Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Swego czasu sama szukałam kredytu hipot. Wiesz co z dopłatą państwa w ramach tej ich całej akcji rodzina na swoim spłącisz więcej kredytu nizeli bez tej dopłaty, bo banki wzamian za obsługe takiego kredytu naliczają sobie STOSOWNE marże. I tak dla przyłkadu na 150 000 zł na 30 lat z dopłatą państwa spłaciła bym więcej o jakieś 25 tyś zł 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Złośnik zasypia, kupke małą strzelił, ale cholera znów zieloną jak trawa... kurcze same problemy. Z ropieniami też myślałam że juz spokój. A tu dzisiaj jak sciagłam spodenki całe uda mu zsypało 😞 jutro mam wizyte kontorlną i zamiast lepiej jest gorzej 😞 Ide chwile popracować zanim złośnik ma cisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki niebo 🙂 poczytam sobie 😘 😘

reni włąśnie o to mi chodziło, czy to wogóle jest opłacalne 🙂

reni a jesz nabiał?? może przebiałkowałaś Kubusia?? bo Janek też robi zielone kupki jak jem coś z mleka krowiego 🤨

a Jaś właśnie stęka po cycu 🙂 oj zaraz bedzie wiieeeelllkaaa kupaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie, lepiej taki kredyt niż całóe życie na wynajem, ale chyba szkoda by mi było oddawać dodatkowe 25 tyś dla państwa mimo iż miałabym teraz preferencyjne warunki 😉 pomyślimy z miśkiem o innym wyjściu...cos ojczulek wspominał że załatwia już geodete na te działki do sprzedaży wiec może coś sie ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem nabiał ale Kubuś dostaje "flache" wiec to nie to, być moze to to ze zamiast mąki kukurydzianej jako zasypkę dostał kaszke kukurydzianą bo jakiś deficyt w okolicy na tę mąkę i nie miałam mu czym podsypać zarełka.I już pierwsza reakcja była, problem z kupą :/

A te krostki to nie żadna kaszka, tylko coś takiego jak wielkie twardniejące "syfki", po czym nagle zaczyna sie z nich sączyć ropa i zaczynają booleć maleńkiego. Zaczęły się tylko na główce i prawie je wyleczyłam, znikły prawie wszystkie. Prawie, bo dzisiaj wysypały się na nóżkach :/ przez nie zaniedbałam grzybka na główce, bo nie mogłam Kubusia ani czesać ani oliwkować :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI A TY JUŻ PODSYPUJESZ CZYMŚ MLEKO MAŁEMU???NIE ZA SZYBKO?

A MOŻE MA UCZULENIE NA PROSZEK CZY COŚ?BIDULEK MUSI TAK CIERPIEĆ 😞

MOJA TEŻ MA PEŁNO ŚMIECI W RĄCZKACH HEHE SZCZEGÓLNIE MIĘDZY PALCAMI I JAK JĄ KĄPIE TO MUSZĘ JEJ NA SIŁĘ TE PIĄSTKI OTWIERAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam zacząć podsypywać bo mam małego głodomorka. Podsypuje mu już jakieś 1,5 miesiaca. Samo mleko chciał mi pić dosłownie co półtorej godzinki potem jeszcze częściej więć dr stwierdziła ze trzeba mu zacząć je zasilać. Zasilam mu mąką kukurydziana ale w niewielkiej ilości na garnek 2 litrowy daje mu dużą kopiatą stołówą łyżke tej mąki. Nie jest to za gęste ale już też nie jest to sama woda i mały zaczął się najadać. Teraz upomin się mi tak średnio co trzy i pół godz. A dodatkowy atut tej mąki to to ze poprawia perystaltyke jelit i ułatwia maleństwu trawienie, z czym mój Kubuś ma problemy.

Uczulenie z proszku doktorka wyklucyła, powiedziała ze to ewidenty stan zapalny skóry, ropny, byle by się ne rozsiał po całym ciałku. Aż cierpne. Mam nadzieje ze to na nogach to nie pocztek rozsypywania po całym ciele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozalka dziękuje Tymciowi odwdzięczy się później bo na razie wysłała kwiatuszka Jasiowi, a poza tym drzemie bidulka

no i też ma ciągle jakąś kaszkę na buźcei pani dr powiedziała że nie trzeba się tym przejmować - ma jeszcze bardzo delikatną skórę po prostu( pewnie podobnie mają wasze dzieciaczki)
pytałam jeszcze o to ulewanie - no i poza tymi metodami od Niebo nie wymyśliła doktorka nic nowego...a skoro i tak się ulewa to trzeba czekać na lepsze czasy

no i poza tym to czekam na moje liczby w lotku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO RZECZYWIŚCIE GŁODOMOREK 🤪 I TO JESZCZE PO ZASYPANYM MLEKU NOCY NIE PRZESYPIA 🙃 :laugh: OJ TO CHYBA GO BĘDZIE LEPIEJ UBIERAĆ NIŻ KARMIĆ:P :laugh:

MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE NIE BĘDZIE ŹLE Z TYM UCZULENIEM CZY CHOLERKA WIE CZYM,MUSIAŁO MU SIĘ DZIADOSTWO PRZYPLĄTAĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta kaszke ogladala dr i powiedziala,ze to alergia na cos- ale przejdzie, ma tylko na buzi i wlasnie pod swiatlo widac. nic nie dala,bo nie trzeba podobno.ma przejsc.

ja te brudki usuwam mokrym patyczkiem 🙂 po co dzieko meczyc otwieraniem- same otwieraja 🙂 i nozki tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...