porodu
we wtorek i dzie na wizyte wiec napisze co nowego
pod koniec sierpnia ma miec net 🙂


dziękuję za pozdrowienia i odzdrów ją ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...