Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 to Niebo powoli możesz zacząć myśleć o garderobie hihihi

no mam nadzieje że aż tak bardzo nie jestem pod presją grzesiową, wózek sama wybierałam (ciężko znaleść tak lekką gondole żeby ją wnosić na 3 piętro - spacerówkę za to sobie kupie leciutką) no ale w Krakowie to bardziej Grześ chce mieszkać... ja to bym chętnie wyremontowała sobie nasz (tz. mojej rodzinki) stary dom i tam mieszkała. Tylko że staramy się obydwoje respektować swoje potrzeby.

a dzis mi się nic nie chce. Wreszcie Rozalka się budzi to może gdzieś wyskoczymy 🙂

Zoltri kwiatek dla dzielengo Pudziana którego nawet kłucie nie rusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatka zupełnie się z tobą zgadzam chciałamlepiej i sama zgotowałam sobie piekiełko, ale ja go obudze z tego słodkiego snu jak wrócę do pracy oj zobaczy nie dam się w konia robić hihi...

Jak to co jadła Zoltri? Arbuzy i teraz syneczek jak słodki arbuzik i taki twardy:laugh: Buziak dla niego 🙂 😘

Ja chałpkę wysprzątałam i lśni na kolanach podłogi wymyłam 🙂

A Małgosia taką kupę walnęła dzisiaj że aż pod pachami miała 🤪 a fetor nie ziemski:laugh:

Czekam na gości i dzisiaj piwko sobie otworzę redsika zgrabnego a co kuźwa należy mi się, bo karmić będę dopero o 1 w nocy więc tak jak piszą na necie przerwa od piwka będzie 4h 😉 go karmienia.

A i Beacia buziol dla twojego ślubnego to jest facet złoto 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu dla Ciebie to gora złota! jestes niesamowita! nie daj sie! zebys wiedziala,ze sie zdziwi! a ty nawet na pol etetu gdzies sie zahaczysz i bedzie mial za swoje!
ja tez drina dzis walne,bo kolezanka przyjedzie - jak nie dzis walne to jutro 🙂 malibu oczywiscie, bo z kotkami sie podziele- one za malibu przepadaja! boshe jeszcze mnie do animalsow podacie za alkochololizowanie zwierzat 🙃

maz wrocil z pracy i robi zupke botwinke, wlasnie gary zmywa, ja skonczylam prasowanie.

i sie pochwale,bo przyleciala meza kumpela, mieszka z mezem w Walii i Tymus dostal prezenty: 7-pak body 3-6m-c ten early days,2 bluzki early days 3-6mcy, bluze GAP 6-12m-cy, spodenki Gap 3-6mcy,body Gap 3-6mcy, t-shirt Gap 6-12mcy i skarpetki z abs tez Gap 6-12mcy 🙂 ale jestem HAPPY! swietne ciuchy . to maly sie wystroi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE.
NIE WCHODZIŁAM NA BRZUSZEK BO BYŁAM ZA;ATANA TO SZCZEPIENIE TO KLUCZE OD MIESZKANIA NOWEGO ODEBRAŁAM I ZACZEŁO SIE ZAŁATWIANIE :P
hANIA JUZ SIE USMIECHA I ZACZYNA SMIAC SIE W GŁOS
WAZY 4850 I MA 60 CM W 6 TYG. 😆
JEST KOCHANA I TAKA POGPODNA I JUZ PRZYZWYCZAIŁA SIE DO CHOMONTKA 😮
rADZIU NAPRAWDE JESTEŚ SUPER CHIPER ZONKA -PRAWDZIWY SKARB 🙂
pOZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI I Wasze maluszki.
MY JUTRO IDZIEMY NA ODKRYTY BASEN
OPALIC NOGI BO TYLKO TO MOGĘ DO SUKIENKI NA CHRZCINY -BO DZIS BYŁY ZAKUPY NA WYPRZEDARZACH I UDAŁO SIE KUPIC FAJNA KIECKE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy,nie mam dzis wogóle dla was czasu,bo zaczynam pakowanie ,potem bank-zamówic kase ,potem wycie Olivki -dalej jest jakas nie swoja,potem bank-odebrac kase ,no i teraz nosimy Małą na zmaine z meżem ,ale daje popalić tatusiowi ostatnie dwa dni 😠

Radzia
ale masz z tym mężem cholera bo jak tam pojade to mu pokaże a na lody i tak pójsdziemy 🙂 trzymaj sie twardo i nie daj sobie teściowi na głowe wejśc ,ja tez bym se nie dała i musiałabym miec taką dachówkę jak ja chce ale cz\uje ,że jak my zaczniemy budowe to sie pozabijamy i Olivka bedzie sierotą, bo my dwa takie ostre charakterki jestesmy,

Beti
a ty dalej sobie trenuj tego mężulka ,bo takiego to ze świecą szukać ,żeby sie chłopina nie popsuł ,od tego chwalenia 🙃

nie wiem czy do was jutro zajrzę ,chyba że mała bedzie spać jak zawsze bo dzis nie zmrózyła oka ani na pół godziny,padam ,buziaki dziewczynki ,najwyżej odezwe sie juz z polski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


a kwiatuszek dla Radzi ,żeby była twarda sztuka i do zobaczenia w BB. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY
jeszcze mimo braku czasu otwieram zlot wiedzm czerwcowych 🙂

królewna śpi,wiec wstałam wcześniej ,umyłam sobie włoski i robię french na rekach i stopach ,bo nie chce ,zeby mnie w polsce zobaczyli jak matke zaniedbaną ,tylko jako super-mame która ma na wszystko czas i dla siebie też!Chociaż z tym ostatnim różnie bywa to tylko ja i WY o tym wiecie:P

Musze zrobic jakies zakupki mężowi ,żeby mi tu z głodu nie padł,no i skończyć pakowanie 😞
W koncu jest dzis ładna pogoda ,to wyjde z małą na spacerek ,bo jak jesteśmy troche na spacerach to wieczorkiem nie marudzi tylko po kąpieli ładnie zasypia,a jak sie kisimy cały dzień w domu to strasznie sie nudzii marudzi.A dziś to wypadałoby ,zeby o 21 spała,bo juro o 4.00 musimy być na odprawie więc najpózniej o 3.00-pobudka,oj,oj,oj,kiepsko to widzę ,musze być dzis spakowana na tip-top,rano tylko kosmetyczkę wrzucić i na lotnisko.

Jakbym juz naprawdę nie miała czasu ,to życze wam kochane miłego weekendu,ale może jeszcze coś skrobne póżniej. 😘

Kwiatuszek dla Aniutki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się melduję 🙂

Ja już zrobiłam zakupy mojego na budowę odwiozłam bo wczoraj trochę wypił ze znajomymi, małe śpią znajomi też, śniadanko na stole więc z racji tego że dzisiaj nie bedę miała czasu tu zglądac do was to teraz wpadłam 🙂

Beatko ja jestem teraz na macieżyńskim i 17 listopada musze wrócić do pracy więc zobaczy jak to jest, ale będe mu dalej gotować itp bo potem mi nic nie zarzuci.

Gocha ale super że do mnie lecisz:laugh: już nie mogę się doczekań kawki i lodów w twoim towarzystwie 🙂

Lece bo laseczki mi się obudziły.

To kwiat dla Gosiaczka na szczęśliwy lot 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Radziu 😘
Zadzwonie zaraz w poniedziałek jak tylko naładuje kartę polską i troche sie ogarne po przylocie a do Bielska pojade w czwartek ,bo w piątek mam randke z Lastkiem,więc popołudniu mozemy sie spotkac 😉 ja tez nie moge sie doczekac i żeby poznac twoje laleczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI.

WCZORAJ NIE MIAŁAM CZASU COS NAPISAĆ,OD KUZYNKI KOŁO 18 WRÓCILIŚMY DOPIERO.JEJKU NIBY TYLKO 1,5 MIESIĄCA MAŁY JEST MŁODSZY,A TAKĄ WIDAĆ RÓŻNICĘ,ŻE SZOK 🙃

RADZIA JA DLA CIEBIE TO NIE MAM SŁÓW,ŻEBY OPISAĆ JAKA TY JESTEŚ ŻONA SZOK.I MOIM ZDANIEM TROSZKĘ ZA BARDZO MĘŻOWI DOGADZASZ,BO BĘDZIE WKOŃCU TAK,ŻE NIC NIE BĘDZIESZ MIAŁA DO POWIEDZENIA,PRZEPRASZAM,ŻE TAK CI PISZĘ,ALE KOCHANIE NIE DAJ SIĘ,NIE ZRÓB SIĘ JEGO NIEWOLNICĄ,POSTAW SIĘ WKOŃCU!!!

GOSIA SZCZĘŚCILIWEJ I SZYBCIUTKIEJ PODRÓŻY DLA WAS DZIEWCZYNKI,KWIATUSZEK NA DROGĘ 😘 😘

Z TYM SZCZYRKIEM TO JA JUŻ SAMA NIE WIEM CO BĘDZIE,MĄŻ MA JECHAĆ NA TO SZKOLENIE 20-21.08 WIĘC NIE WIEM CZY DA RADA 22 POJECHAĆ ZNOWU TAKI KAWAŁ I WOGÓLE WKURZA MNIE TO WSZYSTKO,BO NIC NIGDY NIE MOŻE IŚĆ TAK JAKBY CZŁOWIEK CHCIAŁ 😠

MIŁĘGO DNIA SŁONECZKA,JA BIORĘ SIĘ ZA SPRZĄTANIE,A ŁUKASZ MA JESSI ZABRAĆ NA BASEN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello wiedzmy!

Gos udanego lotu i szerokiej drogi, Olivia bedzie grzeczna panienka i spokojnie cala droge zniesie!
SUPER,ZE JEDZIECIE NA STARE POLSKIE SMIECI 🙂

u nas goscie , przyjechali w nocy i juz ich na plaze na wyspe sobieszewska wygnałam,bo ładna plazowa pogoda! niech sie naciesza morzem 🙂 wieczorem pojada na jarmark dominikanski.
maz juz od rana na wylocie, pojechal do lasu - "swoja" działke ogladac 🙂 bo tam juz wlasciciel jakies ruchy wykonal i ten dzicz przygotowuje do sprzedazy.
kurcze ale wam zazdroszcze spotkania, u nas juz pewne,ze nigdzie nie pojedziemy, nawet w bieszczady, maz zlapal jakas konkretna prace wiec nie moze odpuscic i bedzie pracowac. no coz, tak to jest jak chce sie cos miec. a ja juz znalazlam domek letniskowy , ktory postawimy na dzialke - jak kupimy- :
jak bedzie mniej kasy to taki:
http://www.danmardomy.pl/oferta_danmar_iv_b.php

a jak troche wiecej to taki:
http://www.danmardomy.pl/oferta_danmar_iv_bis.php

wiadomo,ze domek trzeba wyposazyc wiec wszytko kwestia gotowki.

sabinca gratulacje!! klucze do wlasnego mieszkania to piekna sprawa!! i dla Haneczki,ze taka dzielna i juz jak rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobreeke:P:P:P:P

Gos kciuk za Olivke i abyscie pieknie wyladowaly 🙂 🙂 🙂

Radziu podziw dla ciebie:P:P:P::P:P:P

Anulka nawet mnie juz nie denerwuj....szczyrk mial byc 😞 😞 😞 😞 😞 z kim bede pic hehehe wode:P:P:P:P


Niebus znow zaczynasz szal:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri u nas w Wałbrzychu też wody dostatek więc najpierw u nas się napijemy:P :laugh: no a z tym wyjazdem to zobaczę jeszcze,kuźwa też troszkę kasa mnie ogranicza,ale postaram się coś zorganizować,bo teraz sierpień to dużo wydatków mam trochę,bo książki muszę Jessi kupić,potem szczepienie,jeszcze za tydzień Jessi urodziny to też się spłukam i prezent i imprezka,i na dodatek 2 stówy za światło dostałam,ch... wie czemu tak dużo to w zimie dostawałam mniej 😠 😠 no ale w sumie ile by mnie ten szczyrk kosztował z 3 stówki 🥴 to może coś da się zrobić:P

niebo domki śliczne,jak już je postawicie to wpadam na wakacje hehe:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ,jestem jeszcze ,zakupy zrobione,młoda jeszcze chrapie w wózku na balkonie ,bo jak ją rusze to po spaniu:P
ide mężusiowi rosołek na jutro ugotować i jakieś kotlety mu zostawie pół-gotowe,kupiłam mu 3 paki pierogów-myślę ,że przezyje te 11 dni bezemnie,no bezemnie to pewnie tak ale bez niuni 😞

Anulka
pociesz sie ,ze tezwczoraj dostałam 2 stówy rachunek za prad,dokładnie 191,ale w euro!!!!!!!!!Już ci lepiej 😠 😠 😠 to pewnie przez tyle prznia po mojej małej ulewaczce ,bo to za dwa miesiące jest,a pralka chodzi prawie codziennie, no i komp -to swoją drogą ,a umnie nawet dwa,a męża to kombajn a nie komp,nie to co mój rozpadający sie laptopik 😉 obiecał na gwiadkę nowego 😎 ciekawe na którą???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURDĘ ALE JA NIE PIORĘ CODZIENNIE,BO MI NIE NADĄRZA SCHNĄC,ALE FAKT TE MALUCHY TO MAŁE ULEWACZE,A CO BĘDZIE JAK SIĘ SŁOICZKI ZACZNĘ 🙃 WSZYSTKO W MARCHEWCE,JABŁKU ITP 🥴 I W ZIMIE WIĘCEJ KORZYSTAŁAM Z LAPTOPÓW BO I JA I JESSI,BO TEŻ NA DWA FRONTY,I ŚWITŁA TERAZ MNIEJ PALĘ BO DŁUŻEJ WIDNO A TV TO TYLKO WIECZOREM,TAKŻE NIE WIEM O CO CHODZI 😠

NO ALE GOSIU WSPÓŁCZUJĘ 200 EURO 🤪 BO BYM SIĘ ZAPŁAKAŁA 800ZŁ ZA PRĄD 😲

NO ALE W NOSIE ZAPŁACIĆ TRZEBA!!!A MOŻE NIE HEHE,LAMPY NAFTOWE W MODZIE:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚKA PRZESTAŃ PIEPRZYĆ 😠 😠 😠 JAKBYM SŁYSZAŁA MOJEGO OJCA,A WCZORAJ CAŁY I ZDROWY ZALECIAŁ DO CHICAGO 🙂NASZCZĘSCIE,WIĘC I WY SZYBCIUTKO ZALECICIE,BO TO ILE Z DWIE GODZINI SIĘ LECI TAK???BO MÓJ OJCIEC TO GODZINĘ Z WROCKA DO WARSZAWY,A POTEM 10H DO CHICAGO,ZWARIOWAŁABYM TYLE GODZIN W SAMOLOCIE HEHE BEZ FAJECZKI:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
GOŚKA PRZESTAŃ PIEPRZYĆ 😠 😠 😠 JAKBYM SŁYSZAŁA MOJEGO OJCA,A WCZORAJ CAŁY I ZDROWY ZALECIAŁ DO CHICAGO 🙂NASZCZĘSCIE,WIĘC I WY SZYBCIUTKO ZALECICIE,BO TO ILE Z DWIE GODZINI SIĘ LECI TAK???BO MÓJ OJCIEC TO GODZINĘ Z WROCKA DO WARSZAWY,A POTEM 10H DO CHICAGO,ZWARIOWAŁABYM TYLE GODZIN W SAMOLOCIE HEHE BEZ FAJECZKI:P :laugh:

ty nałogowcu!!!!!!!!! 😠 😠 😠
a my lecimy 3 godzinki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...