Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka nie przesadzaj, jestem taka normalna, zajebiscie to bylo w czasach przed Tymusiem.
Apropo zakupów to szukajac dla Tymka wpadło mi w oko cos dla Twojej niuni: CUDO KOMPLET I NA KUP TERAZ- JA JUZ BYM BRAŁA!
http://www.allegro.pl/item702079473_h_m_sukienka_buciki_i_opaska_zlote_idealne_80.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki

hihi duży Grześ leży i chrapie a mały Grześ który praktycznie był nie do uspokojenia 15 minut temu też już leży i śpiąc cichutko naśladuje tate 🙂

a mi się złoty komplet podoba 🙂 ale go nie kupie:P na razie mam kupie innych wydatków i muszę już myśleć o chrzcinach, niby robię w domu u moich rodziców ale rodzinę mamy dużą i kurde kasiory pójdzie ... z tym że z drugiej strony raczej wszystko się zwróci z nawiązką 🙂

a na badaniu wyszło że Rozalka ma idealne biodra tak powiedział lekarz i nawet na usg jest wyliczone że kąty między kosteczkami się co do 1 stopnia zgadzają w prawej i lewej nóżce 🙂i nawet nie musimy kontrolować 🙂 noo tyle że byliśmy o krok od rynku i nawet nie wstąpiliśmy na rynek bo Grzes stwierdził że Rozalce jest gorąco i niewygodnie i uciekamy do domu, a mi się tak przykro zrobiło bo poczułam się taka przywiązana 😞i potem złapałam straszną depreche ufff i jeszcze wracając pojechaliśmy do lidla gdzie Mała się tak rozkrzyczała że musiałam wyjść ze sklepu i uspokoić ją na parkingu

Niebo fajne zdjęcie masz na profilu 🙂 słodka bródka

więc dziewczynki nie przejmujcie się tym badaniem bioderek bo może wyjdą tak jak Rózi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WŁAŚNIE NIEBO JA TEŻ CAŁY CZAS ZAKŁADAM MAŁEJ OPASKI BO CHODZI MI O USZKA,DZISIAJ U NAS BYŁO TYLKO 20 STOPNI I WIATR I TEŻ CHODZIŁA W OPASCE 🙂

BHRKA DOBRZE,ŻE BIODERKA SĄ OK,JA JESZCZE NIE ROBIŁAM.A CO DO TWOJEGO MĘŻA I JEGO SZALEŃSTWA NA PUNKCIE MAŁEJ TO MYŚLĘ,ŻE TROSZKĘ PRZESADZA,A TY SIĘ GO TAK NIE SŁUCHAJ TYLKO POKAŻ SWOJE ZDANIE,NIE MOŻESZ SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ CAŁKOWICIE DZIECKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
BHRKA,KOMPLECIK ŚICZNIUSI,PŁASZCZYK I SUKIENECZKA SUPER TYLKO MI TAK CZAPKA NIZEBYT SIĘ PODOBA,ALE RESZTA ŚLICZNA 🙂

jak do przerzucania węgla co nie :laugh: :laugh: :laugh:
tylko że to ma być 20 września więc może się przydać cieplejsza czapka jak by np padało, cena tego kompletu jest spoko więc chyba i tak kupie a o wiele bardziej mi się podobają opaski... może gdzieś wychacze osobno opaske
albo do takiej którą mam doszyje tego kwiatka z tej czapki do węgla

a ja Anuś nie chce się dać i dziecku i Grzesiowi, ale po takiej odmowie dostałam ataku depresji 😞 no może w łagodnej formie ale mi było przykro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIĘC BHRKA NIE DAWAJ SIĘ,JA ZAWSZE MÓWIĘ MĘŻOWI,A CO JEJ SIĘ STANIE,A CO JEJ BEDZIE ITP ITD I GO PRZEKONUJĘ,NASZE POTRZEBY TEŻ SĄ WAŻNE I ZAWSZE TAK UWAŻAŁAM I POWTARZAŁAM,MOIM DZIECIĄ NICZEGO NIE BRAKUJE A I JA MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ NA COŚ DLA SIEBIE!!!

NO TA CZAPA MI SIĘ KOJARZY JAK U RUSKICH W CZASIE ZIMY:laugh: :laugh: USZATKA,NO I MI TEŻ SIĘ OPASKI PODOBAJĄ,ALE MY CHCEMY CHRZCIĆ W GRUDNIU WIĘC NAPEWNO ODPADA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczęta 🙂 raczej kupie ten komplecik
a Aniu w grudniu to nic straconego - na przyjęciu może zawsze mieć opaskę 🙂
hihi zresztą jak teraz przeglądałam te opaski na alegro to zwykle modelka ma taką bujną czuprynkę - a mojej Rozalce to się przerzedziły włoski na czubku główki, na środku od początku miała delikatne i tylko ma z tyłu fajne, tak jak w piosence krótko z przodu długo z tyłu :laugh: :laugh: :laugh: może zostaniemy jednak przy czapce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA NIE MARTW SIĘ MOJA TEŻ WYŁYSIAŁA Z PRZODU:P :laugh: I JA WŁAŚNIE MYŚLĘ,ŻE OD TYCH OPASEK WŁAŚNIE 🙃

DZIĘKUJĘ ZA KWIATULCA TYLKO NIE WIEM KOMU 🥴

JA JUŻ SIĘ KŁADĘ,JAKAŚ PADNIĘTA JESTEM PO PORZEDNIEJ UPOJNEJ NOCCE Z MĘŻEM:P :laugh:
BUZIAKI!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słoneczka 🙂
Tak żałuje,że tak rzadko tu zaglądam ale mam naprawde sajgon.
Zaczne od kwiatka dla Radzi 😘 Jestem za przesunieciem zlotu! 🙂
U mnie nadal jeżdżenie po rehabilitacjach,fundacjach ( zanlazłam fundacje splotu ramiennego i jutro sie tam rejestuje i bede zbierac kaske na rehabilitacje i ewentualnie operacje...), urzedach ( załatwiam zasiłek pielegnacyjny) i paru innych.do tego 4 razy dziennie rehabilitacja w domu i dojezdzanie do pacjentow...Frustruje mnie to i cała sytuacja zabija mój zwiazek z Michałem...Jeśli Kamila do 3 miesiecy nie zacznie zginac łokcia i odwodzic ramienia czeka ja operacja w Paryzu 😞 Wierze,że da rade i łapka ruszy...Ale jest mega h...jowo 😞 Do tego dobija mnie moje ciało- jest ble, ble, ble 😠 I jeszcze mam wrazenie,że w moim przypadku to mit o karmieniu-że sie chudnie- ale mam tj Niebo- jadłabym tylko słodyczne ☺️
Renia, ja bym podjeła wyzwanie i spróbowałabym z nowa praca 🙂
A co do gołych pup- tez wietrze mojej 🙂 Jest wtedy mega happy,że moze tak byc i jeszcze np.kogos obsikać:laugh:
Śpijcie słodko Czarownice i życze Wam lepszej formy niz moja 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...