Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No a do tego jeszcze znowu mam kryzys laktacyjny i wpierdzielam tabletki drożdżowe więc pewnie jeszcze mi dupa urośnie jak nie urok to to drugie.
Jak ja Wam zazdroszczę tego wypadu tez bym się wyrwała najchętniej na koniec świata ale nie ma bata cierp babo cierp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bagira moj tez wyje ale jak ma albo mokro czy dwójke, jesc, pic, poprostu 🙂 nie wyje gdy spi 🙂 takie zycie.

Zosiu 😘 😘 😘 😘 😘

Reni mysl kochana , to zawsze awans i nowe mozliwosci 🙂 gratulacje!

Reszcie przesyłam buziaki na sen i smigam do lazienki, maly dzis ma dzien dziecka i go nie kapie,bo zasnal po kilku godzinach wycia, placzu itd przed 19ta wiec niech spi a mi mleko sie zrobi dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi biznes mówicie - a serio to nie ma bata jeszcze nigdy w życiu chyba niczego nikomu nie sprzedałam - no może raz katechizm takiej dziewczynie, nawet w LO mielismy na początku wrzesnia takie targi starych ksiazek - żebyście wiedziały jak mi nie szło - no z tym że zwykle chciałam się pozbyć książek ktore mi sie nie przydadza a ludzie chcieli kupic takie przydatne :laugh: :laugh: :laugh: a ten płaszczyk ma odpinaną tą pererynkę a Rozalka ma kilka sukieneczek na jesień i powinien być dobry do tego więc raczej go nie sprzedam 🙂

Zosieńko ja to sie chyba za Was dziewczyny pomodle - może pomoże

Bagirka ja to w sumie nie wiem czy mała ma skok ... w nocy to ładnie śpi więc nie narzekam na nią bo nie jest zła, ale w dzień bywa tragicznie - ale to u nas można zwalić na upał. W końcu dorośnie i da Ci żyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał:
No mój niestety jak według wykresu, 5 tydzień było to samo i teraz od kilku dni, oszaleć idzie. Zazwyczaj śpi dość dobrze i po jedzeniu jest grzeczniutki a teraz urwanie głowy. Ręce opadają a ja naprawdę mam do niego wybitna cierpliwość.


Bagira moja dziś np i wczoraj podobnie się obudziła z płaczem - i w sumie nie była głodna, pieluszka czysta - może to od tego skoku? kurnia muszę się spytać lekarki w środe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś nikt nie słyszał o żadnych skokach rozwojowych , ostatnio zrobiło się o tym głośnio i chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Tak małe dziecko zazwyczaj sporo spi i mój po jedzonku chętnie spał a teraz w nocy 2h i koniec. Patrzy na karuzele uśmiecha się i po chwili w ryk i tak sie zaczyna kolejny dzień. Je i po chwili wypluwa jak y zapomniał co ma robić, płacze, marudzi i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheh zakupki porobione polowa szafy wymieniona bo rzeczy z tamtego roku poszly w zapomnienie...nalepiej kupilam szorty dobre zajebiste na pupci niewazne ze na lydkach rozzstepy ale z jakim dodatkiem Paskiem z faldy tluszczu hehehe w dupie to juz mam:P:P:P

anulka malej tez juz twojej kupilam nic specjalengo ale mam

Radziucha napisz ile nas w koncu bedzie bo musze wiedziec ile dzidzi L 🙂 🙂 🙂 🙂: 🙂):

Zosiu kfiat:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂 🙂 🙂 🙂

jakos spac nie moge zakupki jeszcze dodatkowe zrobilam przez necik butelki itp 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂) 🙂 🙂 🙂

oj ciekawa ta rozpisaka o dzieciecym humorku mam nadzieje ze az tak bardzo nie bedzie zauwazalne u mojego szkraba 🙂 🙂 🙂
kazdy moze miec zle dni a on jest tylko dzidzi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUSKI 🙂

JAK MOJE DZIECKO U DZIADKA POBIŁO REKORD,BO SPAŁA OD 21.30 DO 7.30 🤪 TO DZISIAJ SIĘ ODEGRAŁA BO POBUDKA O 3,POTEM O 5.30 I 0 7 😞 U TATY JEJ SIĘ FAJNIE SPAŁO BO ON A TE ROLETY ANTYWŁAMANIOWE TO BYŁO CAŁY CZAS CIEMNO,A JAK W DOMU TYLKO ZACZYNA SIĘ ROBIĆ JASNO TO POBUDKA 😞

CO DO TYCH SKOKÓW TO CZY JA WIEM CZY TO PRAWDA,KAŻDE DZIECKO MUSI POMARUDZIĆ,PO PIERWSZE,ŻE NIE UMIE NAM POWIEDZIEĆ CO MU JEST,A PO DRUGIE TAKIE SĄ JUŻ DZIECI:P MOJA TEŻ MIEWA FATALNE DNI,ALE OGÓLNIE NA NIĄ NIE NARZEKAM,WIEM,ŻE DZIECI POTRAFIĄ DAĆ BARDZIEJ POPALIĆ 🙂

JA TEŻ WCZORAJ KUPIŁAM MAŁEJ BUTELKĘ Z AVENTU JESZCZE TĄ 260ML I NOWY SMOCZUŚ,BO SIĘ POKAZAŁY TAKIE POJEDYŃCZE Z AVENTU PRZEŹROCZYSTE KOLOROWE I OCZYWŚCIE JAKI WYBRAŁAM:P ..RÓŻOWY:P

ZOLTRI TO ZASZALAŁAŚ Z ZAKUPKAMI 🙃

ZOSIA JA WIERZĘ,ŻE BĘDZIE U WAS DOBRZE!!!NIE MOŻBYĆ INACZEJ JUŻ TEŻ WYSTARCZAJĄCO PRZESZŁAŚ 😞

I KWIAUTUSZEK DLA KAMILKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki,
Ja juź też na nogach, u mnie to standard pobudka 1,30 potem 5 (czas na kupcie) i 7 rano. Ale juz się w zasadzie przyzyczaiłam.

Zoltri ja chyba wezme z Ciebie przykład i też wymienie całą szafę, bo normalnie potrwa to wieczność zanim wróce do formy 😞

Ide zrobić sobie kawke na rozbudzenie, bo jakiś senny dzień dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie a powiedzcie mi jak zasypiają Wasze maleństwa, usypiacie je na rękach, kołyszecie je??? Jaki macie na to sposób? Pytam bo ja, może drastycznie jak stwierdziła teściowa, odbieram maleństwu te przyjemnosći. Ja poprostu kłade Kubusia ze smoczkiem i pieluch i sam nauczył się zasypiać. /Zresztą teściowa to krytykuje mnie na każdym kroku, o czym dowiaduje się potem od jej sióstr a nie od niej samej/ 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI MOJA ZASYPIA IDENTYCZNIE 🙂TYLKO W WÓZKU ŚPI,ALE TEŻ SMOCZEK DO BUZI PIELUCHA NA TWARZ I CZSAMI TROSZKĘ JĄ POWOZIMY I TO NIE JEST ŻADEN DRASYCZNY SPOSÓB,CO ONA PLECIE,TO CHYBA DOBRZE,ŻE NIE MUSIMY BUJAĆ GODZINAMI I NOSIĆ NA RĘKACH.

RENI,A CZEMU MAŁY TAK CZĘSTO WSTAJE?PRZECIEŻ ON TEŻ NA BUTLI 🥴 TO NIE PRZESYPIA CI NOCEK?MOJA TO ŚREDNIO OD 22-5 RANO ŚPI,DZISIAJ TYLKO JEJ SIĘ COŚ ODWIDZIAŁO,ALE PEWNIE DLATEGO,ŻE WCZORAJ ZJADŁA O 18,A NIE TAK JAK ZWYKLE OK 20-21.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, KOCHANE! 🙂

JA TEZ JUZ NA NOGACH. U NAS MALY ZJADL PRZED POLNOCA, POTEM POBUDKA PRZED 5 I JESZCZE SPI,CHOCIAZ UZ SIE KRECI. WLASNIE ZAPARZYLAM KAWKE, WIEC RENI DAWAJ DO MNIE 😉 KOCHANA, TAKA JAK RADZIA PISALA ZASTANOW SIE SPOKOJNIE NAD TA PROPOZYCJA.. G.K. SUPER SPRAWA 😎

DZIEWCZYNY, DALAM CZADU 🤨
MIALAM WCZORAJ FRYZJERA I TROCHE PRZESADZILAM..
JESTEM BLONDYNKA I CALE ZYCIE JAK MALUJE WLOSY TO JESZCZE JE ROZJASNIALAM, ALBO JAKIES PASEMKA.A WCZORAJ ZDECYDOWALAM SIE NA BRAZ. CIEMNY BRAZ WPADAJACY W MACHON 😮 🤪 NAWET JUZ SIE PRZYZWYCZAILAM, CHOCIAZ JEST INACZEJ ALE NAJGORSZE JEST TO, ZE MOJE DZIECKO JAKBY MNIE NIE POZNAWALO, PATRZY NA MNIE WIELKIMI OCZAMI I NIE MA JUZ SMIANIA SIE DO MATKI W GLOS, TYLKO PELNE SKUPIENIE I TYLE ☺️ A WIECIE CO, JA TAM LECIALAM JAK NA SKRZYDLACH DO TEGO SALONU, CIESZYLAM SIE ZE MOGE WYJSC Z DOMU, WYRWAC SIE, ZROBIC COS DLA SIEBIE I NAWET NIE POMYSLALAM O JASIU, ZEBY NIE ROBIC TAK DRASTYCZNEJ ZMIANY..
DOBRZE, ZE JEST LATO, I CZESTO MYJE GLOWE, TO POWINIEN SZYBKO " WYPLOWIEC"..ALE ZE MNIE WARIATKA 😠

MIALAM WAM JESZCZE NAPISAC, ZE JAS OD JAKIEGOS TYGODNIA WKLADA STRASZNIE PIASTKI DO BUZI, BAWI SIE TYMI REKOMA, NAWET PODCZAS JEDZENIA, JAK MU SERWUJE JAKIEGOS KURAKA 😎 TO PCHA TE LAPKI..ALE TO PEWNIE DOBRY ZNAK, SWIADCZACY O ROZWOJU.WASZE MALUSZKI TEZ TAK MAJA????
DZIS REHABILITACJA. CIEKAWE CZY MALY DA POCWICZYC 🥴
OSTATNIO WYMIEKL NA STARCIE 😠 PRZED NAMI JESZCZDE DUUZO CWICZEN, JAKIES 2, 3 MIESIACE 😲

W OGOLE WCZORAJ MIALAM GINA, DOPIERO TA WIZYTE POPORODOWA :laugh: ALE JAKOS NIE MOGLAM WCZESNIEJ ZNALESC CZASU I CHECI I NIE MIALAM GLOWY DO TEGO. JEST GIT.DOSTALAM TABLETKI ANTY DLA KARMIACYCH ALE NIE WIEM CZY SIE ZDECYDUJE JE BRAC 🤢 PRZEZ CALA CIZE ORGANIZM BYL OBCIAZONY HORMONAMI I TERAZ ZNOW MAM SIE FASZEROWAC, JAKOS TAK NIE BARDZO MAM NA TO OCHOTE.Z TYM MOIM CIECIEM TO DOWIEDZIALAM SIE, ZE MUSIELI MI JE ZROBIC PIONOWO BO W 30 TYG. CIEZEJ JEST WYCIAGNAC DZIECKO I PRZY TAKIM KRWOTOKU JAK MIALAM MOZLIWA JEST KONIECZNOSC USUNIECIA MACICY WIEC TO TAK NA WSZELKI WYPADEK TEZ ABY W RAZIE W MIEC LEPSZY DOSTEP. PO CC MOWILI MI ZE ZASTANAWIALI SIE NAD USUNIECIEM... 🤢

ALE WAM NATRESCILAM Z RANA, ALE RAZ NA MIESIAC TO SIE ZDARZA WIEC MOGLAM :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA WŁAŚNIE SKOŃCZYŁAM KAWKĘ:P :laugh:

ANULA,KURDĘ TO DOBRZE,ŻE SIĘ TAK ZAKOŃCZYŁO,ŻE NIE MUSIELI CI WYCIĄĆ TEJ MACICY 🤢 BO W PRZYSZŁOŚCI MOZE JESZCZE JAKIŚ DZIDZIUŚ SIĘ POJAWI:P

CO DO WKŁADANIA RĄCZEK DO BUZI TO MOJA TEŻ OD PARU DNI PCHA HEHE FAJNIE TO WYGLĄDA JAKBY SOBIE CZEGOŚ W BUŹCE SZUKAŁA,BO ONA TAK PO KOLEI PALUSZKI WSADZA 🙂 ALE ZARAZ JEJ ZABIERAM I WSADZAM SMOKA,BO WIESZ SMOKA SIĘ POZBĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI A PALUCHÓW NIE OBETNĘ JEJ:P :laugh:

JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ AŻ ZACZNIE SIĘ ŚMIAĆ TAK NAPRAWDĘ W GŁOS I BAWIĆ GRZECHOTKAMI,ALBO NA TYCH MATACH,JASIEK WYGLĄDA BOSKA NA TEJ MACIE,JEMU TO PASUJE TEN RÓŻ,ROZKOSZNIE WYGLĄDA 🙃

KURDĘ A Z WŁOSAMI TO ZASZALAŁAŚ 🤪 ALE MAŁY SIĘ PRZEZWYCZAI PO KILKU DNIACH,PRZECIEŻ TWÓJ GŁOS POZNAJE,ZAPACH ITP,A WAŻNE ,ŻE ZROBIŁAŚ COŚ DLA SIEBIE I ŻE SIĘ POCHUŁAŚ LEPIEJ,NALEŻY CI SIĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AHA I OCZYWIŚCIE MAM SKLEROZĘ WIĘC KOLEJNY POST:P :laugh:

CHYBA DOSTAŁAM @,BO MAM CAŁY CZAS PLAMIENIA,ALE TAKIE DELIKATNE JUŻ OD WCZORAJ COŚ SIĘ DZIAŁO,ALE MAŁO I POTEM PRZESZŁO,A RANO ZNOWU I TO WIĘCEJ,ALE NIC MNIE NIE BOLI,ANI BRZUCH ANI NIC.MÓWIĄ,ŻE @ PO PORODZIE JEST OBFITY I BOLESNY,A JA TO CHYBA JAKAŚ INNA JESTEM 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO ANULA TO MASZ SZCZESCIE, ZE CIE NIC NIE BOLI, JA TERAZ POO TYM CIECIU TO MAM TAKIE @ ZE NIE MOGE DOSLOWNIE CHODZIC PIERWSZE DWA DNI, A LEJE SIE ZE MNIE JAK Z KRANU 😠 NIE WIEM DLACZEGO TAK JEST.A TOBIE POWINNO SIE TROSZKE ROZKRECIC I TO PEWNIE @, ALBO W ODWROTNA STRONE- BEDZIESZ MIALA TAKIE DELIKATNE BO TY WYJATKOWA JESTES 😉 A Z TYMI WLOSAMI MAM NADZIEJE, ZE MASZ RACJE-POWINIEN SIE PRZYZWYCZAIC.
A TA MATE TO KUPILAM MU TINY LOVE " CZAS DLA BRZUSZKA " FAJNA JEST, POMAGA MU, ALE REHABILITANTKA MOWILA ZEBY NIE POZWALAC MU DLUGO LEZEC Z TYM " POMAGACZEM " ROGALEM, BO POTYM WADY POSTAWY,ITD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE MNIE TO WŁAŚNIE NIEPOKOI,ŻE TAKA TA @ JAK KOT NAPŁAKAŁ 🤢 BO W SUMIE WKŁADKA MI TYLKO WYSTARCZA NARAZIE I NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ.

TO ŚLICZNA TO MATA,JA MAM TĄ RAINFOREST I JESZCZE TAKĄ MNIEJSZĄ PROSTRZĄ,BO KIEDYŚ ZA PARE ZŁ WYGRAŁAM NA ALLEGRO.A BRAT MĘŻA Z ŻONĄ MI JESZCZE PRZYNIÓSŁ W PREZENCIE TAKĄ CANPOLA:

http://allegro.pl/item698659784_canpol_babies_mata_do_zabawy_niedzwiadek.html

TAKŻE MAT U MNIE DOSTATEK JAK W PRZEDSZKOLU:P :laugh: BĘDĘ MIAŁA DYLEMAT NA TÓREJ MAŁĄ KŁAŚĆ 🙃 ALE JAK JA KUPOWAŁAM TO NIE SĄDZIŁAM,ŻE JEZCZE 2 DOSTANIE MAŁA W PREZENCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...