Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
rety co za faceci... cycki opadają
Niebo ja codziennie troszke trzymam Rozalkę bez pieluszki albo z pieluszką tetrową, oczywiście to zwykle kończy się tak że mamy obsikane łóżko albo ja jestem cała obsikana ale mała nie jest odparzona. Bo te pampersy są owszem wygodne, nawet są w dotyku takie jakby bawełniane... ale wystarczy troszkę rozerwać i zajrzeć do środka... masakra - sobie bym w życiu tego nie założyła w upał.

Dzis mamy iść na badanie bioderek, tyle że umówiłam się na to badanie w punkcie polecanym przez naszą pediatrę pięć kroków od rynku i powoli się zaczynam bać ile za to zapłacimy:/ - muszę tam zadzwonić

poza tym widze że wszyscy nad wodę ciągną - my byliśmy nad zalewem wczoraj ale siedzieliśmy na ławeczkach pod drzewami tylko z widokiem na wode - i tak mi sie podobało

trzymajcie sie cieplutko i mocno
miłego dnia dziewczęta
a kwiatek dla Tymcia i jego biedenej dupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i luz 50 zł, lipa tylko będzie z parkingiem blisko rynku ale mają tam być super specjaliści
no właśnie tylko Wy pisałyście że można na NFZ iść a moja doktorka powiedziała że jedynie to w jednym miejscu robią bezpłatnie ale dla mieszkańców Krakowa i trzeba się o wiele wcześniej zapisywać... my nie jesteśmy tu zameldowani więc klops i znowu mamy badanie płatne - wcale nie jest tak rewelacyjnie z tą służbą zdrowia w Polsce. A i jeszcze jedno - to chyba Zoltri pisała że nie daje Pudziankowi żadnych witamin a tu każą dawać - no bo i w Polsce nie trzeba było dawać wit K której jest mało w pokarmie kobiecym, tylko że wtedy zaraz po urodzeniu noworodek dostawał zastrzyk właśnie z wit K której była taka ilość żeby wystarczyło do któregoś miesiąca życia, teraz dają o wiele mniejszą ilość i po 2 tygodniach jeśli się karmi piersią uzupełniać braki tej witaminy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
bhrka dziekujemy ! i dla Was Kwiatulec!
wlasnie maly walczy ze snem czyli jest ryk i wscieklizna 🙂
okazalo sie ,ze mam konkretny wsad 🙂 a z dupka po tonie linomagu w nocy juz duzo lepiej! jakos ten sudokrem nie dziala tak jak linomag w masci.

ide jesc sniadanko 🙂 buziaki dla Was, dzis jestem w domku wiec bede zagladac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć♣ laseczki.

Też na razie mam ciuchowstręt. Nic nie potrafie sobie kupić, we wszystkim czuje sie jak beczka, wogóle mam doła na punkcie mojej figury 😞

Niebo uczulenie nie wiadomo od czego dostał. Myśłałam że z mydełka, bo miał wpierw Bambino i zmieniłam mu na Jonsona, ale wróciłam znów do bambina i nie ma poprawy. Najgorsze jest to ze dostaje też krosteczki po nóżkach. Wczoraj wyskoczyła pierwsza.

A u nas dzisiaj palma jak cholera. Wróciłam z firmy i szef mnie tak totalnie zaskoczył ze adrenaliną obdzieliła bym dzisiaj niejedną rodzącą... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo

Reni pisz czym cie zaskoczył?

tak myślę nad tym spotkaniem i może zrobić go tydzień później wtedy Anula Sabincia i Zoisia dołączą, ale nie wiem jak zoltri i gocha do kiedy zostają..

aaaa... bhrka widzimy cie na zlicie jak ty z krakowa nie przyjedziesz a aniutka ciągnie do nas to wstyd!!!!!!!

mała dzisiaj nie śpi od 6 rano 🤪 ale mam nadzieję że zaraz odpłynie a ja umyję sobie okna bo lampa u nas jak cholera i nie mam zamiaru wychodzić z mała na spacer bo się strasznie męczy na upałach więc wieczorkiem pójdziemy

buziolek dla Tymusia za pupunię

a i też tak słyszałam od położnej żeby zdjąć na chwilkę pieluszkę a jak się odparzy to dać tetrę bo ona powietrze przepuszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostałam taka propozycje ze nie wiem czy sie cieszyc czy płakac, propozycje kursu na głównego ksieg., a potem objecie tego stanowiska u nas w firmie. Mam mieszane uczucia jak cholera, nie wiem sama co o tym myslec. 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renia musiasz to przekalkulować i finansowo i pod względem odpowiedzialności czy to idzie w parze bo nie ma co się zarzynać.

Beatka załuż mu pieluszkę tetre i śpioszki i połuż go na podkładzie do przewijania żeby ci nic nie osiusiał i tak ze 2h to zawsze coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo chodzi o to że bez pokrowca - jak coś obsika to trudno, ja zakładam czasami 2 pieluszki tz jedną okręcam drugą wtedy mało co wydostaje się na zewnątrz i Rozalka wygląda jak Egipcjanin 🙂- zobacz sama

Reni to w sumie super sprawa 🙂 - zresztą zadecydujesz sama

Radzia sama nie wiem, w naszym rozklekotanym aucie mała się naprawde męczy i jak ostatnio pojechaliśmy w jeden dzień w dwie strony do dziadków - to jest tylko 40km od Krakowa miała mieszane humory przez pół tygodnia... a w sumie może [img size=380]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PICT0072.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni - do października masz kupe czasu - tylko nie zadręczaj się tym za bardzo każda decyzja jaka podejmiesz będzie dobra 🙂

och Radzia to chyba tylko ja ide na żywioł jak zwykle hihihi i trzymam ją bez zabezpieczeń w tej tetrze:laugh: :laugh: :laugh: - tak mi mama radziła i teraz to w sumie jest mi obojętne co malutka jeszcze obsika, łóżko jest dla nas z Grzesiem nawet za małe i Grześ już jak byłam w ciąży chciał je wymienić więc .... mi to rybka czy będzie mniej czy bardziej obsiusiane - niech jej będzie na zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri oki więc ja zadzwonię do Gochy i zapytam i jeszcze czekamy na Anię co ona na to a Sabincia się ucieszy bo bardzo chciała przyjechać 🙂
Wyślę jaj sms-ka 🙂

ja myje okna a pot po dupie mi cieknie taki skwar ale musze je umyć póki jest Olcia bo mi mała popilnuje a jak pojedzie to lipa nic nie zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poczytałam sobie teraz troszkę serwisu edziecko.pl no i znalazłam o tych szczepieniach i nie jest aż tak tragicznie jak mnie Zoltri nakręciła 🙂
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,79372,5600140,Szczepic_czy_nie_szczepic_.html

no i jeszcze propo tych odparzeń - może jak nie masz tych pieluszek tetrowych to trzymaj Tymka bez niczego na podkładzie? - wtedy Ci to nie przysporzy za bardzo pracy a ciężko znaleść miejsce w domu gdzie temperatura jest niższa od 19 stopni
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79409,5579745,Pupa_jak_marzenie.html
🙂 hihi wszystko znalazłam oprócz tego czego szukałam - Rozalka ma teraz jakąś taką niegładką twarzyczkę, jeszcze jej te prosowki czy jakoś tak one się nazywają które ma już od urodzenia wszystkie nie zeszły, policzki też są mało gładkie niby lekarka to widziała ale. Chyba mam za mało problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zadzwonilam do meza,bo dzis jedzie do hurtowni dzieciecej po jakies bzdety i dokupi mi tetrowek w jakims kolorze , to biale bede miec tylko do dupinkowania a kolorowe do buziulki. dzieki kobietki!

maly terrorysta zasnal , meczyl sie strasznie dzis, ssal ulewal i tak w kolko...ja ide sie kapac 🙂 buziaki, bede pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Robaczki Moje Kochane!

Wróciliśmy 🙂Dopiero teraz mam chwile, bo wrócilismy późno a dzisiaj musiałam troszke chatke oprzątnąć bo kurzu chyba z 4 cm na meblach 🙂

własnie usypiam mojego Janka 😞 Bidulek tak sie rozpłakał że nie wiedziałam o co mu chodzi, podałam plantex i teraz powoli odpływa. Wogóle cały dzien jest jakiś niespokojny. A na wyjeździe jak nie moje dziecko. Spał po 4-5 h bez żadnego bujania i budził sie na jedzenie, troszke sie pobawił i znów sen na kilka godzin. Koleżanki nie mogły wyjsc z podziwu jake mam spokojne dziecko. 🙂 A jak wczoraj wrócilismy do domu to kołyska znów parzyła w pupcie i za cholere nie chciał zasnąć, dziś cały dzien maruda. Boshe kiedy ja zrozumiem swoje dziecko 🙂)

A co tam u Was kochane??Szczyrk nadal aktualny??
Ide poczytać zaległości 🙂

Buziolki!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNKI 🙂

NIE BYŁO MNIE OD WCZORAJ BO SOBIE ZROBILIŚMY WYPADA DO TATY CHAŁUPI,GRILLKA NA TARASIE ITP,ŻYĆ NIE UMIERAĆ,ZAPAKOWALIŚMY RODZINKĘ I PIESKA I PORZĄDZILIŚMY I DOPIERO DZISIAJ ŚCIĄGNĘLIŚMY 🙂FJNIE BYŁ,JAK DZIECIACZKI ZASNĘLI ZROBILIŚMY SOBIE ROMANTYCZNĄ KĄPIEL W JACUZZI:P 🙃

U NAS WSZYSTKO OK.CO DO ODPARZEŃ TO MOJA NASZCZĘŚCIE JESZCZE NIE MIAŁA NIGDY.

JA BĘDĘ NA 99% W SZCZYRKU!!!:laugh:

RADZIA CO DO ZAKUPÓW DO SZKOŁY TO JA JUŻ TEŻ PRAWIE WSZYSTKO KUPIŁAM TZN,BLOKI,ZESZYTY,FARBKI ITP,A PIÓRNIK WŁAŚNIE MAMA DZISIAJ JESSI PRZYSŁAŁA,A PLECAK MA DOSŁAĆ TO CHOCIAŻ NA TO NIE MUSIAŁAM WYDAWAĆ,ALE JA TAK PRZY KAŻDYC ZAKUPACH KUPOWAŁAM COŚ TO TO TO TAMTO I NIE ODCZUWAŁAM TAK BARDZO KASY 🙂

NIEBO,ALE TY ZAJEBIŚCIE WYGLĄDASZ AŻ CI ZAZDROSZCZĘ:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...